Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 14518
  • Návštěvy: 14/1
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    703
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Přípravná utkání 2019-20 II.

    Čt 22.08. 17:00 Třinec - Olomouc 2:3 pp
    Čt 22.08. 17:30 Liberec - Chabarovsk 4:1
    Čt 22.08. 17:30 Klatovy - Plzeň 1:11
    Čt 22.08. 18:00 Zlín - Kometa Brno 1:2
    Čt 22.08. 18:00 Znojmo - Vítkovice 3:7
    Čt 22.08. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 7:1
    23.08. 16:00 HV71 - Sparta Praha 3:2
    23.08. 16:00 Pardubice - Zvolen 6:4
    So 24.08. 16:00 Krefeld - Litvínov 5:4
    Ne 25.08. 13:30 Mannheim - Sparta Praha 1:4
    Ne 25.08. 14:00 Landshut - Litvínov 3:4 np
    Ne 25.08. 16:00 Mountfield HK - Eisbären 1:2
    Ne 25.08. 18:30 Kassel - Karlovy Vary 3:2 np
    Út 27.08. 17:00 Vítkovice - Trenčín 5:0
    Út 27.08. 17:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 3:1
    Čt 29.08. 17:00 Olomouc - Zlín 2:0
    Čt 29.08. 17:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:1
    Čt 29.08. 18:00 Kometa Brno - Slovan Bratislava 4:1
    30.08. 17:00 Prostějov - Vítkovice 2:4
    30.08. 19:30 Eisbären - Pardubice 5:4
    30.08. 20:00 Bolzano - Kladno 7:3
    Ne 01.09. 16:00 Kladno - Nürnberg 3:4 np
    Út 03.09. 17:00 Zlín - Trenčín 6:2
    Út 03.09. 17:00 Olomouc - Kometa Brno 6:5 pp
    Čt 05.09. 17:00 Jihlava - Pardubice 1:3
    Čt 05.09. 17:30 Litvínov - Ústí nad Labem 2:1
    Čt 05.09. 17:30 Karlovy Vary - Kassel 5:4
    Čt 05.09. 18:00 Kometa Brno - Zlín 2:3
    Čt 05.09. 18:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:0
    06.09. 18:00 Trenčín - Olomouc 3:4
    So 07.09. 16:00 Nitra - Vítkovice 4:2
    So 07.09. 16:00 Ústí nad Labem - Kladno 0:3
    So 07.09. 19:00 Pardubice - Eisbären 0:2
    Ne 08.09. 15:00 Nowy Targ - Vítkovice 2:4

    Přípravná utkání 2019-20 I.

    St 24.07. 17:30 Liberec - Soligorsk 1:2
    So 27.07. 17:30 Litvínov - Spartak Moskva 1:2
    Út 30.07. 17:30 Litvínov - Kladno 5:4 pp
    Čt 01.08. 17:30 Kladno - Slavia Praha 6:4
    Čt 01.08. 17:30 Litoměřice - Litvínov 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Karlovy Vary - Jekatěrinburg 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Olomouc - Kokshetau 2:3 np
    Út 06.08. 17:30 Liberec - Novokuzněck 3:4 pp
    Út 06.08. 17:30 České Budějovice - Plzeň 1:2
    Út 06.08. 17:30 Kladno - Litvínov 2:5
    Út 06.08. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0
    Út 06.08. 18:00 Kometa Brno - Trenčín 4:1
    Čt 08.08. 17:00 Olomouc - Jihlava 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Plzeň - Kladno 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:4 pp
    Čt 08.08. 18:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 8:1
    Čt 08.08. 18:00 Kometa Brno - České Budějovice 6:4
    Ne 11.08. 17:00 Davos - Vítkovice 1:4
    Po 12.08. 11:00 Karlovy Vary - Sokolov 3:6
    Út 13.08. 17:00 Třinec - Kometa Brno 5:2
    Út 13.08. 17:00 Olomouc - Trenčín 6:3
    Út 13.08. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 1:4
    Út 13.08. 18:00 Karlovy Vary - Novosibirsk 2:3
    Út 13.08. 18:00 Zlín - Slavia Praha 3:2
    Út 13.08. 19:00 Rapperswil - Vítkovice 4:2
    St 14.08. 18:00 Sparta Praha - KooKoo 5:1
    Čt 15.08. 17:00 Zug - Vítkovice 3:2
    Čt 15.08. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 4:3
    Čt 15.08. 17:30 Liberec - KooKoo 3:2
    Čt 15.08. 18:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:4
    Čt 15.08. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:0
    Čt 15.08. 18:00 Přerov - Zlín 4:1
    Čt 15.08. 18:00 Slovan Bratislava - Karlovy Vary 2:3
    16.08. 12:30 Trenčín - Karlovy Vary 9:3
    16.08. 15:30 Kladno - Lausitzer 5:1
    So 17.08. 16:00 Ambri-Piotta - Vítkovice 6:1
    So 17.08. 16:00 Soči - Sparta Praha 4:3
    Ne 18.08. 16:00 Litvínov - Vladivostok 3:4
    Út 20.08. 16:00 Mountfield HK - Vienna 5:1
    Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Soči 2:1 pp
    Út 20.08. 17:30 Kladno - Plzeň 2:8
    Út 20.08. 18:00 Zlín - Olomouc 2:3 pp
    Út 20.08. 18:00 Kometa Brno - Třinec 3:6
    St 21.08. 12:00 Servette - Sparta Praha 3:2
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek