Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6628
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10643
    Týden:
    28
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, konečný stav série 3:4

    Út 09.04. 18:15 Zlín - Plzeň 0:3
    St 10.04. 17:30 Zlín - Plzeň 3:2 np
    So 13.04. 14:45 Plzeň - Zlín 0:3
    Ne 14.04. 18:15 Plzeň - Zlín 5:2
    St 17.04. 18:15 Zlín - Plzeň 1:2
    19.04. 17:30 Plzeň - Zlín 2:5
    Ne 21.04. 18:15 Zlín - Plzeň 3:4 pp

    SF: PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, konečný stav série 4:2

    Út 26.03. 19:15 Zlín - Třinec 3:1
    St 27.03. 18:15 Zlín - Třinec 2:6
    So 30.03. 17:00 Třinec - Zlín 3:4 np
    Ne 31.03. 18:15 Třinec - Zlín 1:2 np
    Út 02.04. 18:15 Zlín - Třinec 1:6
    Čt 04.04. 18:15 Třinec - Zlín 3:4

    SF: HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň, konečný stav série 2:4

    Ne 24.03. 17:15 Slavia Praha - Plzeň 3:0
    Po 25.03. 18:15 Slavia Praha - Plzeň 0:1
    Čt 28.03. 18:15 Plzeň - Slavia Praha 4:2
    29.03. 19:00 Plzeň - Slavia Praha 2:3
    Po 01.04. 18:15 Slavia Praha - Plzeň 4:5
    St 03.04. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 4:2

    ČF: HC Slavia Praha - Rytíři Kladno, konečný stav série 4:1

    Ne 10.03. 17:00 Slavia Praha - Kladno 4:0
    Po 11.03. 18:15 Slavia Praha - Kladno 3:1
    Čt 14.03. 17:30 Kladno - Slavia Praha 1:0
    15.03. 17:30 Kladno - Slavia Praha 1:5
    Po 18.03. 18:15 Slavia Praha - Kladno 4:0

    ČF: PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, konečný stav série 4:2

    Ne 10.03. 17:00 Zlín - Vítkovice 3:1
    Po 11.03. 18:15 Zlín - Vítkovice 2:1
    Čt 14.03. 17:00 Vítkovice - Zlín 4:3
    15.03. 18:15 Vítkovice - Zlín 5:4 pp
    Ne 17.03. 18:15 Zlín - Vítkovice 4:0
    Út 19.03. 17:00 Vítkovice - Zlín 0:1

    ČF: HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, konečný stav série 4:3

    08.03. 18:00 Třinec - Sparta Praha 4:0
    So 09.03. 17:00 Třinec - Sparta Praha 3:4 np
    Út 12.03. 18:00 Sparta Praha - Třinec 3:4
    St 13.03. 18:00 Sparta Praha - Třinec 5:4 np
    So 16.03. 17:00 Třinec - Sparta Praha 6:3
    Po 18.03. 19:10 Sparta Praha - Třinec 3:1
    St 20.03. 17:00 Třinec - Sparta Praha 5:0

    ČF: HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov, konečný stav série 4:3

    08.03. 18:00 Plzeň - Litvínov 0:1
    So 09.03. 18:00 Plzeň - Litvínov 2:1
    Út 12.03. 18:00 Litvínov - Plzeň 3:0
    St 13.03. 18:00 Litvínov - Plzeň 3:4 np
    So 16.03. 18:15 Plzeň - Litvínov 1:2 np
    Po 18.03. 17:30 Litvínov - Plzeň 2:5
    St 20.03. 19:00 Plzeň - Litvínov 4:3

    PŘ: HC Mountfield - HC Vítkovice Steel, konečný stav série 2:3

    01.03. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 3:0
    So 02.03. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 0:4
    Po 04.03. 18:15 Vítkovice - České Budějovice 1:2
    Út 05.03. 18:15 Vítkovice - České Budějovice 5:1
    Čt 07.03. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 2:3 pp

    PŘ: Rytíři Kladno - HC Pardubice, konečný stav série 3:2

    01.03. 17:30 Kladno - Pardubice 2:1
    So 02.03. 17:30 Kladno - Pardubice 3:2 pp
    Po 04.03. 17:30 Pardubice - Kladno 3:1
    Út 05.03. 18:15 Pardubice - Kladno 3:2 np
    Čt 07.03. 17:10 Kladno - Pardubice 1:0
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Nejčtenější ze sportu