Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14872
  • Návštěvy: 268/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1862
    Týden:
    268
    Dnes:
    22
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    8.kolo

    Čt 17.09. 14:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 0:0
    So 26.09. 10:00 Sigma Olomouc B - Opava B výsledek
    So 26.09. 10:30 Blansko - Vítkovice 1919 odloženo
    So 26.09. 11:00 Jihlava - Třinec 3:0 (1:0)
    So 26.09. 13:00 Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo odloženo
    Ne 27.09. 10:30 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B
    Ne 27.09. 10:30 Zlín B - Hlučín
    Ne 27.09. 10:30 Prostějov - Líšeň
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 7 6 1 0 29:7 19 7
    2. web > 7 5 1 1 22:7 16 7
    3. 8 5 1 2 17:8 16 1
    4. web > 8 5 1 2 13:10 16 4
    5. web > 7 5 0 2 18:6 15 3
    6. web > 7 4 2 1 15:5 14 8
    7. web > 6 4 1 1 22:7 13 4
    8. web > 7 3 1 3 11:17 10 -2
    9. web > 8 3 0 5 11:20 9 -3
    10. web > 6 2 1 3 7:11 7 1
    11. web > 4 2 0 2 11:11 6 0
    12. web > 7 2 0 5 8:17 6 -3
    13. web > 7 1 1 5 5:16 4 -8
    14. web > 5 1 0 4 5:13 3 -6
    15. 7 1 0 6 11:28 3 -9
    16. web > 7 0 0 7 3:25 0 -9

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Hlučín - Prostějov
    So 03.10. 10:30 Opava B - Frýdek-Místek
    So 03.10. 10:30 Líšeň - Sigma Olomouc B
    So 03.10. 11:00 Třinec - Blansko
    So 03.10. 12:30 Vítkovice 1919 - Kroměříž
    Ne 04.10. 10:30 1.SC Znojmo - Jihlava
    Ne 04.10. 10:30 Baník Ostrava B - Zlín B
    Ne 04.10. 10:30 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu