Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6774
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5474
    Týden:
    10
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    03.04. 17:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 4:1
    So 04.04. 17:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 1:5
    Út 07.04. 17:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 1:2 pp
    St 08.04. 17:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:6
    10.04. 18:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 3:2
    Ne 12.04. 17:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 4:3

    8.kolo

    20.03. 17:00 Slavia Praha - Plzeň 0:6
    So 21.03. 17:00 Slavia Praha - Plzeň 6:5
    Út 24.03. 17:00 Plzeň - Slavia Praha 1:3
    St 25.03. 17:00 Plzeň - Slavia Praha 1:6
    27.03. 17:00 Slavia Praha - Plzeň 6:5 pp

    7.kolo

    St 18.03. 17:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 5:2
    Čt 19.03. 17:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 2:3 pp
    Ne 22.03. 17:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 5:3
    Po 23.03. 17:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 5:2
    Čt 26.03. 17:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 2:1 pp
    So 28.03. 17:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 4:1

    6.kolo

    St 04.03. 17:00 Pardubice - Plzeň 1:2 pp
    Čt 05.03. 17:00 Pardubice - Plzeň 3:1
    Ne 08.03. 17:00 Plzeň - Pardubice 2:1
    Po 09.03. 17:30 Plzeň - Pardubice 3:4
    St 11.03. 17:00 Pardubice - Plzeň 3:0
    13.03. 17:00 Plzeň - Pardubice 3:1
    Ne 15.03. 17:00 Pardubice - Plzeň 3:4 pp

    5.kolo

    St 04.03. 17:00 Slavia Praha - Vítkovice 1:5
    Čt 05.03. 18:15 Slavia Praha - Vítkovice 3:2
    Po 09.03. 18:00 Vítkovice - Slavia Praha 2:1
    Út 10.03. 18:00 Vítkovice - Slavia Praha 7:2
    Čt 12.03. 17:00 Slavia Praha - Vítkovice 5:3
    So 14.03. 17:00 Vítkovice - Slavia Praha 3:7
    Po 16.03. 17:00 Slavia Praha - Vítkovice 2:1

    4.kolo

    Po 02.03. 18:00 Sparta Praha - Zlín 4:2
    Út 03.03. 17:00 Sparta Praha - Zlín 4:0
    06.03. 17:00 Zlín - Sparta Praha 1:4
    So 07.03. 17:00 Zlín - Sparta Praha 4:2
    Út 10.03. 17:00 Sparta Praha - Zlín 6:1

    3.kolo

    Po 02.03. 17:00 Litvínov - Karlovy Vary 2:3 pp
    Út 03.03. 17:00 Litvínov - Karlovy Vary 1:2 pp
    06.03. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 3:1
    So 07.03. 17:30 Karlovy Vary - Litvínov 4:2

    2.kolo

    Ne 22.02. 17:00 Vítkovice - Liberec 3:1
    Po 23.02. 17:00 Vítkovice - Liberec 3:0
    St 25.02. 19:00 Liberec - Vítkovice 1:3

    1.kolo

    Ne 22.02. 17:30 Plzeň - Třinec 4:2
    Po 23.02. 17:30 Plzeň - Třinec 6:1
    St 25.02. 17:00 Třinec - Plzeň 3:0
    Čt 26.02. 17:00 Třinec - Plzeň 4:3 pp
    So 28.02. 17:30 Plzeň - Třinec 3:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu