Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9768
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Chance Futsal liga

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8227
    Týden:
    31
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.09. 19:30 Helas Brno - Indoss Plzeň 6:0 (1:0)
    11.09. 20:00 FK Kladno - Krokodýl Brno 1:4 (0:3)
    11.09. 20:00 Česká Lípa - Slavia Praha 3:8 (3:3)
    11.09. 20:00 Vys. Mýto - Chrudim 0:8 (0:6)
    11.09. 20:30 FC Kometa - Sparta Praha 5:3 (2:0)
    11.09. 20:30 Futsal HK - Tango Brno 3:3 (1:2)

    2.kolo

    25.09. 20:00 Indoss Plzeň - Tango Brno 3:5 (1:2)
    25.09. 20:00 Sparta Praha - Futsal HK 5:1 (4:0)
    25.09. 20:00 Chrudim - FC Kometa 5:4 (3:2)
    25.09. 20:00 Slavia Praha - Vys. Mýto 3:3 (1:3)
    25.09. 20:00 Krokodýl Brno - Česká Lípa 7:2 (0:0)
    25.09. 20:00 Helas Brno - FK Kladno 6:1 (2:0)

    3.kolo

    02.10. 20:00 FK Kladno - Indoss Plzeň 3:3 (1:2)
    02.10. 20:00 Česká Lípa - Helas Brno 5:4 (4:1)
    02.10. 20:00 Vys. Mýto - Krokodýl Brno 5:2 (1:1)
    02.10. 20:00 FC Kometa - Slavia Praha 5:1 (2:0)
    02.10. 20:00 Futsal HK - Chrudim 2:8 (0:4)
    02.10. 20:00 Tango Brno - Sparta Praha 1:3 (1:1)

    4.kolo

    09.10. 19:30 Helas Brno - Vys. Mýto 2:2 (1:1)
    09.10. 20:00 Indoss Plzeň - Sparta Praha 5:3 (1:1)
    09.10. 20:00 Chrudim - Tango Brno 6:2 (2:1)
    09.10. 20:00 Krokodýl Brno - FC Kometa 1:1 (1:1)
    09.10. 20:30 FK Kladno - Česká Lípa 6:2 (3:0)
    Ne 11.10. 19:30 Slavia Praha - Futsal HK 3:0 (3:0)

    5.kolo

    16.10. 20:00 Vys. Mýto - FK Kladno 6:2 (3:0)
    16.10. 20:00 Tango Brno - Slavia Praha 2:5 (1:2)
    16.10. 20:00 Sparta Praha - Chrudim 0:7 (0:4)
    16.10. 20:30 Česká Lípa - Indoss Plzeň 4:6 (2:4)
    16.10. 20:30 Futsal HK - Krokodýl Brno 0:4 (0:0)
    Po 26.10. 20:30 FC Kometa - Helas Brno 6:1 (4:0)

    6.kolo

    23.10. 20:00 Indoss Plzeň - Chrudim 1:6 (1:4)
    23.10. 20:00 Krokodýl Brno - Tango Brno 1:1 (1:1)
    23.10. 20:00 Helas Brno - Futsal HK 4:4 (2:2)
    23.10. 20:30 FK Kladno - FC Kometa 6:9 (3:5)
    23.10. 20:30 Česká Lípa - Vys. Mýto 1:7 (0:3)
    Čt 29.10. 20:00 Slavia Praha - Sparta Praha 6:2 (2:1)

    7.kolo

    Út 30.06. 00:00 Chrudim - Slavia Praha 10:1
    Út 13.10. 20:00 Sparta Praha - Krokodýl Brno 2:4 (0:3)
    30.10. 20:00 Vys. Mýto - Indoss Plzeň 1:1 (0:0)
    30.10. 20:30 FC Kometa - Česká Lípa 12:2 (6:1)
    30.10. 20:30 Futsal HK - FK Kladno 5:2 (3:0)
    Po 02.11. 20:00 Tango Brno - Helas Brno 0:1 (0:0)

    8.kolo

    06.11. 20:00 Indoss Plzeň - Slavia Praha 3:5 (0:2)
    06.11. 20:00 Krokodýl Brno - Chrudim 0:7 (0:4)
    06.11. 20:00 Helas Brno - Sparta Praha 2:4 (1:2)
    06.11. 20:00 FK Kladno - Tango Brno 1:4 (0:3)
    06.11. 20:00 Česká Lípa - Futsal HK 6:3 (2:1)
    06.11. 20:00 Vys. Mýto - FC Kometa 7:12 (3:2)

    9.kolo

    13.11. 20:00 Tango Brno - Česká Lípa 10:2 (8:1)
    13.11. 20:00 Sparta Praha - FK Kladno 4:0 (0:0)
    13.11. 20:30 FC Kometa - Indoss Plzeň 6:2 (3:1)
    13.11. 20:30 Futsal HK - Vys. Mýto 6:4 (2:2)
    Ne 15.11. 19:30 Slavia Praha - Krokodýl Brno 0:3 (0:2)
    Po 23.11. 19:00 Chrudim - Helas Brno 6:2 (2:0)

    10.kolo

    St 18.11. 19:30 Helas Brno - Slavia Praha 1:4 (0:1)
    Čt 19.11. 20:00 Indoss Plzeň - Krokodýl Brno 3:2 (0:0)
    20.11. 20:00 Vys. Mýto - Tango Brno 8:3 (3:1)
    20.11. 20:30 FK Kladno - Chrudim 0:6 (0:4)
    20.11. 20:30 Česká Lípa - Sparta Praha 2:4 (1:2)
    20.11. 20:30 FC Kometa - Futsal HK 6:2 (2:1)

    11.kolo

    27.11. 20:00 Tango Brno - FC Kometa 1:8 (1:2)
    27.11. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 2:8 (1:4)
    27.11. 20:00 Chrudim - Česká Lípa 11:0 (6:0)
    27.11. 20:00 Krokodýl Brno - Helas Brno 2:3 (2:1)
    27.11. 20:30 Futsal HK - Indoss Plzeň 3:4 (2:0)
    Ne 29.11. 19:30 Slavia Praha - FK Kladno 8:0 (3:0)

    12.kolo

    04.12. 20:00 Indoss Plzeň - Helas Brno 7:3 (2:1)
    04.12. 20:00 Krokodýl Brno - FK Kladno 6:2 (5:2)
    04.12. 20:00 Slavia Praha - Česká Lípa 10:5 (6:2)
    04.12. 20:00 Chrudim - Vys. Mýto 3:0 (2:0)
    04.12. 20:00 Sparta Praha - FC Kometa 2:5 (2:0)
    04.12. 20:00 Tango Brno - Futsal HK 3:2 (2:1)

    13.kolo

    18.12. 20:00 Tango Brno - Indoss Plzeň 1:7
    18.12. 20:00 Futsal HK - Sparta Praha 7:4 (1:2)
    18.12. 20:00 Česká Lípa - Krokodýl Brno 4:4 (2:1)
    18.12. 20:00 FK Kladno - Helas Brno 1:3 (0:2)
    Út 22.12. 20:00 Vys. Mýto - Slavia Praha 5:4 (1:0)
    25.03. 20:00 FC Kometa - Chrudim 3:2 (0:0)

    14.kolo

    08.01. 19:30 Helas Brno - Česká Lípa 7:6 (6:3)
    08.01. 20:00 Indoss Plzeň - FK Kladno 9:2 (1:0)
    08.01. 20:00 Krokodýl Brno - Vys. Mýto 0:6 (0:4)
    08.01. 20:00 Chrudim - Futsal HK 10:1 (5:1)
    08.01. 20:00 Sparta Praha - Tango Brno 7:2 (2:2)
    Ne 10.01. 19:30 Slavia Praha - FC Kometa 5:6 (3:2)

    15.kolo

    Čt 14.01. 20:00 Sparta Praha - Indoss Plzeň 9:4 (3:3)
    15.01. 20:00 Tango Brno - Chrudim 2:8 (1:3)
    15.01. 20:00 Vys. Mýto - Helas Brno 4:2 (2:0)
    15.01. 20:30 Futsal HK - Slavia Praha 1:4 (0:1)
    15.01. 20:30 FC Kometa - Krokodýl Brno 5:3 (0:1)
    15.01. 20:30 Česká Lípa - FK Kladno 1:8 (0:3)

    16.kolo

    22.01. 19:30 Helas Brno - FC Kometa 1:4 (0:3)
    22.01. 20:00 Krokodýl Brno - Futsal HK 5:1 (0:0)
    22.01. 20:00 Slavia Praha - Tango Brno 1:5 (0:2)
    22.01. 20:00 Chrudim - Sparta Praha 8:2 (4:1)
    22.01. 20:30 Indoss Plzeň - Česká Lípa 10:5 (3:2)
    22.01. 20:30 FK Kladno - Vys. Mýto 1:7 (0:1)

    17.kolo

    29.01. 20:00 Chrudim - Indoss Plzeň 4:2 (3:0)
    29.01. 20:00 Sparta Praha - Slavia Praha 4:5 (2:1)
    29.01. 20:00 Tango Brno - Krokodýl Brno 5:4 (2:1)
    29.01. 20:00 Futsal HK - Helas Brno 7:1 (3:0)
    29.01. 20:00 FC Kometa - FK Kladno 8:3 (2:0)
    29.01. 20:00 Vys. Mýto - Česká Lípa 3:6 (1:1)

    18.kolo

    19.02. 20:00 Indoss Plzeň - Vys. Mýto 7:0 (3:0)
    19.02. 20:00 Česká Lípa - FC Kometa 8:20 (2:10)
    19.02. 20:00 FK Kladno - Futsal HK 1:12 (0:3)
    19.02. 20:00 Helas Brno - Tango Brno 2:5 (0:2)
    19.02. 20:00 Krokodýl Brno - Sparta Praha 7:4 (1:3)
    19.02. 20:00 Slavia Praha - Chrudim 0:10 (0:4)

    19.kolo

    26.02. 20:00 Slavia Praha - Indoss Plzeň 4:2 (2:2)
    26.02. 20:00 Chrudim - Krokodýl Brno 4:3 (2:2)
    26.02. 20:00 Sparta Praha - Helas Brno 6:0 (4:0)
    26.02. 20:00 Tango Brno - FK Kladno 3:0 (1:0)
    26.02. 20:00 Futsal HK - Česká Lípa 4:0 (2:0)
    26.02. 20:00 FC Kometa - Vys. Mýto 4:1 (2:0)

    20.kolo

    04.03. 20:00 Indoss Plzeň - FC Kometa 5:5 (2:3)
    04.03. 20:00 Vys. Mýto - Futsal HK 7:3 (2:2)
    04.03. 20:00 Česká Lípa - Tango Brno 3:3 (2:1)
    04.03. 20:00 FK Kladno - Sparta Praha 1:4 (0:2)
    04.03. 20:00 Helas Brno - Chrudim 0:12 (0:8)
    04.03. 20:00 Krokodýl Brno - Slavia Praha 2:3 (1:2)

    21.kolo

    11.03. 20:00 Krokodýl Brno - Indoss Plzeň 1:6 (1:1)
    11.03. 20:00 Slavia Praha - Helas Brno 2:1 (2:0)
    11.03. 20:00 Chrudim - FK Kladno 11:1 (6:0)
    11.03. 20:00 Sparta Praha - Česká Lípa 9:0 (3:0)
    11.03. 20:00 Tango Brno - Vys. Mýto 1:1 (1:0)
    11.03. 20:00 Futsal HK - FC Kometa 4:6 (2:3)

    22.kolo

    01.04. 20:00 Indoss Plzeň - Futsal HK 3:6 (1:2)
    01.04. 20:00 FC Kometa - Tango Brno 8:3 (3:2)
    01.04. 20:00 Vys. Mýto - Sparta Praha 1:3 (1:1)
    01.04. 20:00 Česká Lípa - Chrudim 0:10 (0:6)
    01.04. 20:00 FK Kladno - Slavia Praha 1:5 (0:3)
    01.04. 20:00 Helas Brno - Krokodýl Brno 3:4 (3:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 21 0 1 162:26 63
    2. 22 19 2 1 148:68 59
    3. 22 14 1 7 87:74 43
    4. 22 10 4 8 86:76 34
    5. 22 10 3 9 93:84 33
    6. 22 11 0 11 86:81 33
    7. 22 9 3 10 69:68 30
    8. 22 8 4 10 65:84 28
    9. 22 7 2 13 77:93 23
    10. 22 6 2 14 55:92 20
    11. 22 3 2 17 67:166 11
    12. 22 2 1 19 43:126 7

    Nejčtenější ze sportu