Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13853
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7718
    Týden:
    29
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. St 11.09. 18:07 Kolín - David servis ČB 3:1 [ více ]
    2. So 14.09. 18:00 David servis ČB - Klatovy 3:8 [ více ]
    3. Ne 22.09. 14:30 China - David servis ČB 1:8 [ více ]
    4. St 25.09. 18:00 David servis ČB - Písek 7:4 [ více ]
    5. So 28.09. 17:00 Příbram - David servis ČB 8:3 [ více ]
    6. St 02.10. 18:00 David servis ČB - Tábor 1:4 [ více ]
    7. So 05.10. 18:00 Kobra Praha - David servis ČB 7:0 [ více ]
    8. So 12.10. 18:00 David servis ČB - Kolín 3:4np [ více ]
    9. St 16.10. 18:00 Klatovy - David servis ČB 3:0 [ více ]
    10. So 19.10. 18:00 David servis ČB - China 13:1 [ více ]
    11. St 23.10. 19:00 Písek - David servis ČB 1:3 [ více ]
    12. So 26.10. 18:00 David servis ČB - Příbram 3:5 [ více ]
    13. St 30.10. 18:00 Tábor - David servis ČB 1:4 [ více ]
    14. So 02.11. 18:00 David servis ČB - Kobra Praha 5:7 [ více ]
    15. St 06.11. 18:07 Kolín - David servis ČB 4:3 [ více ]
    16. So 09.11. 18:00 David servis ČB - Klatovy 5:4 [ více ]
    17. So 16.11. 17:00 China - David servis ČB 4:8 [ více ]
    18. St 20.11. 18:00 David servis ČB - Písek 5:2 [ více ]
    19. So 23.11. 17:00 Příbram - David servis ČB 4:2 [ více ]
    20. St 27.11. 18:00 David servis ČB - Tábor 3:2 [ více ]
    21. So 30.11. 18:00 Kobra Praha - David servis ČB 6:2 [ více ]
    38. Po 02.12. 18:30 David servis ČB - China 9:1 [ více ]
    22. St 04.12. 18:00 David servis ČB - Kolín 1:7 [ více ]
    23. So 07.12. 17:30 Klatovy - David servis ČB 2:1pp [ více ]
    24. St 11.12. 18:00 David servis ČB - China 7:2 [ více ]
    25. So 14.12. 17:30 Písek - David servis ČB 2:4 [ více ]
    26. So 21.12. 18:00 David servis ČB - Příbram 2:9 [ více ]
    27. So 28.12. 16:00 Tábor - David servis ČB 6:2 [ více ]
    28. So 04.01. 18:00 David servis ČB - Kobra Praha 6:4 [ více ]
    29. St 08.01. 18:07 Kolín - David servis ČB 6:2 [ více ]
    30. So 11.01. 18:00 David servis ČB - Klatovy 2:3 [ více ]
    31. So 18.01. 19:00 China - David servis ČB 0:11 [ více ]
    32. St 22.01. 18:00 David servis ČB - Písek 2:1pp [ více ]
    33. So 25.01. 17:00 Příbram - David servis ČB 7:2 [ více ]
    34. St 29.01. 18:00 David servis ČB - Tábor 0:1 [ více ]
    35. So 01.02. 18:00 Kobra Praha - David servis ČB 2:4 [ více ]
    36. So 08.02. 18:00 David servis ČB - Kolín 1:10 [ více ]
    37. St 12.02. 18:00 Klatovy - David servis ČB 3:2 [ více ]
    39. So 22.02. 17:30 Písek - David servis ČB 4:7 [ více ]
    40. St 26.02. 18:00 David servis ČB - Příbram 4:2 [ více ]
    41. So 29.02. 15:00 Tábor - David servis ČB 6:3 [ více ]
    42. St 04.03. 18:00 David servis ČB - Kobra Praha 1:4 [ více ]
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Nejčtenější ze sportu