Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 13322
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6030
    Týden:
    45
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Ne 26.08. 12:30 Slaný - Hostouň 3:1 [ více ]
    4. So 01.09. 12:30 Hostouň - Kosmonosy 1:5 [ více ]
    1. St 05.09. 18:30 Hostouň - Pšovka Mělník 2:1 [ více ]
    5. Ne 09.09. 12:30 ČLU Beroun - Hostouň 6:6 [ více ]
    6. So 15.09. 12:30 Hostouň - Kunice 4:5 [ více ]
    2. St 19.09. 17:15 Hostouň - Boh. Poděbrady 0:2 [ více ]
    7. So 22.09. 11:45 Povltavská FA - Hostouň 3:1 [ více ]
    8. So 29.09. 12:30 Hostouň - Červený Újezd 4:1 [ více ]
    9. Ne 07.10. 12:30 FC Mělník - Hostouň 5:1 [ více ]
    10. So 13.10. 12:30 Hostouň - Lety 3:6 [ více ]
    12. So 27.10. 12:30 Hostouň - Nymburk 0:1 [ více ]
    13. Ne 04.11. 11:45 Králův Dvůr - Hostouň 5:1 [ více ]
    14. So 10.11. 12:30 Hostouň - Velim 1:4 [ více ]
    15. So 17.11. 12:30 Tatran Rakovník - Hostouň 0:4 [ více ]
    17. So 16.03. 12:30 Boh. Poděbrady - Hostouň 2:9 [ více ]
    18. So 23.03. 12:30 Hostouň - Slaný 1:3 [ více ]
    19. So 30.03. 12:30 Kosmonosy - Hostouň 3:1 [ více ]
    20. So 06.04. 12:30 Hostouň - ČLU Beroun 2:6 [ více ]
    21. Ne 14.04. 12:30 Kunice - Hostouň 1:4 [ více ]
    16. St 24.04. 18:30 Pšovka Mělník - Hostouň 3:2 [ více ]
    23. Ne 28.04. 12:30 Červený Újezd - Hostouň 2:1 [ více ]
    24. So 04.05. 12:30 Hostouň - FC Mělník 2:3 [ více ]
    22. St 08.05. 15:15 Hostouň - Povltavská FA 2:1 [ více ]
    25. Ne 12.05. 12:30 Lety - Hostouň 3:3 [ více ]
    27. So 25.05. 12:30 Nymburk - Hostouň 7:0 [ více ]
    28. So 01.06. 12:30 Hostouň - Králův Dvůr 0:3 [ více ]
    29. Ne 09.06. 11:45 Velim - Hostouň 2:5 [ více ]
    30. So 15.06. 16:15 Hostouň - Tatran Rakovník 3:0 [ více ]
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška