Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13714
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6054
    Týden:
    18
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; Velké Meziříčí vs. Hodonín; stav série 2:3

    St 20.03. 18:00 Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 5:3
    22.03. 18:00 SHKM Hodonín - Velké Meziříčí 6:5
    Ne 24.03. 17:30 Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 4:3
    29.03. 18:00 SHKM Hodonín - Velké Meziříčí 4:2
    Ne 31.03. 17:30 Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 4:5

    Semifinále; Hodonín vs. Uherský Ostroh; stav série 3:1

    St 06.03. 18:00 Uherský Ostroh - SHKM Hodonín 4:7
    08.03. 18:00 SHKM Hodonín - Uherský Ostroh 5:2
    Ne 10.03. 13:00 SHKM Hodonín - Uherský Ostroh 6:7 np
    Čt 14.03. 18:00 Uherský Ostroh - SHKM Hodonín 4:10

    Semifinále; Velké Meziříčí vs. Boskovice; stav série 3:2

    St 06.03. 18:00 Velké Meziříčí - Boskovice 4:2
    08.03. 18:00 Boskovice - Velké Meziříčí 3:0
    Ne 10.03. 17:30 Velké Meziříčí - Boskovice 4:0
    15.03. 18:00 Boskovice - Velké Meziříčí 7:6 pp
    Ne 17.03. 17:30 Velké Meziříčí - Boskovice 9:2

    Čtvrtfinále; Boskovice vs. Kroměříž; stav série 2:0

    St 27.02. 18:00 Boskovice - Kroměříž 5:4 pp
    01.03. 18:00 Kroměříž - Boskovice 1:5

    Čtvrtfinále; Uh. Ostroh vs. Uh. Brod; stav série 2:1

    St 27.02. 18:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 3:1
    01.03. 18:00 Uherský Brod - Uherský Ostroh 2:1
    Ne 03.03. 17:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 4:3

    Čtvrtfinále; Hodonín vs. Uničov; stav série 2:0

    St 27.02. 18:00 Uničov - SHKM Hodonín 1:4
    01.03. 18:00 SHKM Hodonín - Uničov 9:3

    Čtvrtfinále; Vel. Meziříčí vs. V. Bíteš; stav série 2:0

    St 27.02. 18:00 Velké Meziříčí - Velká Bíteš 3:1
    01.03. 18:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 0:5
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Nejčtenější ze sportu