Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8755
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
9774
Týden:
19
Dnes:
3
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

FINÁLE, hraje se v Rybníku

St 03.06. 18:00 Holice - Lanškroun 2:1 np

Semifinále

St 20.05. 18:00 Choceň - Holice 0:2 (0:1)
St 20.05. 18:00 Lanškroun - Mateřov 6:0 (1:0)

3.kolo okres Svitavy + Ústí nad Orlicí

Út 26.08. 17:30 Litomyšl - Lanškroun 2:4
St 27.08. 18:00 Pomezí - Choceň 1:3

3.kolo okres Pardubice + Chrudim

St 27.08. 18:00 Luže - Holice 1:3 (0:3)
St 27.08. 18:00 Mateřov - Hlinsko 3:1 (1:0)

2.kolo okres Svitavy + Ústí nad Orlicí

So 09.08. 18:00 Sruby - Lanškroun 0:3 (0:2)
So 09.08. 18:00 Litomyšl - Polička 2:1 (1:1)
So 09.08. 18:00 Pomezí - Žamberk 4:0 (2:0)
So 09.08. 18:00 Jiskra 2008 - Choceň 0:3 (0:2)

2.kolo okres Pardubice + Chrudim

08.08. 18:00 Mateřov - Staré Hradiště 2:0 (0:0)
So 09.08. 18:00 Srch - Luže 0:1 (0:1)
So 09.08. 18:00 Přelouč - Holice 0:2 (0:0)
So 23.08. 17:00 Třemošnice - Hlinsko 0:1

1.kolo okres Pardubice + Chrudim

So 02.08. 10:15 Křičeň - Holice 2:3 (0:2)
So 02.08. 18:00 Přelouč - H. Městec 3:2 np (1:1)
So 02.08. 18:00 Načešice - Srch 4:5 np (2:3)
So 02.08. 18:00 Mateřov - Moravany 4:2 (2:1)
So 02.08. 18:00 Staré Hradiště - Horní Jelení 2:0 (0:0)
So 02.08. 18:00 Slatiňany - Třemošnice 1:5 (1:2)
So 02.08. 18:00 Křižanovice - Hlinsko 2:7 (0:1)

1.kolo okres Svitavy + Ústí nad Orlicí

St 30.07. 17:30 Sruby - Svitavy 2:1 (2:0)
So 02.08. 18:00 Kamenná Horka - Choceň 0:3 (0:1)
So 02.08. 18:00 Pomezí - Mor. Třebová 2:1
So 02.08. 18:00 Morašice - Litomyšl 0:4 (0:4)
So 02.08. 18:00 Kunčina - Lanškroun 2:3 (1:1)
Ne 03.08. 17:00 Jiskra 2008 - Dolní Újezd 3:0 (kon:)
Správce soutěže: X X

Nejčtenější ze sportu