Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 13842
  • Návštěvy: 138/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1612
    Týden:
    138
    Dnes:
    11
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 09.11. 11:45 Vyšehrad B - Střešovice 1911 5:2 (3:1)
    So 09.11. 12:15 Třebeš - Čáslav 1:2 (0:1)
    So 09.11. 12:15 Svitavy - RMSK Cidlina 0:5 (0:3)
    So 09.11. 12:15 Ostrá - CU Bohemians B 0:11 (0:5)
    So 09.11. 12:15 Vlašim - Viktoria Žižkov B 5:2 (2:2)
    So 09.11. 12:15 ABC Braník - Admira Praha B 3:4 (1:3)
    So 09.11. 12:15 Trutnov - Náchod 2:8 (1:2)
    Ne 10.11. 12:15 Union Vršovice - Sparta Kolín 1:5 (0:3)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 14 13 0 1 0 71:14 40
    2. web > 14 11 2 0 1 92:18 37
    3. web > 14 10 0 3 1 73:19 33
    4. web > 14 9 0 1 4 47:32 28
    5. web > 14 8 1 2 3 37:22 28
    6. 14 9 0 0 5 43:28 27
    7. web > 14 7 2 0 5 49:35 25
    8. web > 14 7 1 0 6 33:21 23
    9. 14 6 1 1 6 46:41 21
    10. web > 14 4 1 1 8 35:60 15
    11. web > 14 5 0 0 9 29:59 15
    12. web > 14 4 1 0 9 26:43 14
    13. web > 14 3 1 1 9 24:56 12
    14. web > 14 3 0 0 11 16:38 9
    15. web > 14 1 1 1 11 15:59 6
    16. web > 14 1 0 0 13 12:103 3

    15.kolo

    So 16.11. 12:15 Sparta Kolín - Třebeš
    So 16.11. 12:15 Náchod - Vyšehrad B
    So 16.11. 12:15 Admira Praha B - Trutnov
    So 16.11. 12:15 CU Bohemians B - Vlašim
    So 16.11. 12:15 RMSK Cidlina - Ostrá
    So 16.11. 12:15 Čáslav - Svitavy
    Ne 17.11. 12:15 Střešovice 1911 - Union Vršovice
    Ne 17.11. 14:45 Viktoria Žižkov B - ABC Braník
    Správce soutěže: Antonín Kohout