Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8391
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10573
    Týden:
    29
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: PSG Zlín - Kometa Brno, 4:1

    Čt 17.04. 18:20 Zlín - Kometa Brno 3:0
    18.04. 18:20 Zlín - Kometa Brno 3:0
    Po 21.04. 18:50 Kometa Brno - Zlín 1:4
    Út 22.04. 18:20 Kometa Brno - Zlín 3:1
    25.04. 18:20 Zlín - Kometa Brno 5:3

    SF: Sparta Praha - Kometa Brno, 3:4

    St 02.04. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 2:5
    Čt 03.04. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 3:0
    Ne 06.04. 18:30 Kometa Brno - Sparta Praha 3:2 pp
    Po 07.04. 18:30 Kometa Brno - Sparta Praha 3:5
    Čt 10.04. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 1:2 np
    So 12.04. 17:30 Kometa Brno - Sparta Praha 2:5
    Po 14.04. 19:10 Sparta Praha - Kometa Brno 4:5

    SF: Oceláři Třinec - PSG Zlín, 2:4

    St 02.04. 17:20 Třinec - Zlín 4:0
    Čt 03.04. 17:00 Třinec - Zlín 5:2
    Ne 06.04. 16:10 Zlín - Třinec 2:0
    Po 07.04. 17:10 Zlín - Třinec 4:3
    Čt 10.04. 17:20 Třinec - Zlín 3:4 pp
    So 12.04. 17:30 Zlín - Třinec 5:1

    ČF: Škoda Plzeň - Kometa Brno, 2:4

    Út 18.03. 17:10 Plzeň - Kometa Brno 1:4
    St 19.03. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 4:1
    So 22.03. 17:00 Kometa Brno - Plzeň 1:2
    Ne 23.03. 16:40 Kometa Brno - Plzeň 1:0
    St 26.03. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 2:3
    28.03. 19:00 Kometa Brno - Plzeň 4:3 pp

    ČF: PSG Zlín - Mountfield HK, 4:2

    Út 18.03. 17:30 Zlín - Mountfield HK 2:1 pp
    St 19.03. 17:20 Zlín - Mountfield HK 3:4
    So 22.03. 17:30 Mountfield HK - Zlín 3:4 pp
    Ne 23.03. 17:30 Mountfield HK - Zlín 5:1
    St 26.03. 17:30 Zlín - Mountfield HK 4:0
    28.03. 17:10 Mountfield HK - Zlín 1:2 pp

    ČF: Sparta Praha - Vítkovice, 4:1

    Út 18.03. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 3:2
    St 19.03. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 0:1
    So 22.03. 14:30 Vítkovice - Sparta Praha 2:3 pp
    Ne 23.03. 18:00 Vítkovice - Sparta Praha 3:5
    St 26.03. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 2:1 np

    ČF: Oceláři Třinec - Pardubice, 4:1

    Út 18.03. 17:00 Třinec - Pardubice 0:4
    St 19.03. 17:00 Třinec - Pardubice 5:1
    So 22.03. 18:20 Pardubice - Třinec 1:2 pp
    Ne 23.03. 17:00 Pardubice - Třinec 0:1
    St 26.03. 18:20 Třinec - Pardubice 6:3

    PK: Pardubice - Slavia Praha, 3:2

    Po 10.03. 18:20 Pardubice - Slavia Praha 3:0
    Út 11.03. 18:20 Pardubice - Slavia Praha 3:4
    Čt 13.03. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 2:4
    14.03. 18:20 Slavia Praha - Pardubice 1:0
    Ne 16.03. 18:20 Pardubice - Slavia Praha 6:4

    PK: Vítkovice - Liberec, 3:0

    Po 10.03. 17:00 Vítkovice - Liberec 2:0
    Út 11.03. 18:20 Vítkovice - Liberec 3:1
    Čt 13.03. 18:20 Liberec - Vítkovice 2:6
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Nejčtenější ze sportu