Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. února 2020
svátek má Oldřich.
Hlavní menu
  • ID: 13088
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Královéhradecký kraj

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    976
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 19.08. 10:00 Borohrádek - Malšova Lhota 1:7 [ více ]
    3. Ne 26.08. 14:30 Roudnice - Borohrádek 12:0 [ více ]
    14. St 29.08. 17:30 Borohrádek - Roudnice 0:3 [ více ]
    4. Ne 02.09. 10:00 Borohrádek - Týniště n.O. 2:1 [ více ]
    5. So 08.09. 15:00 Velké Poříčí - Borohrádek 1:2 [ více ]
    6. Ne 16.09. 10:00 Borohrádek - Nová Paka 5:6np [ více ]
    8. Ne 30.09. 10:00 Borohrádek - Dvůr Králové 1:7 [ více ]
    9. So 06.10. 10:00 Dobruška - Borohrádek 7:3 [ více ]
    10. Ne 14.10. 13:00 Třebechovice p.O. - Borohrádek 6:0 [ více ]
    11. Ne 21.10. 14:00 Borohrádek - Hostinné 1:2np [ více ]
    12. Ne 28.10. 10:00 Borohrádek - Vamberk 2:8 [ více ]
    13. So 03.11. 10:00 Malšova Lhota - Borohrádek 3:1 [ více ]
    1. So 10.11. 11:45 Vamberk - Borohrádek 3:2 [ více ]
    16. Ne 24.03. 10:00 Borohrádek - Velké Poříčí 0:4 [ více ]
    17. Ne 31.03. 10:00 Nová Paka - Borohrádek 6:5np [ více ]
    19. Ne 14.04. 09:30 Dvůr Králové - Borohrádek 7:1 [ více ]
    20. Ne 21.04. 10:00 Borohrádek - Dobruška 4:3 [ více ]
    21. Ne 28.04. 10:00 Borohrádek - Třebechovice p.O. 0:10 [ více ]
    15. St 01.05. 15:00 Týniště n.O. - Borohrádek 3:6 [ více ]
    22. So 04.05. 12:30 Hostinné - Borohrádek 4:5 [ více ]
    23. Ne 19.05. 14:00 Borohrádek - Nová Paka 5:2 [ více ]
    25. Ne 02.06. 13:00 Borohrádek - Velké Poříčí 3:7 [ více ]
    26. Út 04.06. 17:00 Týniště n.O. - Borohrádek 9:1 [ více ]
    24. St 12.06. 17:30 Hostinné - Borohrádek 4:0 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout