Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 13780
  • Návštěvy: 592/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5275
    Týden:
    592
    Dnes:
    45
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    21.kolo

    St 13.11. 17:30 Vsetín - Kadaň 5:2
    St 13.11. 17:30 Poruba - Ústí nad Labem 6:2
    St 13.11. 17:30 Chomutov - Benátky n./J. 1:2 pp
    St 13.11. 17:30 České Budějovice - Jihlava 3:2
    St 13.11. 18:00 Sokolov - Litoměřice 2:3 np
    St 13.11. 18:00 Havířov - Prostějov 3:2
    St 13.11. 18:00 Frýdek-Místek - Třebíč 3:5
    St 13.11. 18:00 Přerov - Slavia Praha 2:4
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 21 18 0 2 1 96:43 56
    2. web > 21 13 2 2 4 75:46 45
    3. web > 21 13 2 0 6 78:58 43
    4. web > 21 12 2 2 5 61:42 42
    5. web > 21 13 0 1 7 68:53 40
    6. web > 21 12 1 1 7 65:46 39
    7. web > 21 11 2 1 7 56:52 38
    8. web > 21 11 1 1 8 54:47 36
    9. web > 21 9 1 3 8 52:47 32
    10. web > 21 8 0 3 10 57:69 27
    11. web > 21 5 4 2 10 64:61 25
    12. web > 21 7 1 1 12 52:61 24
    13. web > 21 4 5 1 11 49:68 23
    14. web > 21 3 2 1 15 47:87 14
    15. web > 21 3 1 1 16 56:90 12
    16. web > 21 2 0 2 17 36:96 8

    22.kolo

    So 16.11. 15:00 Slavia Praha - Chomutov
    So 16.11. 16:00 Ústí nad Labem - Vsetín
    So 16.11. 17:00 Litoměřice - České Budějovice
    So 16.11. 17:00 Benátky n./J. - Poruba
    So 16.11. 17:00 Kadaň - Frýdek-Místek
    So 16.11. 17:00 Prostějov - Sokolov
    So 16.11. 17:30 Jihlava - Přerov
    So 16.11. 17:30 Třebíč - Havířov
    Správce soutěže: Jan Šejhl