Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 13988
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1410
    Týden:
    86
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Út 20.08. 10:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 10:0 [ více ]
    2. Ne 25.08. 10:00 Vsetín - Sigma Olomouc 2:17 [ více ]
    14. St 28.08. 16:00 Hlučín - Sigma Olomouc 0:11 [ více ]
    15. St 04.09. 16:00 Sigma Olomouc - Hranice 24:1 [ více ]
    4. So 07.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Sigma Olomouc 3:20 [ více ]
    5. So 14.09. 10:00 Sigma Olomouc - Karviná 14:2 [ více ]
    3. Út 17.09. 16:00 Sigma Olomouc - Val. Meziříčí 28:0 [ více ]
    6. So 21.09. 10:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 2:5 [ více ]
    7. So 28.09. 10:00 Sigma Olomouc - Uničov 13:0 [ více ]
    8. So 05.10. 12:00 Šumperk - Sigma Olomouc 6:8 [ více ]
    9. So 12.10. 10:00 Sigma Olomouc - Přerov 25:1 [ více ]
    10. Ne 20.10. 13:00 Opava - Sigma Olomouc 1:4 [ více ]
    11. So 26.10. 10:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 16:0 [ více ]
    12. So 02.11. 15:00 Třinec - Sigma Olomouc 2:12 [ více ]
    13. So 09.11. 10:00 Sigma Olomouc - HFK Olomouc 16:2 [ více ]
    28. So 21.03. 00:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc [ více ]
    16. So 28.03. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava [ více ]
    17. So 04.04. 00:00 Sigma Olomouc - Vsetín [ více ]
    18. So 11.04. 00:00 Val. Meziříčí - Sigma Olomouc [ více ]
    19. So 18.04. 00:00 Sigma Olomouc - ŠSK Bílovec [ více ]
    20. So 25.04. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc [ více ]
    21. So 02.05. 00:00 Sigma Olomouc - Vítkovice [ více ]
    29. St 06.05. 00:00 Sigma Olomouc - Hlučín [ více ]
    22. So 09.05. 00:00 Uničov - Sigma Olomouc [ více ]
    23. So 16.05. 00:00 Sigma Olomouc - Šumperk [ více ]
    30. St 20.05. 00:00 Hranice - Sigma Olomouc [ více ]
    24. So 23.05. 00:00 Přerov - Sigma Olomouc [ více ]
    25. So 30.05. 00:00 Sigma Olomouc - Opava [ více ]
    26. So 06.06. 00:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc [ více ]
    27. So 13.06. 00:00 Sigma Olomouc - Třinec [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout