Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 4. srpna 2020
svátek má Dominik.
Hlavní menu
  • ID: 10041
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
1886
Týden:
12
Dnes:
3
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

FINÁLE

St 23.03. 00:00 Poruba - Baník Most 19:27

Semifinále

Út 05.01. 17:30 Slavia Praha - Poruba 19:23
St 06.01. 17:00 Zlín - Baník Most 19:36

Čtvrtfinále

St 09.12. 18:00 Veselí n. M. - Zlín 18:30
St 09.12. 18:00 Olomouc - Poruba 19:25
St 09.12. 18:00 HC Plzeň - Slavia Praha 22:32
St 09.12. 18:30 Písek - Baník Most 22:42

Osmifinále

Út 03.11. 19:15 HC Plzeň - Kobylisy 22:19
Út 17.11. 10:30 Otrokovice - Olomouc 18:34
Út 17.11. 11:00 Bělá p. B. - Slavia Praha 18:33
Út 17.11. 16:00 Hodonín - Zlín 25:29
Út 17.11. 16:00 Velká Bystřice - Poruba 18:36
Út 17.11. 16:30 Astra - Písek 21:33
Út 17.11. 19:00 Bohunice - Veselí n. M. 9:18
Čt 03.12. 18:30 DHC Plzeň - Baník Most 16:34

2. kolo

So 10.10. 15:30 L. Zubří - Otrokovice 21:32
So 10.10. 17:00 Bohunice - H. Brod 21:20
Ne 11.10. 13:00 Bělá p. B. - Vršovice 24:19
Ne 11.10. 15:00 Cheb - DHC Plzeň 23:29
Ne 11.10. 16:00 Hodonín - V. Meziříčí 29:28
Ne 11.10. 16:00 Č. Budějovice - Kobylisy 20:21
Ne 11.10. 16:00 Astra - J. Hradec 26:24
Ne 11.10. 16:00 Velká Bystřice - Kunovice 26:23

1. kolo

So 12.09. 15:00 Bohunice - Pardubice 30:22
So 12.09. 16:00 Turnov - Bělá p. B. 20:26
So 12.09. 17:00 Astra - Strakonice 23:21
So 12.09. 17:00 Cheb - Slavoj Tachov 24:14
Ne 13.09. 15:00 L. Zubří - HC Olomouc 26:24
Ne 13.09. 16:00 Velká Bystřice - S. Karviná 25:24
Ne 13.09. 18:00 Střešovice - Č. Budějovice 26:28
Ne 13.09. 18:00 Hodonín - Ivančice 39:30

Předkolo

So 05.09. 17:00 Ústí n. L. - Cheb 21:24
Ne 06.09. 17:00 Střešovice - Milevsko 29:17
Ne 06.09. 18:00 Nový Jičín - Velká Bystřice 17:33
Správce soutěže: Josef Cestr