Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 4. srpna 2020
svátek má Dominik.
Hlavní menu
  • ID: 9370
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
3512
Týden:
8
Dnes:
4
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

FINÁLE: Hranice - Lovosice 51:52

St 18.03. 17:30 Hranice - Lovosice 24:27
So 21.03. 12:00 Lovosice - Hranice 25:27

Semifinále

St 25.02. 18:00 Zubří - Hranice 29:30
St 25.02. 18:00 Lovosice - Talent Plzeň 27:25

Čvrtfinále

30.01. 18:00 Lovosice - Dukla Praha 30:24
So 31.01. 19:00 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 24:30
Ne 01.02. 10:30 Zlín - Zubří 24:30
Ne 01.02. 10:30 Hranice - KP Brno 33:26

Osmifinále

St 10.12. 18:00 Zlín - Karviná 35:25
St 10.12. 18:00 Strakonice - Lovosice 28:37
St 10.12. 18:00 N. Veselí - KP Brno 26:35
St 10.12. 18:00 Litovel - Frýdek-Místek 26:30
St 10.12. 18:30 Kopřivnice - Hranice 27:30
St 10.12. 19:00 Jičín - Talent Plzeň 20:31
St 10.12. 19:15 Libčice n. Vlt. - Dukla Praha 23:32
St 10.12. 19:30 Bohunice - Zubří 23:30

3. kolo

Čt 30.10. 20:00 Libčice n. Vlt. - Náchod 28:15
St 12.11. 19:00 Dvůr Králové - Dukla Praha 18:23
Po 17.11. 12:00 Vsetín - Karviná 31:37
Po 17.11. 15:00 Uničov - Litovel 28:32
Po 17.11. 18:30 N. Veselí - Přerov 37:27
Út 18.11. 20:00 Vršovice - Strakonice 0k:10
St 19.11. 18:00 Ml. Boleslav - Jičín 23:30
St 19.11. 18:15 Šumperk - Zubří 12:38
St 19.11. 18:30 Kopřivnice - HBC Olomouc 40:24
St 19.11. 18:30 Polanka - Hranice 23:32
St 19.11. 18:30 Praha 4 - Lovosice 26:33
St 19.11. 19:00 Hustopeče - Zlín 28:38
St 19.11. 20:00 Louny - Talent Plzeň 16:33
St 19.11. 20:30 MHK Karviná - Frýdek-Místek 18:30
St 19.11. 20:30 H. Brod - KP Brno 28:41
Čt 27.11. 19:30 Bohunice - Zruč n. Sázavou 34:17

2. kolo

12.09. 18:30 Šumperk - Bohemians 31:30
12.09. 18:30 Starý Plzenec - Strakonice 35:36
12.09. 20:30 Bohemians - Louny 23:30
So 13.09. 10:00 Kolín - Libčice n. Vlt. 26:27
So 13.09. 13:00 Kuřim - Bohunice 22:35
So 13.09. 16:00 Napajedla - HBC Olomouc 24:27
So 13.09. 16:30 H. Brod - Č. Budějovice 32:30
So 13.09. 17:00 Zruč n. Sázavou - Třeboň 10:0k
So 13.09. 17:00 V. Meziříčí - Hustopeče 26:29
So 13.09. 18:45 VŠ Plzeň - Vršovice 21:22
Ne 14.09. 10:30 Uničov - Maloměřice 24:20
Ne 14.09. 13:30 Kutná Hora - Dvůr Králové 12:20
Ne 14.09. 14:00 Ivančice - N. Veselí 24:28
Ne 14.09. 14:30 Ml. Boleslav - Liberec 19:18
Ne 14.09. 14:30 Polanka - Bystřice p.H. 31:22
Ne 14.09. 15:00 Prostějov - Vsetín 22:29
Ne 14.09. 15:30 L. Zubří - Kopřivnice 27:39
Ne 14.09. 16:30 Hlučín - MHK Karviná 25:30
Ne 14.09. 17:00 Turnov - Náchod 15:19
St 17.09. 20:30 Praha 4 - Chodov 32:17

1. kolo

St 27.08. 18:00 Tišnov - V. Meziříčí 17:34
So 30.08. 09:30 Orlová - Polanka 16:33
So 30.08. 11:00 Val. Meziříčí - Napajedla 25:34
So 30.08. 15:00 Droždín - Šumperk 30:35
So 30.08. 15:00 Most - VŠ Plzeň 16:19
So 30.08. 15:30 Ledeč n. S. - Třeboň 21:32
So 30.08. 16:00 Žeravice - Maloměřice 18:21
So 30.08. 17:00 D. Cerekev - Zruč n. Sázavou 21:30
So 30.08. 18:00 Milevsko - Č. Budějovice 17:28
So 30.08. 19:00 Slavia Praha - Starý Plzenec 25:31
Ne 31.08. 10:30 Dřevohostice - Prostějov 15:22
Ne 31.08. 10:30 Uničov - Kostelec n. H. 28:24
Ne 31.08. 10:30 Kutná Hora - Bělá p. B. 33:30
Ne 31.08. 10:30 Trnávka - MHK Karviná 22:23
Ne 31.08. 14:30 Suchdol n. O. - Vsetín 21:25
Ne 31.08. 16:00 L. Zubří - Ostrava 24:19
Ne 31.08. 16:00 Sokolnice - Hustopeče 23:29
Ne 31.08. 16:30 TJ Kobylisy - Ml. Boleslav 20:30
Ne 31.08. 17:00 H. Brod - Sez. Ústí 22:19
Ne 31.08. 17:00 Pardubice - Kolín 27:33
Ne 31.08. 17:00 Loko Vršovice - Liberec 23:32
Ne 31.08. 18:00 Turnov - Jablonec 21:18
Ne 31.08. 18:00 Hlučín - Rožnov p. R. 28:26
Po 01.09. 20:00 Juliánov - Ivančice 28:33
St 03.09. 19:30 Košutka - Praha 4 24:30
05.09. 19:00 Kuřim - Telnice 30:29
Ne 07.09. 17:00 Bohemians - Ústí n. L. 25:24
Správce soutěže: Josef Cestr