Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 14188
  • Návštěvy: 169/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2259
    Týden:
    169
    Dnes:
    13
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    22.kolo

    21.02. 21:30 Aves - Guimaraes
    So 22.02. 19:00 Tondela - Rio Ave
    So 22.02. 21:30 Belenenses - Marítimo
    Ne 23.02. 16:00 Ferreira - Famalicao
    Ne 23.02. 16:00 Moreirense - Santa Clara
    Ne 23.02. 18:30 Sporting - Boavista
    Ne 23.02. 21:00 Braga - Setúbal
    Ne 23.02. 21:30 FC Porto - Portimonense
    Po 24.02. 20:30 Gil Vicente - Benfica
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 21 18 0 3 49:12 54 21
    2. web > 21 17 2 2 46:15 53 23
    3. web > 21 11 4 6 33:23 37 7
    4. web > 21 11 3 7 32:23 36 6
    5. web > 21 9 6 6 29:21 33 0
    6. 21 9 6 6 34:37 33 0
    7. 21 8 5 8 17:21 29 -4
    8. web > 21 7 7 7 34:24 28 -5
    9. web > 21 7 7 7 18:19 28 -5
    10. web > 21 6 8 7 23:27 26 -4
    11. web > 21 6 8 7 15:23 26 -7
    12. web > 21 5 9 7 21:27 24 -9
    13. 21 6 6 9 18:25 24 -6
    14. web > 21 5 8 8 29:30 23 -7
    15. web > 21 6 3 12 18:38 21 -9
    16. web > 21 4 4 13 12:30 16 -17
    17. web > 21 2 9 10 15:30 15 -15
    18. 21 4 1 16 22:40 13 -17

    23.kolo

    28.02. 21:30 Portimonense - Setúbal
    So 29.02. 19:00 Rio Ave - Belenenses
    So 29.02. 21:30 Boavista - Gil Vicente
    Ne 01.03. 16:00 Aves - Ferreira
    Ne 01.03. 18:30 Marítimo - Braga
    Ne 01.03. 21:00 Guimaraes - Tondela
    Po 02.03. 20:30 Santa Clara - FC Porto
    Po 02.03. 21:45 Benfica - Moreirense
    Út 03.03. 21:00 Famalicao - Sporting
    Správce soutěže: Antonín Kohout