Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 9972
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20064
    Týden:
    57
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 18:00 Přeštice - Vejprnice 4:1 (1:0)
    So 08.08. 15:00 Rozvadov - Sušice 1:5 (0:3)
    So 08.08. 17:00 Domažlice B - Rapid Plzeň 1:2 np (1:1)
    So 08.08. 17:00 Svéradice - Chotíkov 2:1 np (1:1)
    So 08.08. 17:00 Bolevec - Luby 0:2 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Holýšov - Lhota 3:2 np (2:2)
    Ne 09.08. 17:00 Rokycany B - Zruč 2:1 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Mýto - Horšovský Týn 1:3 (0:1)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Rapid Plzeň - Přeštice 1:2 (1:0)
    So 15.08. 15:00 Horšovský Týn - Rozvadov 1:3 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Lhota - Luby 3:2 np (2:2)
    So 15.08. 17:00 Chotíkov - Bolevec 4:3 (2:1)
    So 15.08. 17:00 Vejprnice - Svéradice 3:5 (3:2)
    So 15.08. 17:00 Zruč - Mýto 3:2 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Sušice - Domažlice B 4:1 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Holýšov - Rokycany B 5:0 (3:0)

    3.kolo

    So 22.08. 15:00 Rozvadov - Zruč 2:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Domažlice B - Horšovský Týn 6:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Přeštice - Sušice 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 17:00 Bolevec - Vejprnice 0:4 (0:3)
    Ne 23.08. 16:00 Svéradice - Rapid Plzeň 1:3 (0:1)
    Ne 23.08. 16:00 Luby - Chotíkov 1:3 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Rokycany B - Lhota 1:3 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Mýto - Holýšov 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 15:00 Horšovský Týn - Přeštice 1:5 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Vejprnice - Luby 1:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Rapid Plzeň - Bolevec 1:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Zruč - Domažlice B 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Lhota - Chotíkov 3:7 (1:4)
    Ne 30.08. 17:00 Sušice - Svéradice 5:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Holýšov - Rozvadov 1:2 (1:2)
    Ne 30.08. 17:00 Rokycany B - Mýto 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 15:00 Rozvadov - Rokycany B 5:1 (2:1)
    So 05.09. 15:00 Domažlice B - Holýšov 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Mýto - Lhota 1:2 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Přeštice - Zruč 0:1 np (0:0)
    So 05.09. 17:00 Bolevec - Sušice 3:2 np (2:2)
    So 05.09. 17:00 Chotíkov - Vejprnice 2:3 np (2:2)
    Ne 06.09. 15:00 Luby - Rapid Plzeň 3:2 (1:2)
    Ne 06.09. 16:00 Svéradice - Horšovský Týn 0:2 (0:0)

    6.kolo

    Čt 10.09. 17:30 Rapid Plzeň - Chotíkov 0:1 np (0:0)
    So 12.09. 15:00 Horšovský Týn - Bolevec 0:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Lhota - Vejprnice 2:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Zruč - Svéradice 0:2 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Holýšov - Přeštice 2:3 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Sušice - Luby 3:2 np (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Rokycany B - Domažlice B 2:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Mýto - Rozvadov 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 19.09. 15:00 Rozvadov - Lhota 2:1 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Přeštice - Rokycany B 2:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Bolevec - Zruč 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Chotíkov - Sušice 3:2 (2:2)
    So 19.09. 16:30 Vejprnice - Rapid Plzeň 1:3 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Svéradice - Holýšov 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Luby - Horšovský Týn 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Domažlice B - Mýto 5:2 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:00 Horšovský Týn - Chotíkov 3:2 (2:0)
    So 26.09. 15:00 Rozvadov - Domažlice B 1:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Lhota - Rapid Plzeň 2:1 np (1:1)
    So 26.09. 16:30 Zruč - Luby 1:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Mýto - Přeštice 1:6 (1:2)
    Ne 27.09. 16:30 Sušice - Vejprnice 4:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Holýšov - Bolevec 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Rokycany B - Svéradice 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 16:00 Domažlice B - Lhota 3:2 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Přeštice - Rozvadov 1:2 np (1:1)
    So 03.10. 16:00 Bolevec - Rokycany B 0:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Luby - Holýšov 0:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Chotíkov - Zruč 2:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Vejprnice - Horšovský Týn 1:2 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Rapid Plzeň - Sušice 0:5 (0:3)
    Ne 04.10. 16:00 Svéradice - Mýto 4:1 (1:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Horšovský Týn - Rapid Plzeň 0:1 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Rozvadov - Svéradice 4:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Lhota - Sušice 5:4 np (4:4)
    So 10.10. 16:00 Zruč - Vejprnice 1:5 (1:2)
    Ne 11.10. 16:00 Holýšov - Chotíkov 4:0 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Rokycany B - Luby 1:0 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Mýto - Bolevec 2:1 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Domažlice B - Přeštice 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:30 Přeštice - Lhota 6:0 (3:0)
    So 17.10. 15:30 Svéradice - Domažlice B 2:1 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Bolevec - Rozvadov 1:4 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Chotíkov - Rokycany B 6:2 (3:1)
    So 17.10. 15:30 Vejprnice - Holýšov 2:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Rapid Plzeň - Zruč 2:1 np (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Luby - Mýto 1:2 (0:2)
    Ne 18.10. 15:30 Sušice - Horšovský Týn 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Lhota - Horšovský Týn 2:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Zruč - Sušice 0:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Rozvadov - Luby 2:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Domažlice B - Bolevec 3:2 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Přeštice - Svéradice 4:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Holýšov - Rapid Plzeň 4:2 (3:2)
    Ne 25.10. 14:30 Rokycany B - Vejprnice 2:3 np (2:2)
    Ne 25.10. 14:30 Mýto - Chotíkov 4:3 np (3:3)

    15.kolo

    St 28.10. 15:00 Rapid Plzeň - Rozvadov 2:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Bolevec - Lhota 2:3 np (2:2)
    So 14.11. 13:30 Chotíkov - Přeštice 2:4 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Vejprnice - Domažlice B 4:3 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Horšovský Týn - Rokycany B 1:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Zruč - Holýšov 2:7 (0:3)
    Ne 15.11. 13:30 Luby - Svéradice 2:1 np (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Sušice - Mýto 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Bolevec - Přeštice 2:1 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Chotíkov - Rozvadov 2:1 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Vejprnice - Mýto 2:0 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Rapid Plzeň - Rokycany B 3:2 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Horšovský Týn - Zruč 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 10:30 Svéradice - Lhota 4:3 (1:2)
    Ne 01.11. 14:00 Luby - Domažlice B 3:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Sušice - Holýšov 3:1 (2:1)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Lhota - Zruč 2:1 np (1:1)
    So 07.11. 14:00 Rozvadov - Vejprnice 3:1 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Domažlice B - Chotíkov 2:3 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Přeštice - Luby 6:0 (4:0)
    Ne 08.11. 14:00 Holýšov - Horšovský Týn 2:3 np (2:2)
    Ne 08.11. 14:00 Rokycany B - Sušice 0:5 (0:3)
    Ne 08.11. 14:00 Mýto - Rapid Plzeň 1:0 np (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Svéradice - Bolevec 1:4 (0:2)

    16.kolo

    So 12.03. 13:00 Horšovský Týn - Mýto 0:5 (0:3)
    So 12.03. 13:30 Zruč - Rokycany B 0:3 (0:2)
    So 12.03. 13:45 Lhota - Holýšov 4:1 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Sušice - Rozvadov 1:2 (1:1)
    Ne 13.03. 14:30 Luby - Bolevec 2:3 np (2:2)
    Ne 13.03. 18:00 Rapid Plzeň - Domažlice B 2:1 np (1:1)
    Ne 13.03. 18:00 Chotíkov - Svéradice 1:3 (1:0)
    St 30.03. 17:15 Vejprnice - Přeštice 1:0 np (0:0)

    17.kolo

    So 19.03. 15:00 Přeštice - Rapid Plzeň 1:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Bolevec - Chotíkov 3:1 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Rozvadov - Horšovský Týn 3:0 (3:0)
    So 19.03. 15:00 Domažlice B - Sušice 0:2 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Svéradice - Vejprnice 3:2 (0:2)
    Ne 20.03. 15:00 Luby - Lhota 2:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Rokycany B - Holýšov 1:0 np (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Mýto - Zruč 3:2 (2:1)

    18.kolo

    25.03. 13:00 Zruč - Rozvadov 1:0 (1:0)
    25.03. 14:00 Lhota - Rokycany B 3:2 np (2:2)
    25.03. 15:00 Rapid Plzeň - Svéradice 1:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Chotíkov - Luby 2:3 (0:2)
    So 26.03. 15:00 Vejprnice - Bolevec 3:2 np (2:2)
    So 26.03. 15:00 Horšovský Týn - Domažlice B 0:3 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Holýšov - Mýto 3:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Sušice - Přeštice 4:1 (3:0)

    19.kolo

    So 02.04. 15:00 Rozvadov - Holýšov 3:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Mýto - Rokycany B 2:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Domažlice B - Zruč 3:1 (2:1)
    So 02.04. 16:30 Přeštice - Horšovský Týn 7:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Bolevec - Rapid Plzeň 2:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Chotíkov - Lhota 1:4 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Svéradice - Sušice 1:0 np (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Luby - Vejprnice 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 09.04. 14:00 Horšovský Týn - Svéradice 1:2 np (1:1)
    So 09.04. 16:30 Lhota - Mýto 3:2 (3:1)
    So 09.04. 16:30 Vejprnice - Chotíkov 1:2 (1:2)
    So 09.04. 16:30 Rapid Plzeň - Luby 4:2 (2:1)
    So 09.04. 16:30 Zruč - Přeštice 1:4 (0:3)
    Ne 10.04. 16:30 Holýšov - Domažlice B 2:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Rokycany B - Rozvadov 2:1 np (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Sušice - Bolevec 1:2 (1:2)

    21.kolo

    So 16.04. 15:00 Rozvadov - Mýto 5:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Přeštice - Holýšov 1:2 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Bolevec - Horšovský Týn 1:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Luby - Sušice 1:2 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Chotíkov - Rapid Plzeň 2:4 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Vejprnice - Lhota 1:3 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Domažlice B - Rokycany B 6:1 (2:1)
    Ne 17.04. 16:00 Svéradice - Zruč 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 23.04. 14:00 Horšovský Týn - Luby 1:2 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Rapid Plzeň - Vejprnice 4:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Zruč - Bolevec 2:1 np (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Sušice - Chotíkov 1:0 np (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Holýšov - Svéradice 1:2 (1:2)
    Ne 24.04. 17:00 Mýto - Domažlice B 0:2 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Rokycany B - Přeštice 1:3 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Lhota - Rozvadov 1:0 (0:0)

    23.kolo

    29.04. 17:30 Bolevec - Holýšov 0:3 (0:1)
    So 30.04. 15:00 Rapid Plzeň - Lhota 1:5 (0:2)
    So 30.04. 17:00 Domažlice B - Rozvadov 3:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Přeštice - Mýto 3:1 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Luby - Zruč 2:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Chotíkov - Horšovský Týn 6:1 (3:1)
    So 30.04. 17:00 Vejprnice - Sušice 2:3 (1:3)
    Ne 01.05. 16:00 Svéradice - Rokycany B 2:5 (1:4)

    24.kolo

    So 07.05. 14:00 Horšovský Týn - Vejprnice 1:0 (1:0)
    So 07.05. 15:00 Rozvadov - Přeštice 2:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Lhota - Domažlice B 0:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Zruč - Chotíkov 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Rokycany B - Bolevec 2:3 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Mýto - Svéradice 2:1 (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Holýšov - Luby 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Sušice - Rapid Plzeň 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 14.05. 17:00 Rapid Plzeň - Horšovský Týn 3:1 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Vejprnice - Zruč 0:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Chotíkov - Holýšov 0:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Bolevec - Mýto 2:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Přeštice - Domažlice B 1:0 np (0:0)
    Ne 15.05. 16:00 Luby - Rokycany B 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:00 Svéradice - Rozvadov 1:0 np (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Sušice - Lhota 4:1 (2:1)

    26.kolo

    So 21.05. 15:00 Rozvadov - Bolevec 3:1 (2:1)
    So 21.05. 15:00 Horšovský Týn - Sušice 0:6 (0:3)
    So 21.05. 17:00 Zruč - Rapid Plzeň 1:4 (0:2)
    Ne 22.05. 17:00 Lhota - Přeštice 0:4 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Domažlice B - Svéradice 7:1 (4:1)
    Ne 22.05. 17:00 Mýto - Luby 5:3 (1:2)
    Ne 22.05. 17:00 Rokycany B - Chotíkov 1:3 (0:2)
    Ne 22.05. 17:00 Holýšov - Vejprnice 1:2 np (1:1)

    27.kolo

    27.05. 18:00 Vejprnice - Rokycany B 3:0 (0:0)
    So 28.05. 15:00 Horšovský Týn - Lhota 0:4 (0:2)
    So 28.05. 17:00 Chotíkov - Mýto 1:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Bolevec - Domažlice B 3:0 (3:0)
    Ne 29.05. 16:00 Luby - Rozvadov 1:2 np (1:1)
    Ne 29.05. 16:00 Svéradice - Přeštice 2:4 (0:2)
    Ne 29.05. 17:00 Sušice - Zruč 6:0 (4:0)
    St 15.06. 18:30 Rapid Plzeň - Holýšov 2:1 (2:1)

    28.kolo

    So 04.06. 15:00 Rozvadov - Chotíkov 5:1 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Přeštice - Bolevec 3:2 np (2:2)
    So 04.06. 17:00 Domažlice B - Luby 2:0 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Holýšov - Sušice 3:2 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Zruč - Horšovský Týn 5:2 (3:1)
    Ne 05.06. 17:00 Lhota - Svéradice 3:2 np (2:2)
    Ne 05.06. 17:00 Mýto - Vejprnice 3:4 np (3:3)
    Ne 05.06. 17:00 Rokycany B - Rapid Plzeň 1:6 (1:3)

    29.kolo

    10.06. 18:00 Luby - Přeštice 0:4 (0:1)
    So 11.06. 14:00 Horšovský Týn - Holýšov 0:5 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Zruč - Lhota 2:1 np (1:1)
    So 11.06. 17:00 Rapid Plzeň - Mýto 4:1 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Vejprnice - Rozvadov 2:3 (0:3)
    So 11.06. 17:00 Chotíkov - Domažlice B 1:2 (1:2)
    So 11.06. 17:00 Bolevec - Svéradice 3:1 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Sušice - Rokycany B 3:2 (1:1)

    30.kolo

    St 15.06. 17:30 Domažlice B - Vejprnice 6:1 (2:0)
    So 18.06. 14:00 Lhota - Bolevec 7:0 (5:0)
    So 18.06. 14:00 Svéradice - Luby 2:4 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Přeštice - Chotíkov 1:2 np (1:1)
    So 18.06. 17:00 Rozvadov - Rapid Plzeň 7:0 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Mýto - Sušice 3:2 np (2:2)
    So 18.06. 17:00 Holýšov - Zruč 1:4 (1:2)
    Ne 19.06. 17:00 Rokycany B - Horšovský Týn 5:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 19 3 4 4 87:34 67
    2. 30 20 2 3 5 70:29 67
    3. 30 19 2 5 4 81:28 66
    4. 30 16 0 3 11 68:40 51
    5. 30 11 8 2 9 67:60 51
    6. 30 14 3 3 10 56:50 51
    7. 30 13 1 3 13 61:50 44
    8. 30 11 3 4 11 61:61 44
    9. 30 12 2 4 12 49:56 44
    10. 30 11 4 2 13 51:69 43
    11. 30 11 1 4 14 45:56 39
    12. 30 8 6 0 16 52:64 36
    13. 30 9 2 2 17 45:71 33
    14. 30 7 3 2 17 30:60 30
    15. 30 7 3 2 18 44:76 29
    16. 30 7 1 1 21 24:87 24