Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 12793
  • Návštěvy: 225/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13366
    Týden:
    225
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. 14.09. 17:30 Plzeň - Liberec 4:0 [ více ]
    2. Ne 16.09. 17:20 Kometa Brno - Plzeň 3:2 [ více ]
    3. 21.09. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 2:3pp [ více ]
    4. Ne 23.09. 16:00 Vítkovice - Plzeň 1:2pp [ více ]
    5. 28.09. 15:30 Chomutov - Plzeň 2:9 [ více ]
    6. Ne 30.09. 16:30 Plzeň - Pardubice 2:3pp [ více ]
    7. 05.10. 17:30 Zlín - Plzeň 3:5 [ více ]
    8. Ne 07.10. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 5:1 [ více ]
    9. 12.10. 18:00 Olomouc - Plzeň 3:1 [ více ]
    10. Ne 14.10. 18:20 Plzeň - Mountfield HK 2:1np [ více ]
    11. 19.10. 17:00 Třinec - Plzeň 2:3 [ více ]
    12. Ne 21.10. 16:30 Plzeň - Litvínov 4:1 [ více ]
    13. 26.10. 17:30 Karlovy Vary - Plzeň 3:1 [ více ]
    14. Ne 28.10. 16:00 Liberec - Plzeň 3:0 [ více ]
    15. Út 30.10. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 2:4 [ více ]
    17. Ne 04.11. 17:20 Plzeň - Vítkovice 2:3np [ více ]
    19. 16.11. 18:00 Pardubice - Plzeň 2:3np [ více ]
    20. Ne 18.11. 16:30 Plzeň - Zlín 1:2 [ více ]
    21. 23.11. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 0:1 [ více ]
    22. Ne 25.11. 16:30 Plzeň - Olomouc 1:2np [ více ]
    23. 30.11. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 2:4 [ více ]
    24. Ne 02.12. 19:00 Plzeň - Třinec 1:4 [ více ]
    25. 07.12. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:2np [ více ]
    26. Ne 09.12. 16:30 Plzeň - Karlovy Vary 6:3 [ více ]
    27. St 19.12. 17:30 Plzeň - Liberec 7:3 [ více ]
    28. 21.12. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 3:2 [ více ]
    29. St 26.12. 16:30 Plzeň - Sparta Praha 5:2 [ více ]
    30. 28.12. 17:30 Vítkovice - Plzeň 2:1 [ více ]
    31. Ne 30.12. 15:30 Chomutov - Plzeň 2:3 [ více ]
    32. 04.01. 17:30 Plzeň - Pardubice 11:1 [ více ]
    33. Ne 06.01. 15:30 Zlín - Plzeň 2:3pp [ více ]
    34. 11.01. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 2:3pp [ více ]
    35. Ne 13.01. 17:00 Olomouc - Plzeň 0:4 [ více ]
    36. 18.01. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 4:0 [ více ]
    37. Ne 20.01. 15:00 Třinec - Plzeň 5:6np [ více ]
    18. Út 22.01. 17:30 Plzeň - Chomutov 3:2 [ více ]
    38. 25.01. 17:30 Plzeň - Litvínov 7:1 [ více ]
    39. Ne 27.01. 16:00 Karlovy Vary - Plzeň 1:5 [ více ]
    40. St 30.01. 18:00 Liberec - Plzeň 4:0 [ více ]
    41. 01.02. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 5:2 [ více ]
    42. Ne 03.02. 15:00 Sparta Praha - Plzeň 4:5np [ více ]
    16. Po 11.02. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 3:4 [ více ]
    43. St 13.02. 17:30 Plzeň - Vítkovice 4:2 [ více ]
    44. 15.02. 17:30 Plzeň - Chomutov 4:5np [ více ]
    45. Ne 17.02. 17:00 Pardubice - Plzeň 3:8 [ více ]
    46. St 20.02. 17:30 Plzeň - Zlín 9:2 [ více ]
    47. 22.02. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 1:4 [ více ]
    48. Ne 24.02. 18:00 Plzeň - Olomouc 1:2 [ více ]
    49. 01.03. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 1:2 [ více ]
    50. Ne 03.03. 16:30 Plzeň - Třinec 1:2 [ více ]
    51. Út 05.03. 17:30 Litvínov - Plzeň 5:1 [ více ]
    52. 08.03. 18:00 Plzeň - Karlovy Vary 2:1 [ více ]
    Správce soutěže: Jan Šejhl