Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15516
  • Návštěvy: 226/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    796
    Týden:
    226
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    4.kolo

    So 17.10. 16:30 Gil Vicente - Tondela 1:1 (1:0)
    So 17.10. 16:30 Marítimo - Portimonense 1:2 (0:0)
    So 17.10. 19:00 Braga - Nacional Funchal 2:1 (2:0)
    So 17.10. 21:30 Sporting - FC Porto 2:2 (1:2)
    Ne 18.10. 16:00 Belenenses - Moreirense 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 16:00 Ferreira - Santa Clara 2:1 (1:0)
    Ne 18.10. 18:30 Farense - Famalicao 3:3 (2:0)
    Ne 18.10. 21:00 Rio Ave - Benfica 0:3 (0:2)
    Po 19.10. 21:15 Boavista - Guimaraes 0:1 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 4 4 0 0 13:3 12 6
    2. web > 4 2 1 1 12:6 7 1
    3. web > 3 2 1 0 6:2 7 4
    4. 4 2 1 1 4:2 7 1
    5. web > 4 2 1 1 2:1 7 1
    6. web > 4 2 0 2 7:5 6 0
    7. web > 4 2 0 2 6:7 6 0
    8. web > 3 1 2 0 2:1 5 -1
    9. web > 4 1 2 1 5:5 5 -1
    10. web > 4 1 2 1 3:3 5 -1
    11. web > 4 1 2 1 2:2 5 -1
    12. 4 1 2 1 7:10 5 -1
    13. web > 4 1 1 2 3:5 4 -2
    14. web > 4 1 1 2 3:5 4 -2
    15. web > 4 0 3 1 2:5 3 -3
    16. 4 0 2 2 3:8 2 -4
    17. web > 4 0 2 2 4:10 2 -4
    18. 4 0 1 3 5:9 1 -5

    5.kolo

    23.10. 21:30 Tondela - Portimonense
    So 24.10. 16:30 Nacional Funchal - Ferreira
    So 24.10. 19:00 Santa Clara - Sporting
    So 24.10. 21:30 FC Porto - Gil Vicente
    Ne 25.10. 16:00 Farense - Rio Ave
    Ne 25.10. 16:00 Moreirense - Marítimo
    Ne 25.10. 18:30 Famalicao - Boavista
    Ne 25.10. 21:00 Guimaraes - Braga
    Po 26.10. 20:15 Benfica - Belenenses
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu