Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 12886
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5067
    Týden:
    42
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Ne 19.08. 10:00 Uherský Brod - Hulín 10:0 [ více ]
    4. Ne 26.08. 10:00 Rožnov p.R. - Uherský Brod 1:6 [ více ]
    5. Ne 02.09. 10:00 Uherský Brod - Otrokovice 2:1np [ více ]
    6. So 08.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Uherský Brod 1:4 [ více ]
    2. St 12.09. 17:00 Hluk - Uherský Brod 1:7 [ více ]
    7. Ne 16.09. 10:00 Uherský Brod - Mladcová 4:1 [ více ]
    8. Ne 23.09. 10:00 Uherský Brod - Bojkovice 7:2 [ více ]
    9. So 29.09. 15:30 Strání - Uherský Brod 2:1 [ více ]
    10. So 06.10. 00:00 Uherský Brod - Brumov 5:1 [ více ]
    11. So 13.10. 10:00 Kunovice - Uherský Brod 1:0 [ více ]
    12. Ne 21.10. 10:00 Uherský Brod - Louky 4:3 [ více ]
    13. So 27.10. 10:00 Slavičín - Uherský Brod 5:4np [ více ]
    1. Ne 04.11. 10:00 Uherský Brod - Baťov 1930 0:4 [ více ]
    15. Ne 24.03. 10:00 Uherský Brod - Hluk 5:0 [ více ]
    16. So 30.03. 10:00 Hulín - Uherský Brod 2:3np [ více ]
    17. Ne 07.04. 10:00 Uherský Brod - Rožnov p.R. 5:1 [ více ]
    18. So 13.04. 14:00 Otrokovice - Uherský Brod 3:5 [ více ]
    19. Ne 21.04. 10:00 Uherský Brod - Štítná n.Vláří 3:2 [ více ]
    20. So 27.04. 13:30 Mladcová - Uherský Brod 2:1np [ více ]
    21. So 04.05. 14:00 Bojkovice - Uherský Brod 0:8 [ více ]
    22. Ne 12.05. 10:00 Uherský Brod - Strání 3:2np [ více ]
    23. Ne 19.05. 10:00 Brumov - Uherský Brod 2:1 [ více ]
    24. Ne 26.05. 10:00 Uherský Brod - Kunovice 3:4np [ více ]
    25. Ne 02.06. 10:00 Louky - Uherský Brod 5:4 [ více ]
    26. Ne 09.06. 10:00 Uherský Brod - Slavičín 8:1 [ více ]
    14. So 15.06. 13:30 Baťov 1930 - Uherský Brod 3:1 [ více ]
    Správce soutěže: David Tuizal