Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10753
  • Návštěvy: 18/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6518
Týden:
18
Dnes:
3
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

Finále ( Zlín - Letná )

St 03.05. 17:00 Koryčany - Provodov 1:2 (1:1)

Semifinále

St 12.04. 16:30 Koryčany - Dolní Němčí 2:1 (1:0)
St 12.04. 16:30 Val. Příkazy - Provodov 0:4 (0:1)

Čtvrtfinále

St 31.08. 17:00 Koryčany - Skaštice 3:1 (3:1)
St 31.08. 17:00 Nedakonice - Dolní Němčí 1:4 (1:1)
St 31.08. 17:00 Lidečko - Val. Příkazy 0:1 np (0:0)
St 31.08. 17:00 Štítná n.Vláří - Provodov 0:2 (0:0)

Osmifinále

St 17.08. 17:30 Slavkov p.H. - Skaštice 1:2 (0:1)
St 17.08. 17:30 Koryčany - Bystřice p.H. 3:2 (1:2)
St 17.08. 17:30 Dolní Němčí - Luhačovice 4:0 (4:0)
St 17.08. 17:30 Nedakonice - Nedachlebice 5:2 (0:2)
St 17.08. 17:30 Val. Příkazy - Vsetín 4:1 (1:0)
St 17.08. 17:30 Lidečko - Podlesí 2:1 (1:0)
St 17.08. 17:30 Slušovice - Provodov 2:3 np (0:1)
St 24.08. 17:30 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 6:0 (4:0)

1. kolo

So 30.07. 17:30 Bystřice p.H. - Žalkovice 2:1 np (0:1)
Ne 31.07. 17:30 Slavkov p.H. - Fryšták 4:2 (1:2)
Ne 31.07. 17:30 Nevšová - Provodov 1:2 np (1:0)
Ne 31.07. 17:30 Lidečko - Rožnov p.R. 3:2 np (1:2)
Ne 31.07. 17:30 Val. Příkazy - Zubří 2:1 np (0:0)
Ne 31.07. 17:30 Nedašov - Štítná n.Vláří 1:5 (0:2)
Ne 31.07. 17:30 Malenovice - Nedachlebice 1:2 (1:1)
Ne 31.07. 17:30 Nedakonice - Strání 2:0 (1:0)
Ne 31.07. 17:30 Buchlovice - Luhačovice 0:4 (0:3)
Ne 31.07. 17:30 Koryčany - Morkovice 3:1 (2:1)
Ne 31.07. 17:30 Kvasice - Skaštice 2:4 (1:2)
St 03.08. 17:30 Slušovice - Val. Klobouky 2:1 (1:1)
St 10.08. 17:30 Mladcová - Dolní Němčí 1:3 (1:1)
St 10.08. 17:30 Prostř. Bečva - Vsetín 1:3 (1:3)
St 10.08. 18:00 Kateřinice - Podlesí 1:2 np (1:1)
St 10.08. 18:00 Veselá - Baťov 1930 3:4 np (1:1)

Předkolo

So 23.07. 17:30 Zborovice - Koryčany 0:4 (0:1)
So 23.07. 17:30 Prostř. Bečva - Lhota u Vsetína 5:1 (2:0)
Ne 24.07. 17:30 Slavkov p.H. - Lukov 6:1 (4:0)
Ne 24.07. 17:30 Buchlovice - Staré Město 3:1 (0:1)
Ne 24.07. 17:30 Ostrožská NV - Nedakonice 1:4 (0:2)
Ne 24.07. 17:30 Lidečko - Val. Polanka 3:1 (2:1)
Ne 24.07. 17:30 Nevšová - Sehradice 4:0 (1:0)
Ne 24.07. 17:30 Veselá - Vlachovice 3:1 (3:0)
Ne 24.07. 17:30 Tečovice - Nedašov 2:3 np (2:1)
Správce soutěže: Tomáš Kadeřábek

Nejčtenější ze sportu