Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 13780
  • Návštěvy: 603/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5349
    Týden:
    603
    Dnes:
    43
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. St 11.09. 17:30 Benátky n./J. - Litoměřice 0:4 [ více ]
    2. So 14.09. 17:00 Benátky n./J. - Slavia Praha 3:1 [ více ]
    3. Po 16.09. 17:30 Jihlava - Benátky n./J. 4:5np [ více ]
    4. St 18.09. 17:30 Benátky n./J. - České Budějovice 5:4np [ více ]
    5. So 21.09. 17:00 Přerov - Benátky n./J. 1:0 [ více ]
    6. Po 23.09. 17:30 Benátky n./J. - Chomutov 0:4 [ více ]
    7. St 25.09. 18:00 Poruba - Benátky n./J. 5:1 [ více ]
    8. So 28.09. 17:00 Benátky n./J. - Vsetín 2:3 [ více ]
    9. St 02.10. 18:00 Frýdek-Místek - Benátky n./J. 5:3 [ více ]
    10. So 05.10. 17:00 Benátky n./J. - Havířov 4:1 [ více ]
    11. Po 07.10. 18:00 Sokolov - Benátky n./J. 3:4 [ více ]
    12. St 09.10. 17:30 Benátky n./J. - Prostějov 2:8 [ více ]
    13. So 12.10. 17:30 Třebíč - Benátky n./J. 2:3 [ více ]
    14. St 16.10. 17:30 Benátky n./J. - Kadaň 3:2pp [ více ]
    15. Čt 17.10. 18:00 Ústí nad Labem - Benátky n./J. 4:3pp [ více ]
    16. Po 21.10. 17:30 Litoměřice - Benátky n./J. 4:2 [ více ]
    17. Čt 24.10. 18:00 Slavia Praha - Benátky n./J. 3:2 [ více ]
    18. So 26.10. 17:00 Benátky n./J. - Jihlava 1:3 [ více ]
    19. Čt 31.10. 17:30 České Budějovice - Benátky n./J. 5:2 [ více ]
    20. So 02.11. 17:00 Benátky n./J. - Přerov 2:1np [ více ]
    21. St 13.11. 17:30 Chomutov - Benátky n./J. 1:2pp [ více ]
    22. So 16.11. 17:00 Benátky n./J. - Poruba [ více ]
    23. Po 18.11. 00:00 Vsetín - Benátky n./J. [ více ]
    24. St 20.11. 00:00 Benátky n./J. - Frýdek-Místek [ více ]
    25. So 23.11. 00:00 Havířov - Benátky n./J. [ více ]
    26. St 27.11. 00:00 Benátky n./J. - Sokolov [ více ]
    27. So 30.11. 00:00 Prostějov - Benátky n./J. [ více ]
    28. Po 02.12. 00:00 Benátky n./J. - Třebíč [ více ]
    29. St 04.12. 00:00 Kadaň - Benátky n./J. [ více ]
    30. So 07.12. 00:00 Benátky n./J. - Ústí nad Labem [ více ]
    Správce soutěže: Jan Šejhl