Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11790
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    2.liga - východ

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6953
    Týden:
    11
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; VHK Robe Vsetín - HC RT Torax Poruba 2011; 3:0

    Čt 23.03. 17:30 Vsetín - Poruba 5:1
    So 25.03. 17:00 Poruba - Vsetín 2:4
    Po 27.03. 17:30 Vsetín - Poruba 3:2 np

    Semifinále; VHK Robe Vsetín - SHK Hodonín; 3:1

    Ne 12.03. 17:30 Vsetín - Hodonín 2:3 pp
    Út 14.03. 18:00 Hodonín - Vsetín 2:4
    Čt 16.03. 17:30 Vsetín - Hodonín 5:2
    So 18.03. 17:00 Hodonín - Vsetín 2:5

    Semifinále; HC RT Torax Poruba 2011 - Draci Šumperk; 3:2

    Ne 12.03. 17:00 Poruba - Šumperk 5:4 pp
    Út 14.03. 18:00 Šumperk - Poruba 4:5
    Čt 16.03. 18:00 Poruba - Šumperk 2:4
    So 18.03. 17:00 Šumperk - Poruba 2:1
    Po 20.03. 18:00 Poruba - Šumperk 4:1

    Čtvrtfinále; VHK Robe Vsetín - HC Kopřivnice; 4:0

    So 25.02. 17:30 Vsetín - Kopřivnice 9:0
    Po 27.02. 18:00 Kopřivnice - Vsetín 4:10
    St 01.03. 17:30 Vsetín - Kopřivnice 8:2
    03.03. 18:00 Kopřivnice - Vsetín 3:8

    Čtvrtfinále; HC RT Torax Poruba 2011 - HK Nový Jičín; 4:1

    So 25.02. 17:00 Poruba - Nový Jičín 3:4
    Po 27.02. 18:00 Nový Jičín - Poruba 1:3
    St 01.03. 18:00 Poruba - Nový Jičín 3:2
    03.03. 18:00 Nový Jičín - Poruba 0:3
    Ne 05.03. 17:00 Poruba - Nový Jičín 6:5

    Čtvrtfinále; Draci Šumperk - HC Bobři Valašské Meziříčí; 4:2

    So 25.02. 17:00 Šumperk - Valašské Meziříčí 1:2
    Po 27.02. 18:00 Valašské Meziříčí - Šumperk 2:3
    St 01.03. 18:00 Šumperk - Valašské Meziříčí 0:2
    03.03. 18:00 Valašské Meziříčí - Šumperk 3:4 pp
    Ne 05.03. 17:00 Šumperk - Valašské Meziříčí 2:1
    Út 07.03. 18:00 Valašské Meziříčí - Šumperk 2:4

    Čtvrtfinále; SHK Hodonín - HC Slezan Opava; 4:1

    So 25.02. 17:00 Hodonín - Opava 5:1
    Po 27.02. 18:00 Opava - Hodonín 5:4
    St 01.03. 18:00 Hodonín - Opava 3:1
    03.03. 18:00 Opava - Hodonín 4:7
    Ne 05.03. 17:00 Hodonín - Opava 4:0
    Správce soutěže: J Š

    Nejčtenější ze sportu