Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4770
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6415
    Týden:
    19
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE: Ústí n.L. - Chomutov, stav série 3: 3

    St 28.03. 17:30 Ústí nad Labem - Chomutov 7:3
    Čt 29.03. 17:30 Ústí nad Labem - Chomutov 3:4 pp
    Ne 01.04. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 7:6 pp
    Po 02.04. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 1:4
    Čt 05.04. 17:30 Ústí nad Labem - Chomutov 3:1
    So 07.04. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 4:1
    Po 09.04. 17:30 Ústí nad Labem - Chomutov 2:3 pp

    SF: Chomutov - Olomouc, konečný stav série 4: 3

    Út 13.03. 17:30 Chomutov - Olomouc 7:3
    St 14.03. 17:30 Chomutov - Olomouc 2:1 pp
    So 17.03. 18:00 Olomouc - Chomutov 0:3
    Ne 18.03. 17:00 Olomouc - Chomutov 2:0
    St 21.03. 17:30 Chomutov - Olomouc 2:3
    23.03. 18:00 Olomouc - Chomutov 2:1 np
    Ne 25.03. 17:30 Chomutov - Olomouc 2:0

    SF: Ústí n.L - Jihlava, konečný stav série 4: 1

    Út 13.03. 17:30 Ústí nad Labem - Jihlava 2:4
    St 14.03. 17:30 Ústí nad Labem - Jihlava 4:2
    So 17.03. 17:00 Jihlava - Ústí nad Labem 2:3 np
    Ne 18.03. 17:00 Jihlava - Ústí nad Labem 0:3
    St 21.03. 17:30 Ústí nad Labem - Jihlava 4:3 np

    ČF: Jihlava - Hradec 4: 3

    Po 27.02. 17:30 Jihlava - Mountfield HK 2:1
    Út 28.02. 17:30 Jihlava - Mountfield HK 2:1 pp
    02.03. 18:00 Mountfield HK - Jihlava 1:0
    So 03.03. 17:00 Mountfield HK - Jihlava 4:2
    Út 06.03. 17:30 Jihlava - Mountfield HK 5:3
    Čt 08.03. 18:00 Mountfield HK - Jihlava 3:0
    So 10.03. 17:30 Jihlava - Mountfield HK 3:0

    ČF: Olomouc - Benátky 4: 3

    Po 27.02. 18:00 Olomouc - Benátky n./J. 2:1
    Út 28.02. 18:00 Olomouc - Benátky n./J. 2:3
    02.03. 17:30 Benátky n./J. - Olomouc 2:3
    So 03.03. 17:00 Benátky n./J. - Olomouc 0:4
    Út 06.03. 18:00 Olomouc - Benátky n./J. 1:4
    Čt 08.03. 17:30 Benátky n./J. - Olomouc 5:3
    So 10.03. 17:00 Olomouc - Benátky n./J. 5:3

    ČF: Chomutov - Havl. Brod 4: 1

    Po 27.02. 17:30 Chomutov - Havlíčkův Brod 3:1
    Út 28.02. 17:30 Chomutov - Havlíčkův Brod 3:2 pp
    02.03. 17:30 Havlíčkův Brod - Chomutov 4:2
    So 03.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Chomutov 3:5
    Út 06.03. 17:30 Chomutov - Havlíčkův Brod 11:2

    ČF: Ústí n.L. - Třebíč 4: 0

    Po 27.02. 17:30 Ústí nad Labem - Třebíč 5:0
    Út 28.02. 17:30 Ústí nad Labem - Třebíč 8:2
    02.03. 17:30 Třebíč - Ústí nad Labem 1:3
    So 03.03. 17:30 Třebíč - Ústí nad Labem 1:5
    Správce soutěže: X X

    Nejčtenější ze sportu