Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10849
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    47715
    Týden:
    41
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 14.08. 17:00 Dolní Újezd - Libišany 1:0 [ více ]
    2. Ne 21.08. 17:00 Dolní Újezd - Polička 1:2 [ více ]
    3. Ne 28.08. 17:00 Moravany - Dolní Újezd 3:1 [ více ]
    4. Ne 04.09. 17:00 Dolní Újezd - H. Městec 0:1 [ více ]
    5. Ne 11.09. 17:00 Hlinsko - Dolní Újezd 3:1 [ více ]
    6. Ne 18.09. 17:00 Dolní Újezd - Slatiňany 2:4 [ více ]
    7. So 24.09. 10:15 Žamberk - Dolní Újezd 2:1 [ více ]
    8. Ne 02.10. 16:30 Dolní Újezd - Přelouč 0:2 [ více ]
    9. Ne 09.10. 16:00 Chrudim B - Dolní Újezd 12:0 [ více ]
    10. Ne 16.10. 16:00 Dolní Újezd - Mor. Třebová 1:4 [ více ]
    11. Ne 23.10. 15:30 Svitavy - Dolní Újezd 3:1 [ více ]
    12. Ne 30.10. 14:30 Dolní Újezd - Choceň 3:0 [ více ]
    13. So 05.11. 14:00 Třemošnice - Dolní Újezd 1:0 [ více ]
    14. Ne 13.11. 14:00 Dolní Újezd - Holice 1:3 [ více ]
    15. Čt 17.11. 13:30 Česká Třebová - Dolní Újezd 4:1 [ více ]
    16. So 11.03. 10:15 Libišany - Dolní Újezd 4:1 [ více ]
    18. Ne 26.03. 14:30 Dolní Újezd - Moravany 3:2np [ více ]
    19. Ne 02.04. 15:00 H. Městec - Dolní Újezd 4:1 [ více ]
    20. Ne 09.04. 16:00 Dolní Újezd - Hlinsko 3:2 [ více ]
    21. So 15.04. 16:30 Slatiňany - Dolní Újezd 4:1 [ více ]
    22. Ne 23.04. 16:30 Dolní Újezd - Žamberk 0:1np [ více ]
    23. So 29.04. 16:30 Přelouč - Dolní Újezd 1:2 [ více ]
    17. St 03.05. 18:00 Polička - Dolní Újezd 2:0 [ více ]
    24. Ne 07.05. 17:00 Dolní Újezd - Chrudim B 3:1 [ více ]
    25. Ne 14.05. 17:00 Mor. Třebová - Dolní Újezd 2:1 [ více ]
    26. Ne 21.05. 17:00 Dolní Újezd - Svitavy 2:1 [ více ]
    27. So 27.05. 17:00 Choceň - Dolní Újezd 4:3np [ více ]
    28. Ne 04.06. 17:00 Dolní Újezd - Třemošnice 0:2 [ více ]
    29. So 10.06. 10:15 Holice - Dolní Újezd 3:4np [ více ]
    30. St 14.06. 18:00 Dolní Újezd - Česká Třebová 3:5 [ více ]
    Správce soutěže: Jaroslav Faltus

    Nejčtenější ze sportu