Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 8526
  • Návštěvy: 108/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    31515
    Týden:
    108
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 27.05. 18:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:2 np (1:1)

    Semifinále - odvety

    St 13.05. 17:30 Jablonec - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    St 13.05. 18:15 Teplice - Slovan Liberec 3:1 (2:0)

    Semifinále - 1.zápasy

    Út 28.04. 19:10 Slovan Liberec - Teplice 3:0 (2:0)
    St 29.04. 19:10 Mladá Boleslav - Jablonec 1:2 (1:2)

    Čtvrtfinále - odvety

    Út 14.04. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 5:3 (1:1)
    Út 14.04. 17:30 Jablonec - Sparta Praha 2:0 (2:0)
    Út 14.04. 17:30 Slovan Liberec - Třinec 2:0 (0:0)
    St 15.04. 18:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:3 np (2:2)

    Čtvrtfinále - 1.zápasy

    Út 17.03. 18:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (2:0)
    St 01.04. 15:30 Třinec - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    St 01.04. 16:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
    St 08.04. 18:00 Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (0:0)

    Osmifinále - odvety

    St 08.10. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov 5:0 (1:0)
    St 08.10. 18:00 Opava - Třinec 0:0 (0:0)
    Čt 09.10. 18:00 Bohemians 1905 - Jablonec 0:2 (0:1)
    Út 14.10. 17:30 Teplice - Domažlice 1:2 (0:1)
    St 29.10. 17:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:1 np (1:1)
    St 05.11. 17:30 Znojmo - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    St 19.11. 17:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Čt 04.12. 13:30 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)

    Osmifinále - 1.zápasy

    Út 23.09. 16:30 Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)
    Út 23.09. 17:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    St 24.09. 16:30 Třinec - Opava 2:0 (0:0)
    Út 30.09. 16:30 Domažlice - Teplice 0:4 (0:1)
    St 08.10. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    Út 28.10. 16:00 Slovan Liberec - Znojmo 6:0 (6:0)
    Út 04.11. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    Út 18.11. 18:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:1 (1:0)

    3.kolo

    St 03.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    St 03.09. 17:00 Štěchovice - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    05.09. 16:00 Ústí n/L - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    05.09. 17:00 Vlašim - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    05.09. 19:00 Opava - Karviná 1:0 (1:0)
    So 06.09. 10:15 Bohemians - Teplice 0:3 (0:1)
    So 06.09. 16:00 Zlín - 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)
    So 06.09. 17:00 Sigma Olomouc - Třinec 0:1 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 2:0 (2:0)
    Ne 07.09. 17:00 Živanice - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    Ne 07.09. 17:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    Út 09.09. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:2 np (1:1)
    St 10.09. 17:00 Domažlice - Pardubice 1:0 (0:0)
    St 24.09. 16:30 Táborsko - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    St 08.10. 16:00 Znojmo - 1:0 (1:0)

    2.kolo

    Út 12.08. 17:00 Písek - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    Út 12.08. 17:00 Neratovice - Teplice 0:2 (0:0)
    Út 12.08. 17:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 1:4 (1:2)
    Út 12.08. 17:00 Hlučín - Baník Ostrava 1:2 (0:2)
    Út 12.08. 17:00 Blansko - Frýdek-Místek 1:4 (1:3)
    St 13.08. 17:00 Union 2013 - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    St 13.08. 17:00 Kolín - Bohemians 1905 0:3 (0:1)
    St 13.08. 17:00 Rosice - Znojmo 1:3 (0:2)
    St 13.08. 17:00 Kroměříž - Zlín 1:2 np (1:1)
    St 13.08. 17:00 Třebíč - 0:4 (0:2)
    St 13.08. 17:00 Jíloviště - Štěchovice 1:2 (1:1)
    St 13.08. 17:00 Uničov - Třinec 0:3 (0:1)
    St 13.08. 17:00 Zábřeh - Karviná 0:2 (0:0)
    St 13.08. 17:00 Klatovy - Dobrovice 0:5 (0:2)
    St 13.08. 17:00 Převýšov - Pardubice 0:1 (0:0)
    St 13.08. 17:00 Jablonec n.J. - Vlašim 2:4 (1:2)
    St 13.08. 17:00 Olympia HK - Hradec Králové 0:6 (0:2)
    St 13.08. 17:00 Admira Praha - Sokolov 1:0 np (0:0)
    St 13.08. 17:00 Živanice - Vysoké Mýto 4:0 (1:0)
    St 13.08. 17:00 Brozany - České Budějovice 2:6 (1:2)
    St 13.08. 17:00 Bohemians - Varnsdorf 2:0 (2:0)
    St 13.08. 17:00 Hranice - Opava 1:2 np (1:1)
    St 13.08. 17:00 Chrudim - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    Út 19.08. 17:00 Viktoria Žižkov - Jihlava 2:1 (0:1)
    St 20.08. 17:00 Domažlice - Dukla Praha 3:1 (0:0)
    St 20.08. 17:00 Tachov - Táborsko 1:3 (0:0)
    Út 02.09. 17:00 Velké Meziříčí - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)

    1.kolo

    So 26.07. 10:15 Neratovice - Vltavín 2:0 (0:0)
    So 26.07. 10:15 Vyšehrad - Táborsko 1:4 (0:1)
    So 26.07. 10:15 Aritma Praha - Admira Praha 1:2 (0:0)
    So 26.07. 10:15 SK Kladno - Písek 3:4 (2:2)
    So 26.07. 10:15 Havířov - Třinec 1:2 (1:0)
    So 26.07. 10:30 Karlovy Vary - Sokolov 0:7 (0:3)
    So 26.07. 17:00 Jablonec n.J. - Zápy 1:0 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Ústí n.O. - Chrudim 0:2 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Rýmařov - Zábřeh 1:2 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Pelhřimov - Třebíč 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Břeclav - Velké Meziříčí 2:3 (1:3)
    So 26.07. 17:00 Hranice - Orlová 2:1 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Velké Karlovice - Kroměříž 0:1 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Olympia HK - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Líšeň - Znojmo 1:3 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Brumov - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Tasovice - Zlín 1:3 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Kozlovice - Karviná 0:2 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Nový Jičín - Opava 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Vyškov - Prostějov 1:2 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Loko Petrovice - Hlučín 0:1 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Slavičín - Sigma Olomouc 0:6 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Rosice 1:3 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Dolní Benešov - Uničov 1:2 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Blansko - HFK Olomouc 1:0 np (0:0)
    So 26.07. 17:00 Brozany - Benešov 2:1 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Hvězda Cheb - Bohemians 0:3 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Hořovicko - Tachov 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Krupka - Chomutov 2:3 np (2:2)
    So 26.07. 17:00 Sušice - Domažlice 1:5 (1:3)
    So 26.07. 17:00 Turnov - Pardubice 1:2 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Jíloviště - Meteor 2:1 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Klatovy - Mostecký FK 1:0 np (0:0)
    So 26.07. 17:00 Litoměřice - Ústí n/L 1:4 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Dobrovice - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Doubravka - Vlašim 0:9 (0:5)
    So 26.07. 17:00 Kutná Hora - Viktoria Žižkov 0:7 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Vysoké Mýto - Letohrad 2:0 (2:0)
    So 26.07. 17:00 Česká Třebová - Živanice 0:4 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Český Brod - Převýšov 0:7 (0:4)
    Ne 27.07. 15:00 Dražice - Štěchovice 1:5 (0:2)
    Ne 27.07. 17:00 Chrastava - Varnsdorf 0:8 (0:4)
    Ne 27.07. 17:00 Trutnov - Kolín 0:3 (0:1)
    Út 29.07. 18:00 Union 2013 - Čáslav 2:1 (0:1)

    Předkolo

    So 19.07. 10:15 Aritma Praha - Souš 3:2 np (2:2)
    So 19.07. 17:00 Úvaly - Dobrovice 1:3 (1:1)
    So 19.07. 17:00 Uherský Brod - Slavičín 0:1 (0:0)
    So 19.07. 17:00 Chrastava - Vilémov 4:1 (2:0)
    So 19.07. 17:00 Litoměřice - Nový Bor 2:0 (0:0)
    Ne 20.07. 16:00 Koloveč - Sušice 1:3 (1:1)
    Ne 20.07. 17:00 Mutěnice - Břeclav 1:2 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 Velké Karlovice - Val. Meziříčí 2:0 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 Hodonín - Blansko 1:2 (1:2)
    Ne 20.07. 17:00 Štítná n.Vláří - Brumov 1:2 (1:2)
    Ne 20.07. 17:00 Tasovice - Stará Říše 2:1 (0:1)
    Ne 20.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Líšeň 1:2 np (1:1)
    Ne 20.07. 17:00 Rýmařov - Mohelnice 3:2 np (2:2)
    Ne 20.07. 17:00 Týniště n.O. - Trutnov 1:3 (0:0)
    Ne 20.07. 17:00 LoKo Chomutov - Doubravka 1:2 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 FC Háje - Jíloviště 0:2 (0:1)
    Ne 20.07. 17:00 Dražice - Český Krumlov 3:0 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 Nejdek - Hvězda Cheb 1:4 (0:1)
    Ne 20.07. 17:00 Nové Strašecí - Hořovicko 1:2 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 Neratovice - Zličín 1:0 (0:0)
    Ne 20.07. 17:00 Krupka - Lovosice 3:2 np (2:2)
    Ne 20.07. 17:00 Náchod - Turnov 1:4 (0:1)
    Ne 20.07. 17:00 Klatovy - Rokycany 2:1 (1:0)
    Ne 20.07. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 2:3 (1:1)
    Ne 20.07. 17:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 1:2 (1:1)
    Ne 20.07. 17:30 Kozlovice - Přerov 1:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]