Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6379
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5712
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    9.kolo

    St 04.04. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 4:5 pp
    Čt 05.04. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 3:5
    Ne 08.04. 17:00 Sparta Praha - Pardubice 7:3
    Po 09.04. 17:00 Sparta Praha - Pardubice 2:5
    Čt 12.04. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 5:1
    So 14.04. 17:00 Sparta Praha - Pardubice 2:0

    8.kolo

    St 21.03. 17:00 Pardubice - České Budějovice 4:1
    Čt 22.03. 17:00 Pardubice - České Budějovice 4:2
    Ne 25.03. 17:00 České Budějovice - Pardubice 3:0
    Po 26.03. 17:00 České Budějovice - Pardubice 2:5
    St 28.03. 17:00 Pardubice - České Budějovice 5:2

    7.kolo

    Po 19.03. 17:00 Liberec - Sparta Praha 5:2
    Út 20.03. 17:00 Liberec - Sparta Praha 1:2
    23.03. 17:00 Sparta Praha - Liberec 2:1
    So 24.03. 17:00 Sparta Praha - Liberec 5:2
    Út 27.03. 17:00 Liberec - Sparta Praha 4:5

    6.kolo

    Po 05.03. 17:00 Pardubice - Znojmo 5:2
    Út 06.03. 17:00 Pardubice - Znojmo 2:0
    09.03. 17:00 Znojmo - Pardubice 0:3
    So 10.03. 17:00 Znojmo - Pardubice 3:1
    Po 12.03. 17:00 Pardubice - Znojmo 0:2
    St 14.03. 17:00 Znojmo - Pardubice 2:1
    16.03. 17:00 Pardubice - Znojmo 5:0

    5.kolo

    Po 05.03. 17:00 Liberec - Třinec 2:1 pp
    Út 06.03. 17:00 Liberec - Třinec 3:4 pp
    09.03. 17:00 Třinec - Liberec 2:3
    So 10.03. 17:00 Třinec - Liberec 4:1
    Po 12.03. 18:30 Liberec - Třinec 3:2 pp
    St 14.03. 17:00 Třinec - Liberec 3:1
    16.03. 17:00 Liberec - Třinec 1:2

    4.kolo

    So 03.03. 17:00 Sparta Praha - Zlín 4:0
    Ne 04.03. 18:15 Sparta Praha - Zlín 3:2
    St 07.03. 17:00 Zlín - Sparta Praha 2:3 pp
    Čt 08.03. 17:00 Zlín - Sparta Praha 5:2
    Ne 11.03. 17:00 Sparta Praha - Zlín 3:2

    3.kolo

    So 03.03. 17:45 České Budějovice - Slavia Praha 2:1 pp
    Ne 04.03. 17:00 České Budějovice - Slavia Praha 5:1
    St 07.03. 18:00 Slavia Praha - České Budějovice 6:1
    Čt 08.03. 18:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:3
    Ne 11.03. 17:00 České Budějovice - Slavia Praha 4:3
    Út 13.03. 17:00 Slavia Praha - České Budějovice 1:4

    2.kolo

    23.02. 17:00 Kladno - Znojmo 2:3
    So 24.02. 17:00 Kladno - Znojmo 1:2
    Po 26.02. 17:00 Znojmo - Kladno 3:2

    1.kolo

    23.02. 17:00 Karlovy Vary - Třinec 1:3
    So 24.02. 17:00 Karlovy Vary - Třinec 2:3
    Po 26.02. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 2:1 pp
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu