Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6607
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5413
    Týden:
    16
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    04.04. 17:25 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:5
    So 05.04. 17:25 Slavia Praha - Karlovy Vary 5:2
    Út 08.04. 17:25 Karlovy Vary - Slavia Praha 3:4
    St 09.04. 17:25 Karlovy Vary - Slavia Praha 8:2
    So 12.04. 17:25 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:0
    Po 14.04. 19:30 Karlovy Vary - Slavia Praha 4:1
    St 16.04. 17:25 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:2

    8.kolo

    21.03. 17:25 České Budějovice - Karlovy Vary 3:2
    So 22.03. 17:25 České Budějovice - Karlovy Vary 2:1
    Út 25.03. 17:25 Karlovy Vary - České Budějovice 4:0
    St 26.03. 17:25 Karlovy Vary - České Budějovice 5:4
    28.03. 17:25 České Budějovice - Karlovy Vary 3:2 pp
    Ne 30.03. 17:25 Karlovy Vary - České Budějovice 3:0
    Út 01.04. 17:25 České Budějovice - Karlovy Vary 1:2

    7.kolo

    St 19.03. 17:25 Slavia Praha - Liberec 3:2 pp
    Čt 20.03. 17:25 Slavia Praha - Liberec 3:2 pp
    Ne 23.03. 18:25 Liberec - Slavia Praha 4:1
    Po 24.03. 17:25 Liberec - Slavia Praha 3:0
    Čt 27.03. 17:25 Slavia Praha - Liberec 5:1
    So 29.03. 17:25 Liberec - Slavia Praha 3:1
    Po 31.03. 20:25 Slavia Praha - Liberec 2:1

    6.kolo

    St 05.03. 17:25 Slavia Praha - Třinec 4:1
    Čt 06.03. 17:25 Slavia Praha - Třinec 1:2 pp
    Ne 09.03. 17:25 Třinec - Slavia Praha 2:4
    Po 10.03. 17:25 Třinec - Slavia Praha 0:1
    St 12.03. 17:25 Slavia Praha - Třinec 3:2 pp

    5.kolo

    St 05.03. 17:25 České Budějovice - Kladno 2:0
    Čt 06.03. 17:25 České Budějovice - Kladno 2:0
    Ne 09.03. 17:25 Kladno - České Budějovice 4:2
    Po 10.03. 17:25 Kladno - České Budějovice 1:3
    St 12.03. 17:25 České Budějovice - Kladno 1:0

    4.kolo

    Po 03.03. 17:25 Karlovy Vary - Litvínov 6:2
    Út 04.03. 17:25 Karlovy Vary - Litvínov 3:2
    07.03. 17:25 Litvínov - Karlovy Vary 3:2 pp
    So 08.03. 17:25 Litvínov - Karlovy Vary 2:3
    Út 11.03. 17:25 Karlovy Vary - Litvínov 3:2

    3.kolo

    Po 03.03. 17:25 Liberec - Sparta Praha 4:1
    Út 04.03. 17:25 Liberec - Sparta Praha 5:0
    07.03. 17:25 Sparta Praha - Liberec 2:3
    So 08.03. 17:25 Sparta Praha - Liberec 3:5

    2.kolo

    Ne 24.02. 17:30 Kladno - Plzeň 4:3
    Po 25.02. 17:30 Kladno - Plzeň 5:2
    St 27.02. 17:30 Plzeň - Kladno 6:5
    Čt 28.02. 17:30 Plzeň - Kladno 2:3

    1.kolo

    Ne 24.02. 17:00 Třinec - Znojmo 4:1
    Po 25.02. 17:30 Třinec - Znojmo 5:2
    St 27.02. 17:30 Znojmo - Třinec 1:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu