Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 13834
  • Návštěvy: 74/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4718
    Týden:
    74
    Dnes:
    11
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    15.kolo

    Ne 17.11. 10:00 1.FK Příbram FA B - Slavia Praha B 0:1 np (0:1)
    Ne 17.11. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 3:1 (3:0)
    Ne 17.11. 10:00 Rokycany - Viktoria Žižkov 2:3 np (2:0)
    Ne 17.11. 10:00 Benešov - CU Bohemians 1:3 (0:2)
    Ne 17.11. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha 1:4 (1:1)
    Ne 17.11. 10:15 Petřín Plzeň - Č.Budějovice Ak B 0:1 (0:1)
    Ne 17.11. 10:15 SK Kladno - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 17.11. 16:45 Viktoria Plzeň B - Táborsko 2:1 (1:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 15 15 0 0 0 84:16 45
    2. web > 15 10 2 0 3 46:22 34
    3. web > 15 8 4 0 3 42:22 32
    4. web > 15 8 1 1 5 45:26 27
    5. web > 15 8 0 3 4 38:32 27
    6. web > 15 8 1 0 6 39:26 26
    7. web > 15 7 1 3 4 30:27 26
    8. web > 15 5 3 1 6 30:31 22
    9. web > 15 6 0 3 6 26:28 21
    10. web > 15 5 1 4 5 39:42 21
    11. web > 15 4 1 2 8 22:33 16
    12. web > 15 5 0 0 10 31:41 15
    13. web > 15 4 1 0 10 20:37 14
    14. web > 15 3 1 2 9 23:60 13
    15. web > 15 3 1 0 11 21:48 11
    16. web > 15 2 2 0 11 29:73 10

    16.kolo

    Ne 08.03. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Motorlet Praha
    Ne 08.03. 00:00 Sokolov - CU Bohemians
    Ne 08.03. 00:00 Benešov - Táborsko
    Ne 08.03. 00:00 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov
    Ne 08.03. 00:00 Rokycany - Písek
    Ne 08.03. 00:00 SK Kladno - Vyšehrad
    Ne 08.03. 00:00 Mostecký FK - Slavia Praha B
    Ne 08.03. 00:00 1.FK Příbram FA B - Petřín Plzeň
    Správce soutěže: Antonín Kohout