Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 13849
  • Návštěvy: 285/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12616
    Týden:
    285
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Osmifinále

    Út 29.10. 16:00 Opava - Jablonec 0:2 pp (0:0)
    Út 29.10. 17:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 4:0 (2:0)
    St 30.10. 14:00 Chlumec n. C. - Viktoria Plzeň 3:4 pp (3:3)
    St 30.10. 14:30 Mladá Boleslav - Zlín 3:1 (1:1)
    St 30.10. 17:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:4 (0:2)
    St 30.10. 17:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:0 pp (0:0)
    St 30.10. 17:30 Slovan Liberec - Teplice 2:0 (0:0)
    St 06.11. 17:00 1.FC Slovácko - Viktoria Žižkov 3:1 pp (1:1)

    3. kolo

    Út 24.09. 16:00 Sokolov - Opava 0:1 (0:0)
    Út 24.09. 16:00 Benešov - 1.FC Slovácko 1:3 (1:1)
    Út 24.09. 16:30 Varnsdorf - Zlín 1:2 (1:1)
    St 25.09. 16:00 Domažlice - Dukla Praha 1:3 (0:1)
    St 25.09. 16:00 Vltavín - České Budějovice 1:4 (1:2)
    St 25.09. 16:00 Karviná - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    St 25.09. 16:00 Hlučín - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
    St 25.09. 16:00 Slavia Praha - Vyšehrad 8:0 (5:0)
    St 25.09. 17:00 Jihlava - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    St 25.09. 17:30 Slovan Liberec - Prostějov 3:1 (2:0)
    St 25.09. 18:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    Út 01.10. 16:00 Mladá Boleslav - Chrudim 4:2 (0:0)
    Út 01.10. 16:30 Jablonec - Zbrojovka Brno 3:2 (1:1)
    Út 01.10. 17:00 Teplice - Třinec 2:1 (1:1)
    Út 01.10. 17:00 Sigma Olomouc - Líšeň 4:2 (2:0)
    St 02.10. 16:00 Chlumec n. C. - Bohemians 1905 2:1 (1:0)

    2. kolo

    Út 27.08. 17:00 Dolní Benešov - Prostějov 2:3 (0:2)
    Út 27.08. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 1:5 (1:2)
    Út 27.08. 17:00 Vrchovina - 1.FC Slovácko 0:5 (0:4)
    Út 27.08. 17:00 Val. Meziříčí - Třinec 0:5 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 4:5 (4:4)
    St 28.08. 17:00 Lanžhot - Baník Ostrava 1:3 (1:3)
    St 28.08. 17:00 Vltavín - Vlašim 2:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Mar. Lázně - Slovan Liberec 2:5 (1:3)
    St 28.08. 17:00 Olešnice - Opava 0:6 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Petřkovice - Zbrojovka Brno 3:4 (3:3)
    St 28.08. 17:00 Chlumec n. C. - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    St 28.08. 17:00 Přepeře - Chrudim 0:1 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:3 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Králův Dvůr - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Uničov - Zlín 1:4 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Velvary - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Zápy - Bohemians 1905 2:3 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Ždírec n.D. - Líšeň 0:4 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Ústí n.O. - České Budějovice 0:2 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Písek - Teplice 1:3 (1:0)
    St 28.08. 17:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 0:5 (0:3)
    St 28.08. 17:00 Domažlice - Ústí n/L 3:2 np (1:1)
    St 28.08. 17:30 Štěchovice - Sokolov 1:4 (1:3)
    Út 03.09. 17:00 Benešov - Pardubice 2:1 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    St 04.09. 17:30 Hostouň - Jihlava 1:6 (1:4)
    Út 10.09. 16:30 Hlučín - Vítkovice 4:2 (3:1)

    1. kolo

    St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
    Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
    Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
    Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
    Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
    St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
    St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
    St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
    St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
    St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
    St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
    St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
    St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
    St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
    St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
    St 14.08. 17:00 Letohrad - Hradec Králové 0:3 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
    St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
    St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
    St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
    St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
    St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
    St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
    St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
    St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
    St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
    Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
    Út 20.08. 17:00 Tasovice - Vrchovina 0:1 (0:1)

    Předkolo

    26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
    So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
    So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
    So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
    So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
    So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
    So 27.07. 17:00 Start Brno - Vrchovina 1:5 (1:3)
    So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
    Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
    Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
    Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
    Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
    Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
    Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
    Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
    Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
    Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
    Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
    Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
    Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
    St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
    02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
    So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
    So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
    So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
    So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
    So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
    So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovicko 1:0 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
    So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
    So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
    So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
    So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
    So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
    So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
    So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
    So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
    So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
    So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
    So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
    So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
    So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
    St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek