Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6385
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2925
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 24.03. 17:00 Most - Benátky n./J. 4:2
    Ne 25.03. 17:00 Most - Benátky n./J. 1:0
    St 28.03. 18:00 Benátky n./J. - Most 4:3 pp
    Čt 29.03. 18:00 Benátky n./J. - Most 5:4
    So 31.03. 17:00 Most - Benátky n./J. 5:3

    13.kolo

    So 24.03. 18:00 Vrchlabí - Chrudim 7:4
    Ne 25.03. 18:00 Vrchlabí - Chrudim 1:2
    St 28.03. 18:00 Chrudim - Vrchlabí 1:5
    Čt 29.03. 18:00 Chrudim - Vrchlabí 3:6

    12.kolo

    Út 13.03. 18:00 Benátky n./J. - Klášterec n.Ohří 2:1
    St 14.03. 18:00 Benátky n./J. - Klášterec n.Ohří 7:2
    So 17.03. 18:00 Klášterec n.Ohří - Benátky n./J. 1:3

    11.kolo

    Út 13.03. 18:00 Děčín - Chrudim 1:5
    St 14.03. 18:00 Děčín - Chrudim 1:2
    So 17.03. 17:00 Chrudim - Děčín 6:2

    10.kolo

    Út 13.03. 18:00 Most - Jablonec n.Nisou 10:1
    St 14.03. 18:00 Most - Jablonec n.Nisou 7:2
    So 17.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Most 4:3 pp
    Ne 18.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Most 4:6

    9.kolo

    Út 13.03. 18:00 Vrchlabí - Klatovy 5:1
    St 14.03. 18:00 Vrchlabí - Klatovy 4:3
    So 17.03. 17:00 Klatovy - Vrchlabí 7:2
    Ne 18.03. 17:00 Klatovy - Vrchlabí 1:3

    8.kolo

    So 03.03. 17:00 Tábor - Klatovy 0:4
    Ne 04.03. 17:00 Tábor - Klatovy 8:1
    St 07.03. 18:00 Klatovy - Tábor 2:0
    Čt 08.03. 18:00 Klatovy - Tábor 1:2 pp
    So 10.03. 17:00 Tábor - Klatovy 1:4

    7.kolo

    So 03.03. 17:00 Chrudim - Řisuty 4:5
    Ne 04.03. 17:00 Chrudim - Řisuty 2:0
    St 07.03. 18:00 Řisuty - Chrudim 1:2
    Čt 08.03. 18:00 Řisuty - Chrudim 3:2
    So 10.03. 17:00 Chrudim - Řisuty 7:3

    6.kolo

    So 03.03. 17:00 Benátky n./J. - Kobra Praha 5:2
    Ne 04.03. 17:00 Benátky n./J. - Kobra Praha 3:1
    St 07.03. 18:00 Kobra Praha - Benátky n./J. 0:3

    5.kolo

    So 03.03. 18:00 Vrchlabí - Benešov 5:1
    Ne 04.03. 18:00 Vrchlabí - Benešov 4:1
    St 07.03. 18:00 Benešov - Vrchlabí 1:7

    4.kolo

    So 03.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Milevsko 1:6
    St 07.03. 18:00 Milevsko - Jablonec n.Nisou 5:2
    Čt 08.03. 18:00 Milevsko - Jablonec n.Nisou 2:4
    So 10.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Milevsko 6:4
    Ne 11.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Milevsko 2:0

    3.kolo

    So 03.03. 17:00 Klášterec n.Ohří - Písek 2:0
    Ne 04.03. 17:00 Klášterec n.Ohří - Písek 2:1 pp
    St 07.03. 17:30 Písek - Klášterec n.Ohří 3:2
    Čt 08.03. 17:30 Písek - Klášterec n.Ohří 3:2
    So 10.03. 17:00 Klášterec n.Ohří - Písek 5:3

    2.kolo

    So 03.03. 17:00 Děčín - Jindřichův Hradec 7:3
    Ne 04.03. 17:00 Děčín - Jindřichův Hradec 4:0
    St 07.03. 18:00 Jindřichův Hradec - Děčín 0:2

    1.kolo

    So 03.03. 17:00 Most - Kolín 9:0
    Ne 04.03. 17:00 Most - Kolín 9:3
    St 07.03. 18:00 Kolín - Most 3:5
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu