Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 11952
  • Návštěvy: 315/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17758
    Týden:
    315
    Dnes:
    80
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. 08.09. 17:20 Kometa Brno - Třinec 5:4np [ více ]
    2. Ne 10.09. 17:00 Mountfield HK - Kometa Brno 2:4 [ více ]
    3. Út 12.09. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 2:3 [ více ]
    4. 15.09. 17:30 Zlín - Kometa Brno 0:4 [ více ]
    5. Ne 17.09. 17:00 Kometa Brno - Chomutov 2:3np [ více ]
    7. Ne 24.09. 17:00 Kometa Brno - Jihlava 4:2 [ více ]
    6. Út 26.09. 17:30 Kometa Brno - Sparta Praha 2:1 [ více ]
    8. 29.09. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 4:5 [ více ]
    9. Ne 01.10. 17:00 Kometa Brno - Vítkovice 5:1 [ více ]
    10. 06.10. 18:00 Kometa Brno - Liberec 7:2 [ více ]
    11. Ne 08.10. 17:20 Plzeň - Kometa Brno 4:5pp [ více ]
    12. 13.10. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 5:0 [ více ]
    13. Ne 15.10. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 4:3np [ více ]
    14. Út 17.10. 17:00 Třinec - Kometa Brno 4:1 [ více ]
    15. 20.10. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 1:2 [ více ]
    16. Ne 22.10. 17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 0:2 [ více ]
    17. 27.10. 18:00 Kometa Brno - Zlín 2:3np [ více ]
    18. Ne 29.10. 17:50 Chomutov - Kometa Brno 3:2pp [ více ]
    19. 03.11. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha 3:2pp [ více ]
    20. Ne 05.11. 16:00 Jihlava - Kometa Brno 0:2 [ více ]
    21. St 15.11. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 1:2pp [ více ]
    22. 17.11. 17:00 Kometa Brno - Vítkovice 1:3 [ více ]
    23. Ne 19.11. 16:20 Liberec - Kometa Brno 4:3 [ více ]
    24. Út 21.11. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 5:4 [ více ]
    25. 24.11. 18:30 Olomouc - Kometa Brno 3:2pp [ více ]
    26. Ne 26.11. 17:00 Kometa Brno - Litvínov 6:2 [ více ]
    27. St 29.11. 18:00 Kometa Brno - Třinec 2:3 [ více ]
    28. Ne 03.12. 16:30 Mountfield HK - Kometa Brno 1:0np [ více ]
    29. 08.12. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 4:1 [ více ]
    31. St 20.12. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 2:3 [ více ]
    32. 22.12. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 3:2 [ více ]
    33. Út 26.12. 15:10 Kometa Brno - Jihlava 3:2pp [ více ]
    34. Čt 28.12. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 0:2 [ více ]
    35. So 30.12. 16:00 Vítkovice - Kometa Brno 0:1 [ více ]
    36. St 03.01. 18:00 Kometa Brno - Liberec 3:2 [ více ]
    37. 05.01. 18:20 Kometa Brno - Plzeň 3:2np [ více ]
    38. Ne 07.01. 15:00 Kometa Brno - Olomouc 1:0 [ více ]
    39. 12.01. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 1:4 [ více ]
    40. Ne 14.01. 15:00 Třinec - Kometa Brno 2:5 [ více ]
    30. Út 16.01. 17:30 Zlín - Kometa Brno 2:4 [ více ]
    41. 19.01. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 3:4pp [ více ]
    42. Ne 21.01. 16:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 5:2 [ více ]
    49. Út 23.01. 18:00 Liberec - Kometa Brno 6:2 [ více ]
    43. 26.01. 18:30 Kometa Brno - Zlín 3:1 [ více ]
    44. Ne 28.01. 15:30 Chomutov - Kometa Brno 2:1 [ více ]
    45. Út 30.01. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 3:4pp [ více ]
    46. 02.02. 17:30 Jihlava - Kometa Brno 2:0 [ více ]
    47. Ne 04.02. 17:00 Kometa Brno - Pardubice 2:1 [ více ]
    48. Út 06.02. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 0:2 [ více ]
    50. St 28.02. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 4:5np [ více ]
    51. 02.03. 17:20 Olomouc - Kometa Brno 7:2 [ více ]
    52. Ne 04.03. 16:20 Kometa Brno - Litvínov 4:0 [ více ]
    Správce soutěže: Jan Šejhl