Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15518
  • Návštěvy: 16/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    834
    Týden:
    16
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Zápasy 2. předkola

    St 16.09. 18:30 FC Niderkorn - Willem II 0:5 (0:3)
    St 16.09. 19:00 Hammarby - Lech Poznań 0:3 (0:0)
    St 16.09. 20:00 Tórshavn B36 - New Saints 3:2 np (2:2)
    Čt 17.09. 14:00 FC Kaisar - APOEL Nikósie 1:4 (1:2)
    Čt 17.09. 14:15 Ventspils - Rosenborg 1:5 (1:3)
    Čt 17.09. 15:30 FK Renova - Hajduk Split 0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 16:00 Teuta Durrës - Granada 0:4 (0:2)
    Čt 17.09. 16:00 Astana - Podgorica 0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 16:00 Ararat-Armenia - CS Fola 4:3 pp (3:3)
    Čt 17.09. 17:00 Lincoln Red Imps - Rangers 0:5 (0:2)
    Čt 17.09. 17:30 KuPS Kuopio - Slovan Bratislava 2:1 np (0:0)
    Čt 17.09. 17:45 Botosani - FK Škendija 0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 18:00 Neftçi - Galatasaray 1:3 (0:1)
    Čt 17.09. 18:00 Riteriai - Slovan Liberec 1:5 (0:2)
    Čt 17.09. 18:00 Loko Plovdiv - Tottenham 1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 18:00 Bodo/Glimt - Žalgiris Vilnius 3:1 (2:1)
    Čt 17.09. 18:00 Göteborg - FC Kodaň 1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 18:30 Flora - KR Reykjavik 2:1 (2:0)
    Čt 17.09. 18:30 Ol. Lublaň - Zrinjski 2:3 pp (2:2)
    Čt 17.09. 19:00 Laçi - Beer Sheva 1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00 Hibernians - MOL Fehérvár 0:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00 CSKA Sofia - BATE Borisov 2:0 (1:0)
    Čt 17.09. 19:00 FC Sfintul - Partizan 0:1 pp (0:0)
    Čt 17.09. 19:00 Connah´s Quay - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00 Maccabi Haifa - Almaty 2:1 (1:1)
    Čt 17.09. 19:00 Lok. Tbilisi - Dinamo M. 2:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00 OFI Kréta - Apollon Limassol 0:1 (0:0)
    Čt 17.09. 19:00 Djurgården - Europa FC 2:1 (1:0)
    Čt 17.09. 19:30 Inter Escaldes - Dundalk 0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 20:00 Kukësi - Wolfsburg 0:4 (0:2)
    Čt 17.09. 20:00 Piast Gliwice - Hartberg 3:2 (1:1)
    Čt 17.09. 20:00 Borac - Rio Ave 0:2 (0:0)
    Čt 17.09. 20:00 Sileks Kratovo - Drita 0:2 (0:0)
    Čt 17.09. 20:00 St. Lutych - Bala Town 2:0 (2:0)
    Čt 17.09. 20:00 Shamrock Rovers - AC Milán 0:2 (0:1)
    Čt 17.09. 20:00 Aris Soluň - Kolos 1:2 (0:0)
    Čt 17.09. 20:15 NK Mura - Aarhus 3:0 (1:0)
    Čt 17.09. 20:30 Coleraine FC - Motherwell 2:3 np (2:2)
    Čt 17.09. 20:30 Viking - Aberdeen 0:2 (0:1)
    Čt 17.09. 20:45 Osijek - Basilej 1:2 (0:2)
    Čt 17.09. 20:45 Dunajská Streda - Jablonec 5:3 pp (3:3)
    Čt 17.09. 20:45 Linfield - Floriana 0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 20:45 Servette - Reims 0:1 (0:1)
    Čt 17.09. 21:00 Bačka TSC - FCSB 6:7 np (4:4)
    Čt 17.09. 21:05 Honvéd - Malmö 0:2 (0:1)
    18.09. 09:00 Riga FC - Tre Fiori 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Nejčtenější ze sportu