Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 14440
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    354
    Týden:
    28
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    Po 28.10. 14:00 Stádlec - Jistebnice 4:6 (1:6)
    01.11. 16:00 Malšice - Sudoměřice 4:2 (3:2)
    Út 05.11. 16:00 Sezimovo Ústí B - Táborsko C 4:4 (3:4)
    St 06.11. 15:30 Želeč - Chotoviny výsledek
    Čt 07.11. 15:00 Táborsko B - Veselí 1:4 (1:1)
    Čt 07.11. 18:00 Planá n.L. - Táborsko 4:1 (2:0)
    So 09.11. 13:00 Chýnov - Větrovy 3:12 (2:7)
    03.04. 17:00 Bechyně - Veselí B
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 10 10 0 0 84:4 30 15
    2. web > 10 9 1 0 60:17 28 13
    3. web > 10 8 0 2 78:25 24 9
    4. web > 10 8 0 2 88:39 24 9
    5. web > 10 6 2 2 53:27 20 5
    6. web > 11 5 1 5 67:56 16 1
    7. web > 10 5 1 4 44:40 16 1
    8. web > 10 5 1 4 34:31 16 1
    9. 11 5 1 5 34:63 16 -2
    10. web > 8 4 1 3 39:33 13 4
    11. 8 3 0 5 38:45 9 -3
    12. web > 8 2 2 4 36:41 8 -7
    13. web > 11 2 1 8 29:69 7 -8
    14. web > 10 2 1 7 10:63 7 -8
    15. 10 2 0 8 26:68 6 -9
    16. web > 11 2 0 9 32:84 6 -12
    17. 10 0 0 10 11:58 0 -15

    12.kolo

    So 04.04. 00:00 Veselí B - Sezimovo Ústí B
    So 04.04. 00:00 Jistebnice - Bechyně
    So 04.04. 00:00 Táborsko - Stádlec
    So 04.04. 00:00 Veselí - Planá n.L.
    So 04.04. 00:00 Sudoměřice - Táborsko B
    So 04.04. 00:00 Větrovy - Malšice
    So 04.04. 00:00 Chotoviny - Chýnov
    So 04.04. 00:00 Meteor Tábor - Želeč
    Správce soutěže: Antonín Kohout