Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4887
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18614
    Týden:
    39
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. 14.09. 17:00 Třinec - Pardubice 4:1 [ více ]
    2. Út 18.09. 19:10 Pardubice - Chomutov 3:4np [ více ]
    3. 21.09. 17:30 Plzeň - Pardubice 1:2 [ více ]
    4. Ne 23.09. 17:00 Pardubice - České Budějovice 2:3 [ více ]
    5. St 26.09. 18:15 Kladno - Pardubice 6:3 [ více ]
    6. 28.09. 17:00 Pardubice - Slavia Praha 2:5 [ více ]
    7. Ne 30.09. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 1:2np [ více ]
    8. Út 02.10. 18:00 Pardubice - Litvínov 3:4np [ více ]
    35. 05.10. 18:00 Pardubice - Vítkovice 3:1 [ více ]
    10. Ne 07.10. 17:00 Pardubice - Liberec 6:2 [ více ]
    9. Út 09.10. 17:00 Vítkovice - Pardubice 3:2 [ více ]
    11. 12.10. 19:00 Pardubice - Kometa Brno 5:3 [ více ]
    12. Ne 14.10. 17:00 Sparta Praha - Pardubice 3:2 [ více ]
    13. 19.10. 17:30 Zlín - Pardubice 1:3 [ více ]
    14. Ne 21.10. 17:00 Pardubice - Třinec 5:4 [ více ]
    15. Út 23.10. 17:30 Chomutov - Pardubice 2:5 [ více ]
    16. 26.10. 18:00 Pardubice - Plzeň 3:4np [ více ]
    17. Ne 28.10. 17:00 České Budějovice - Pardubice 5:2 [ více ]
    18. 02.11. 18:05 Pardubice - Kladno 6:9 [ více ]
    19. Ne 04.11. 18:15 Pardubice - Slavia Praha 5:2 [ více ]
    20. St 14.11. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 1:2 [ více ]
    21. 16.11. 17:30 Litvínov - Pardubice 6:3 [ více ]
    22. Ne 18.11. 17:00 Pardubice - Vítkovice 1:2 [ více ]
    24. 23.11. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 2:3 [ více ]
    25. Ne 25.11. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 2:4 [ více ]
    26. 30.11. 18:00 Pardubice - Zlín 5:3 [ více ]
    27. Ne 02.12. 17:00 Třinec - Pardubice 8:4 [ více ]
    28. St 05.12. 18:10 Pardubice - Chomutov 5:0 [ více ]
    29. 07.12. 18:15 Plzeň - Pardubice 1:3 [ více ]
    30. Ne 09.12. 17:00 Pardubice - České Budějovice 1:3 [ více ]
    31. St 19.12. 17:30 Kladno - Pardubice 5:4 [ více ]
    32. 21.12. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 5:0 [ více ]
    33. St 26.12. 18:00 Karlovy Vary - Pardubice 2:1 [ více ]
    34. 28.12. 18:00 Pardubice - Litvínov 4:2 [ více ]
    36. 04.01. 18:30 Liberec - Pardubice 1:4 [ více ]
    37. Ne 06.01. 17:00 Pardubice - Kometa Brno 5:3 [ více ]
    38. St 09.01. 18:30 Sparta Praha - Pardubice 9:2 [ více ]
    39. 11.01. 18:00 Zlín - Pardubice 2:3pp [ více ]
    23. Út 15.01. 18:00 Pardubice - Liberec 1:3 [ více ]
    41. 18.01. 17:30 Chomutov - Pardubice 4:3 [ více ]
    42. Ne 20.01. 17:00 Pardubice - Plzeň 4:3 [ více ]
    43. 25.01. 17:30 České Budějovice - Pardubice 2:1 [ více ]
    44. Ne 27.01. 17:00 Pardubice - Kladno 4:1 [ více ]
    48. Út 29.01. 17:00 Vítkovice - Pardubice 2:1 [ více ]
    45. 01.02. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 2:1pp [ více ]
    46. Ne 03.02. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 4:1 [ více ]
    47. St 13.02. 17:30 Litvínov - Pardubice 3:2np [ více ]
    49. Ne 17.02. 17:00 Liberec - Pardubice 3:2 [ více ]
    40. Út 19.02. 18:00 Pardubice - Třinec 5:3 [ více ]
    50. 22.02. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 2:3 [ více ]
    51. Ne 24.02. 18:10 Pardubice - Sparta Praha 5:1 [ více ]
    52. Út 26.02. 18:10 Zlín - Pardubice 4:3pp [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu