Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10609
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    2. Liga Východ

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7026
    Týden:
    27
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: HC Frýdek-Místek - Valašský Hokejový Klub, konečný stav série 3:2

    18.03. 18:00 Frýdek-Místek - Vsetín 6:3
    Ne 20.03. 17:30 Vsetín - Frýdek-Místek 4:1
    Út 22.03. 18:00 Frýdek-Místek - Vsetín 1:3
    Čt 24.03. 17:30 Vsetín - Frýdek-Místek 2:6
    So 26.03. 17:00 Frýdek-Místek - Vsetín 2:1

    Semifinále: Valašský Hokejový Klub - HC Technika Brno, konečný stav stav série 3:1

    Po 07.03. 17:30 Vsetín - Technika Brno 3:2
    St 09.03. 18:00 Technika Brno - Vsetín 0:3
    11.03. 17:30 Vsetín - Technika Brno 3:4 np
    Ne 13.03. 17:00 Technika Brno - Vsetín 2:3 np

    Semifinále: HC Frýdek-Místek - HC RT Torax Poruba 2011, konečný stav série 3:0

    Po 07.03. 18:00 Frýdek-Místek - Poruba 5:0
    St 09.03. 18:00 Poruba - Frýdek-Místek 2:6
    11.03. 18:00 Frýdek-Místek - Poruba 5:2

    Čtvrtfinále: HC RT Torax Poruba 2011 - SHK Hodonín, konečný stav série 3:2

    Čt 25.02. 18:00 Poruba - Hodonín 6:4
    So 27.02. 18:00 Hodonín - Poruba 4:3 pp
    Po 29.02. 18:00 Poruba - Hodonín 7:5
    St 02.03. 18:00 Hodonín - Poruba 5:4 np
    04.03. 18:00 Poruba - Hodonín 8:4

    Čtvrtfinále: HC Technika Brno - HC Moravské Budějovice, konečný stav série 3:1

    Čt 25.02. 18:00 Technika Brno - Mor. Budějovice 2:7
    So 27.02. 17:00 Mor. Budějovice - Technika Brno 3:6
    Po 29.02. 18:00 Technika Brno - Mor. Budějovice 5:1
    St 02.03. 18:00 Mor. Budějovice - Technika Brno 2:7

    Čtvrtfinále: Valašský Hokejový Klub - HK Nový Jičín, konečný stav série 3:0

    Čt 25.02. 17:30 Vsetín - Nový Jičín 7:1
    So 27.02. 17:00 Nový Jičín - Vsetín 2:5
    Po 29.02. 17:30 Vsetín - Nový Jičín 3:0

    Čtvrtfinále: HC Frýdek-Místek - HC Sky Kopřivnice, konečný stav série 3:0

    Čt 25.02. 18:00 Frýdek-Místek - Kopřivnice 7:3
    So 27.02. 17:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek 0:4
    Po 29.02. 18:00 Frýdek-Místek - Kopřivnice 4:1
    Správce soutěže: X X

    Nejčtenější ze sportu