Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4769
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8092
    Týden:
    26
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    FINÁLE: HC ČSOB Pardubice - HC Kometa Brno, stav série 4:2

    Po 09.04. 17:10 Pardubice - Kometa Brno 5:4 np
    Út 10.04. 18:10 Pardubice - Kometa Brno 5:6
    13.04. 18:10 Kometa Brno - Pardubice 2:1
    So 14.04. 18:10 Kometa Brno - Pardubice 1:2 np
    Út 17.04. 17:40 Pardubice - Kometa Brno 6:4
    Čt 19.04. 18:10 Kometa Brno - Pardubice 1:5

    SF: Plzeň - Kometa, konečný stav série 1:4

    Po 26.03. 19:10 Plzeň - Kometa Brno 3:4
    Út 27.03. 17:40 Plzeň - Kometa Brno 0:1
    30.03. 18:10 Kometa Brno - Plzeň 1:0
    So 31.03. 18:10 Kometa Brno - Plzeň 2:3
    Po 02.04. 19:10 Plzeň - Kometa Brno 2:7

    SF: Pardubice - Liberec, konečný stav série 4:2

    So 24.03. 18:10 Pardubice - Liberec 3:5
    Ne 25.03. 18:10 Pardubice - Liberec 4:2
    St 28.03. 17:40 Liberec - Pardubice 2:1
    Čt 29.03. 18:10 Liberec - Pardubice 1:3
    Ne 01.04. 17:10 Pardubice - Liberec 8:1
    Út 03.04. 17:40 Liberec - Pardubice 2:4

    ČF: Sparta - Kometa, konečný stav série 2:4

    So 10.03. 17:30 Sparta Praha - Kometa Brno 3:4
    Ne 11.03. 17:30 Sparta Praha - Kometa Brno 3:2 np
    St 14.03. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha 2:5
    Čt 15.03. 18:10 Kometa Brno - Sparta Praha 3:1
    So 17.03. 18:10 Sparta Praha - Kometa Brno 1:3
    Po 19.03. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha 4:1

    ČF: Plzeň - Zlín, konečný stav série 4:3

    So 10.03. 17:30 Plzeň - Zlín 3:2
    Ne 11.03. 18:10 Plzeň - Zlín 5:1
    St 14.03. 17:40 Zlín - Plzeň 1:0
    Čt 15.03. 17:30 Zlín - Plzeň 5:4 pp
    So 17.03. 17:30 Plzeň - Zlín 3:2 np
    Po 19.03. 18:10 Zlín - Plzeň 4:2
    St 21.03. 18:10 Plzeň - Zlín 4:2

    ČF: Pardubice - Vítkovice, konečný stav série 4:3

    Čt 08.03. 18:10 Pardubice - Vítkovice 5:2
    09.03. 18:00 Pardubice - Vítkovice 2:3 np
    Po 12.03. 17:30 Vítkovice - Pardubice 3:2 np
    Út 13.03. 17:40 Vítkovice - Pardubice 2:3
    16.03. 18:00 Pardubice - Vítkovice 6:0
    Ne 18.03. 18:10 Vítkovice - Pardubice 6:1
    Út 20.03. 18:10 Pardubice - Vítkovice 5:4 pp

    ČF: Liberec - Č.Budějovice, konečný stav série 4:1

    Čt 08.03. 18:30 Liberec - České Budějovice 4:3
    09.03. 18:10 Liberec - České Budějovice 4:6
    Po 12.03. 18:10 České Budějovice - Liberec 0:1
    Út 13.03. 17:30 České Budějovice - Liberec 1:3
    16.03. 18:10 Liberec - České Budějovice 3:1

    Předkolo: Brno - Kladno, konečný stav série 3:0

    St 29.02. 18:10 Kometa Brno - Kladno 5:2
    Čt 01.03. 18:10 Kometa Brno - Kladno 5:3
    So 03.03. 17:00 Kladno - Kometa Brno 3:4 np

    Předkolo: Zlín - Třinec, konečný stav série 3:2

    St 29.02. 17:30 Zlín - Třinec 3:0
    Čt 01.03. 17:30 Zlín - Třinec 3:4 np
    So 03.03. 17:00 Třinec - Zlín 6:2
    Ne 04.03. 18:10 Třinec - Zlín 1:2 np
    Út 06.03. 17:30 Zlín - Třinec 4:2
    Správce soutěže: X X

    Nejčtenější ze sportu