Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8360
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7429
    Týden:
    6
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: LHK Jestřábi Prostějov -HC Zubr Přerov, konečný stav série 3:1

    Po 17.03. 18:00 Prostějov - Přerov 3:0
    St 19.03. 18:00 Přerov - Prostějov 4:3 np
    21.03. 18:00 Prostějov - Přerov 5:3
    Ne 23.03. 17:00 Přerov - Prostějov 2:3

    Semifinále: HC RT Torax Poruba 2011 vs. HC Zubr Přerov, konečný stav série 2:3

    07.03. 18:00 Poruba - Přerov 2:1
    Ne 09.03. 17:00 Přerov - Poruba 5:2
    Út 11.03. 18:00 Poruba - Přerov 3:0
    Čt 13.03. 18:00 Přerov - Poruba 6:3
    So 15.03. 17:00 Poruba - Přerov 2:3 np

    Semifinále: LHK Jestřábi Prostějov vs. VHK Vsetín konečný stav 3:0

    07.03. 18:00 Prostějov - Vsetín 5:1
    Ne 09.03. 17:30 Vsetín - Prostějov 4:5
    Út 11.03. 18:00 Prostějov - Vsetín 7:4

    Čtvrtfinále: HC Slezan Opava - VHK Vsetín, konečný stav 2:3

    Út 25.02. 18:00 Opava - Vsetín 4:3
    Čt 27.02. 17:30 Vsetín - Opava 4:5 pp
    So 01.03. 17:00 Opava - Vsetín 2:4
    Po 03.03. 17:30 Vsetín - Opava 2:1 np
    St 05.03. 18:00 Opava - Vsetín 1:2

    Čtvrtfinále, HC Zubr Přerov - Technika Brno, konečný stav 3:1

    Út 25.02. 18:00 Přerov - Technika Brno 4:1
    Čt 27.02. 18:00 Technika Brno - Přerov 0:4
    So 01.03. 17:00 Přerov - Technika Brno 3:4 np
    Po 03.03. 18:00 Technika Brno - Přerov 4:8

    Čtvrtfinále: HC RT Torax Poruba - SHK Hodonín, konečný stav 3:1

    Út 25.02. 18:00 Poruba - Hodonín 2:1
    Čt 27.02. 18:00 Hodonín - Poruba 4:1
    So 01.03. 17:00 Poruba - Hodonín 5:2
    Po 03.03. 18:00 Hodonín - Poruba 4:5

    Čtvrfinále: LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek, konečný stav 3:2

    Út 25.02. 18:00 Prostějov - Frýdek-Místek 8:1
    Čt 27.02. 18:00 Frýdek-Místek - Prostějov 7:6 pp
    So 01.03. 17:00 Prostějov - Frýdek-Místek 2:3
    Po 03.03. 18:00 Frýdek-Místek - Prostějov 3:8
    St 05.03. 18:00 Prostějov - Frýdek-Místek 4:1
    Správce soutěže: X X

    Nejčtenější ze sportu