Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8359
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7366
    Týden:
    5
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Semifinále; HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, 4:1

    Po 10.03. 18:00 Olomouc - Jihlava 2:0
    Út 11.03. 18:00 Olomouc - Jihlava 3:1
    14.03. 17:00 Jihlava - Olomouc 3:4 pp
    So 15.03. 17:30 Jihlava - Olomouc 2:0
    Út 18.03. 18:00 Olomouc - Jihlava 5:2

    Semifinále; BK Mladá Boleslav - SK Horácká Slavia Třebíč, 4:0

    Po 10.03. 17:30 Mladá Boleslav - Třebíč 4:2
    Út 11.03. 17:30 Mladá Boleslav - Třebíč 4:2
    14.03. 17:30 Třebíč - Mladá Boleslav 0:1
    So 15.03. 17:30 Třebíč - Mladá Boleslav 1:4

    Čtvrfinále; HC Olomouc - HC Stadion Litoměřice, 4:2

    So 22.02. 17:00 Olomouc - Litoměřice 4:1
    Ne 23.02. 17:00 Olomouc - Litoměřice 7:1
    St 26.02. 18:00 Litoměřice - Olomouc 3:2 np
    Čt 27.02. 18:00 Litoměřice - Olomouc 4:3 np
    Ne 02.03. 17:00 Olomouc - Litoměřice 6:0
    Út 04.03. 18:00 Litoměřice - Olomouc 2:3

    Čtvrtfinále; BK Mladá Boleslav - HC Benátky nad Jizerou, 4:2

    So 22.02. 17:30 Mladá Boleslav - Benátky n./J. 5:2
    Ne 23.02. 17:30 Mladá Boleslav - Benátky n./J. 3:1
    St 26.02. 17:30 Benátky n./J. - Mladá Boleslav 2:5
    Čt 27.02. 17:30 Benátky n./J. - Mladá Boleslav 3:2
    Ne 02.03. 17:30 Mladá Boleslav - Benátky n./J. 4:5
    Út 04.03. 17:30 Benátky n./J. - Mladá Boleslav 0:2

    Čtvrfinále; HC Rebel Havl. Brod - SK Horácká Slavia Třebíč, 1:4

    So 22.02. 17:00 Havlíčkův Brod - Třebíč 2:3 np
    Ne 23.02. 17:00 Havlíčkův Brod - Třebíč 1:2 np
    St 26.02. 17:30 Třebíč - Havlíčkův Brod 3:2 pp
    Čt 27.02. 17:30 Třebíč - Havlíčkův Brod 1:2 pp
    Ne 02.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Třebíč 1:6

    Čtvrtfinále; HC Dukla Jihlava - HC AZ Havířov 2010, 4:0

    So 22.02. 17:30 Jihlava - Havířov 2:0
    Ne 23.02. 17:30 Jihlava - Havířov 5:3
    St 26.02. 18:00 Havířov - Jihlava 2:3
    Čt 27.02. 18:00 Havířov - Jihlava 1:2
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Nejčtenější ze sportu