Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15528
  • Návštěvy: 4/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    485
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Zápasy 3. předkola

    St 23.09. 18:00 Apollon Limassol - Lech Poznań 0:5 (0:1)
    Čt 24.09. 16:00 Ararat-Armenia - Celje 1:0 pp (0:0)
    Čt 24.09. 17:30 KuPS Kuopio - FK Süduva 2:0 (1:0)
    Čt 24.09. 18:00 Viktoria Plzeň - Sonderjyske 3:0 (2:0)
    Čt 24.09. 18:00 MOL Fehérvár - Reims 1:0 np (0:0)
    Čt 24.09. 18:30 Rostov - Maccabi Haifa 1:2 (1:1)
    Čt 24.09. 19:00 Rosenborg - Alanyaspor 1:0 (0:0)
    Čt 24.09. 19:00 Beşiktaş - Rio Ave 1:2 np (1:1)
    Čt 24.09. 19:00 CSKA Sofia - Tórshavn B36 3:1 (2:0)
    Čt 24.09. 19:00 Charleroi - Partizan 2:1 pp (1:1)
    Čt 24.09. 19:00 Malmö - Lok. Zagreb 5:0 (3:0)
    Čt 24.09. 19:00 NK Mura - PSV Eindhoven 1:5 (1:2)
    Čt 24.09. 19:00 Floriana - Flora 0:1 np (0:0)
    Čt 24.09. 19:00 Djurgården - CFR Kluž 0:1 (0:0)
    Čt 24.09. 19:00 Riga FC - Celtic 0:1 (0:0)
    Čt 24.09. 19:30 FCSB - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    Čt 24.09. 19:30 Beer Sheva - Motherwell 3:0 (1:0)
    Čt 24.09. 20:00 APOEL Nikósie - Zrinjski 3:2 np (2:2)
    Čt 24.09. 20:00 Galatasaray - Hajduk Split 2:0 (0:0)
    Čt 24.09. 20:00 FC Kodaň - Piast Gliwice 3:0 (1:0)
    Čt 24.09. 20:00 St. Lutych - Vojvodina 2:1 pp (1:1)
    Čt 24.09. 20:00 FK Škendija - Tottenham 1:3 (0:1)
    Čt 24.09. 20:00 Sheriff - Dundalk 1:2 np (1:1)
    Čt 24.09. 20:00 KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi 6:1 (1:0)
    Čt 24.09. 20:00 FK Sarajevo - Podgorica 2:1 (1:1)
    Čt 24.09. 20:00 Granada - Lok. Tbilisi 2:0 (0:0)
    Čt 24.09. 20:15 Wolfsburg - Desna 2:0 (1:0)
    Čt 24.09. 20:30 Legia Varšava - Drita 2:0 (2:0)
    Čt 24.09. 20:30 Basilej - Anorthosis 3:2 (3:1)
    Čt 24.09. 20:30 AC Milán - Bodo/Glimt 3:2 (2:1)
    Čt 24.09. 20:30 St. Gallen - AEK Atény 0:1 (0:0)
    Čt 24.09. 20:30 LASK Linz - Dunajská Streda 7:0 (2:0)
    Čt 24.09. 20:45 Rijeka - Kolos 2:0 pp (0:0)
    Čt 24.09. 21:00 Sporting - Aberdeen 1:0 (1:0)
    Čt 24.09. 21:00 Willem II - Rangers 0:4 (0:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Nejčtenější ze sportu