Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 12511
  • Návštěvy: 89/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3677
    Týden:
    89
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    2.kolo

    Čt 24.08. 18:00 Larnaca - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Čt 24.08. 18:45 Dynamo Kyjev - Marítimo 3:1 (2:0)
    Čt 24.08. 19:00 Sheriff - Legia Varšava 0:0 (0:0)
    Čt 24.08. 19:00 Östersunds - PAOK Soluň 2:0 (0:0)
    Čt 24.08. 19:00 Salzburg - Viitorul 4:0 (2:0)
    Čt 24.08. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Altach 2:2 (1:1)
    Čt 24.08. 19:00 Oleksandrija - BATE Borisov 1:2 (1:0)
    Čt 24.08. 19:00 Petrohrad - Utrecht 2:0 pp (1:0)
    Čt 24.08. 19:30 Fenerbahçe - Vardar Skopje 1:2 (0:0)
    Čt 24.08. 19:30 FK Süduva - Ludogorets 0:0 (0:0)
    Čt 24.08. 20:00 Skënderbeu - Din. Zagreb 0:0 (0:0)
    Čt 24.08. 20:00 AEK Atény - Club Bruggy 3:0 (2:0)
    Čt 24.08. 20:00 Midtjylland - Apollon Limassol 1:1 (1:0)
    Čt 24.08. 20:00 MOL Fehérvár - Partizan 0:4 (0:3)
    Čt 24.08. 20:45 Shkëndija - AC Milán 0:1 (0:1)
    Čt 24.08. 20:45 Bilbao - Panathinaikos 1:0 (1:0)
    Čt 24.08. 20:45 Braga - Hafnarfjördur 3:2 (1:1)
    Čt 24.08. 20:45 Marseille - Domžale 3:0 (1:0)
    Čt 24.08. 20:45 Rosenborg - Ajax 3:2 (1:0)
    Čt 24.08. 21:00 Crvena Zvezda - Krasnodar 2:1 (1:0)
    Čt 24.08. 21:00 Hajduk Split - Everton 1:1 (0:0)
    Čt 24.08. 21:05 Austria Vídeň - Osijek 0:1 (0:0)

    4.předkolo - 1.zápasy

    St 16.08. 18:00 Utrecht - Petrohrad 1:0 (0:0)
    Čt 17.08. 19:00 Apollon Limassol - Midtjylland 3:2 (1:1)
    Čt 17.08. 19:00 Din. Zagreb - Skënderbeu 1:1 (0:1)
    Čt 17.08. 19:00 BATE Borisov - Oleksandrija 1:1 (1:1)
    Čt 17.08. 19:00 Krasnodar - Crvena Zvezda 3:2 (1:0)
    Čt 17.08. 19:45 Hafnarfjördur - Braga 1:2 (1:0)
    Čt 17.08. 20:00 PAOK Soluň - Östersunds 3:1 (1:1)
    Čt 17.08. 20:00 Vardar Skopje - Fenerbahçe 2:0 (1:0)
    Čt 17.08. 20:15 Viktoria Plzeň - Larnaca 3:1 (2:1)
    Čt 17.08. 20:30 Altach - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:0)
    Čt 17.08. 20:30 Ludogorets - FK Süduva 2:0 (0:0)
    Čt 17.08. 20:30 Panathinaikos - Bilbao 2:3 (1:0)
    Čt 17.08. 20:45 Osijek - Austria Vídeň 1:2 (1:1)
    Čt 17.08. 20:45 Club Bruggy - AEK Atény 0:0 (0:0)
    Čt 17.08. 20:45 AC Milán - Shkëndija 6:0 (3:0)
    Čt 17.08. 20:45 Legia Varšava - Sheriff 1:1 (0:0)
    Čt 17.08. 20:45 Viitorul - Salzburg 1:3 (1:3)
    Čt 17.08. 20:45 Ajax - Rosenborg 0:1 (0:0)
    Čt 17.08. 20:45 Domžale - Marseille 1:1 (1:0)
    Čt 17.08. 21:00 Partizan - MOL Fehérvár 0:0 (0:0)
    Čt 17.08. 21:05 Everton - Hajduk Split 2:0 (2:0)
    Čt 17.08. 21:30 Marítimo - Dynamo Kyjev 0:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]