Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8164
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9022
    Týden:
    10
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINALE

    St 11.06. 18:00 Vilémov CV - Litvínov 3:2

    4.kolo

    St 28.05. 00:00 Klášterec - Litvínov 1:3
    St 28.05. 00:00 Vilémov CV - Litoměřice 2:1

    3.kolo

    St 14.05. 17:00 Pokratice - Vilémov CV 2:4 (1:3)
    St 14.05. 17:00 Modlany - Litoměřice 1:6 (0:3)
    St 14.05. 17:00 Horní Jiřetín - Litvínov 0:2
    St 14.05. 17:00 Klášterec - Bílina 3:2 (0:0)

    III.Kolo Severočeského poháru dospělých

    Čt 03.04. 17:00 Pokratice - Modrá 3:2 (0:2)
    St 23.04. 17:00 Neštěmice - Vilémov 3:4 np (0:2)
    St 23.04. 17:00 Milešov - Modlany 3:4 (1:1)
    St 23.04. 17:00 Proboštov - Litoměřice 1:2 np (0:0)
    St 23.04. 17:00 Krupka - Litvínov 1:6
    St 23.04. 17:00 Louny - Horní Jiřetín 0:1 (0:0)
    St 23.04. 17:00 Bílina - Blšany 4:0 (3:0)
    St 23.04. 17:00 Klášterec - Kadaň 2:1 (2:0)

    II.kolo Severočeského poháru dospělých

    St 18.09. 16:30 Obrnice B - Horní Jiřetín 1:5 (0:3)
    Út 24.09. 16:30 Braňany - Bílina 0:7 (0:5)
    St 25.09. 16:30 Pokratice - Junior Děčín 3:2 (1:1)
    St 25.09. 16:30 Strupčice - Kadaň 3:4 (0:3)
    St 25.09. 16:30 Klášterec - Sokol Březno 1:0 (0:0)
    St 25.09. 16:30 Lom - Blšany 2:6 (1:3)
    St 25.09. 16:30 Hrobčice B - Modlany 0:9 (0:3)
    St 25.09. 16:30 Litoměřice C - Milešov 2:5 (2:1)
    St 25.09. 16:30 Rumburk - Vilémov CV 2:3 (1:2)
    St 25.09. 16:30 Jílové - Neštěmice 1:6 (1:4)
    St 25.09. 16:30 Ledvice - Louny 0:2 (0:1)
    St 25.09. 16:30 Ervěnice - Litvínov 0:5 (0:0)
    St 25.09. 16:30 Horní Jiřetín B - Krupka 0:3 (0:2)
    St 25.09. 16:30 Štětí B - Litoměřice 1:2 (1:1)
    St 25.09. 16:30 Postoloprty - Proboštov 0:6 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Nejčtenější ze sportu