Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10685
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7327
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Semifinále; HC Tábor - SKLH Žďár nad Sázavou; 3:1

    Po 14.03. 18:00 Tábor - Žďár nad Sázavou 6:2
    St 16.03. 18:00 Žďár nad Sázavou - Tábor 5:1
    18.03. 18:00 Tábor - Žďár nad Sázavou 4:0
    Ne 20.03. 17:30 Žďár nad Sázavou - Tábor 2:5

    Semifinále; HC Kobra Praha - TJ HC Vlci Jablonec nad Nisou; 2:3

    Po 14.03. 18:00 Kobra Praha - Jablonec n.Nisou 5:4
    St 16.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Kobra Praha 4:2
    18.03. 18:00 Kobra Praha - Jablonec n.Nisou 3:4 pp
    Ne 20.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Kobra Praha 2:3 pp
    Út 22.03. 18:00 Kobra Praha - Jablonec n.Nisou 4:9

    Čtvrtfinále; SC Kolín - SKLH Žďár nad Sázavou; 2:3

    Čt 03.03. 18:07 Kolín - Žďár nad Sázavou 1:2
    So 05.03. 17:30 Žďár nad Sázavou - Kolín 2:9
    Po 07.03. 18:07 Kolín - Žďár nad Sázavou 2:1 np
    St 09.03. 18:00 Žďár nad Sázavou - Kolín 1:0
    11.03. 18:07 Kolín - Žďár nad Sázavou 2:3

    Čtvrtfinále; HC Tábor - BK Havlíčkův Brod; 3:1

    Čt 03.03. 18:00 Tábor - Havlíčkův Brod 4:3 np
    So 05.03. 17:00 Havlíčkův Brod - Tábor 8:1
    Po 07.03. 18:00 Tábor - Havlíčkův Brod 6:3
    St 09.03. 18:00 Havlíčkův Brod - Tábor 2:6

    Čtvrtfinále; HC Stadion Vrchlabí - TJ HC Vlci Jablonec nad Nisou; 1:3

    Čt 03.03. 18:00 Vrchlabí - Jablonec n.Nisou 3:0
    So 05.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Vrchlabí 6:1
    Po 07.03. 18:00 Vrchlabí - Jablonec n.Nisou 2:4
    St 09.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Vrchlabí 6:4

    Čtvrtfinále; HC Klatovy - HC Kobra Praha; 1:3

    Čt 03.03. 18:00 Klatovy - Kobra Praha 2:3
    So 05.03. 18:00 Kobra Praha - Klatovy 5:4 pp
    Po 07.03. 18:00 Klatovy - Kobra Praha 7:3
    St 09.03. 18:00 Kobra Praha - Klatovy 6:0

    Předkolo; NED Hockey Nymburk - SKLH Žďár nad Sázavou; 1:2

    Čt 25.02. 18:00 Nymburk - Žďár nad Sázavou 3:2
    So 27.02. 17:30 Žďár nad Sázavou - Nymburk 4:3 pp
    Po 29.02. 18:00 Nymburk - Žďár nad Sázavou 1:5

    Předkolo; BK Havlíčkův Brod - IHC Písek; 2:0

    Čt 25.02. 18:00 Havlíčkův Brod - Písek 6:3
    So 27.02. 17:00 Písek - Havlíčkův Brod 4:5 pp
    Správce soutěže: J Š

    Nejčtenější ze sportu