Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9752
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17915
    Týden:
    49
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.09. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 5:1
    11.09. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 2:1
    11.09. 17:30 Litvínov - Zlín 4:0
    11.09. 17:30 Třinec - Chomutov 3:0
    11.09. 18:00 Mountfield HK - Vítkovice 3:4 np
    11.09. 18:00 Kometa Brno - Liberec 5:2
    11.09. 18:30 Sparta Praha - Olomouc 4:1

    2.kolo

    Ne 13.09. 15:20 Vítkovice - Kometa Brno 5:1
    Ne 13.09. 15:30 Karlovy Vary - Třinec 2:5
    Ne 13.09. 16:00 Liberec - Litvínov 4:1
    Ne 13.09. 17:00 Pardubice - Plzeň 1:4
    Ne 13.09. 17:00 Olomouc - Mountfield HK 0:2
    Ne 13.09. 17:00 Zlín - Sparta Praha 3:5
    Ne 13.09. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 2:1

    3.kolo

    18.09. 17:00 Třinec - Zlín 1:2
    18.09. 17:10 Plzeň - Liberec 2:4
    18.09. 17:30 Chomutov - Pardubice 3:1
    18.09. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 1:2 np
    18.09. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 6:4
    18.09. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 4:2
    18.09. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 6:2

    4.kolo

    Ne 20.09. 15:00 Liberec - Mountfield HK 4:2
    Ne 20.09. 15:00 Zlín - Mladá Boleslav 2:4
    Ne 20.09. 15:00 Olomouc - Plzeň 3:2
    Ne 20.09. 15:00 Vítkovice - Chomutov 0:3
    Ne 20.09. 15:00 Pardubice - Třinec 4:1
    Ne 20.09. 15:20 Karlovy Vary - Sparta Praha 6:3
    Ne 20.09. 15:30 Litvínov - Kometa Brno 2:3

    5.kolo

    Čt 24.09. 17:20 Třinec - Vítkovice 3:1
    25.09. 17:30 Plzeň - Litvínov 4:3 pp
    25.09. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 3:1
    25.09. 17:30 Chomutov - Zlín 2:1 np
    25.09. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 4:3
    25.09. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:3 np
    25.09. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 4:3 np

    6.kolo

    Ne 27.09. 15:20 Litvínov - Sparta Praha 3:2 np
    Ne 27.09. 15:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 2:5
    Ne 27.09. 16:00 Liberec - Třinec 2:1
    Ne 27.09. 17:00 Mountfield HK - Kometa Brno 3:1
    Ne 27.09. 17:00 Olomouc - Chomutov 5:2
    Út 29.09. 17:00 Vítkovice - Plzeň 1:4
    Út 01.12. 17:30 Zlín - Pardubice 1:3

    7.kolo

    St 30.09. 18:00 Liberec - Sparta Praha 5:4 np
    02.10. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:2 np
    02.10. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 4:3
    02.10. 17:30 Chomutov - Karlovy Vary 0:2
    02.10. 18:00 Pardubice - Vítkovice 1:6
    02.10. 18:00 Mountfield HK - Třinec 5:3
    Út 27.10. 17:30 Zlín - Olomouc 3:4

    8.kolo

    Ne 04.10. 15:00 Liberec - Chomutov 3:2 pp
    Ne 04.10. 15:30 Karlovy Vary - Zlín 1:2
    Ne 04.10. 17:00 Mountfield HK - Plzeň 2:6
    Ne 04.10. 17:00 Olomouc - Pardubice 2:1
    Ne 04.10. 17:30 Litvínov - Třinec 1:4
    Ne 04.10. 17:40 Kometa Brno - Sparta Praha 5:3
    Út 08.12. 17:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 0:1

    9.kolo

    09.10. 17:00 Třinec - Kometa Brno 1:2
    09.10. 17:20 Chomutov - Litvínov 1:0
    09.10. 17:30 Zlín - Vítkovice 3:5
    09.10. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 4:1
    09.10. 18:00 Pardubice - Liberec 1:4
    09.10. 18:00 Olomouc - Karlovy Vary 2:1
    09.10. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 5:4 pp

    10.kolo

    So 10.10. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 6:1
    Ne 11.10. 15:00 Sparta Praha - Třinec 7:5
    Ne 11.10. 16:00 Liberec - Olomouc 0:1
    Ne 11.10. 16:30 Plzeň - Mladá Boleslav 3:1
    Ne 11.10. 17:00 Mountfield HK - Zlín 2:1
    Ne 11.10. 17:30 Litvínov - Pardubice 1:2
    Ne 11.10. 19:00 Kometa Brno - Chomutov 6:4

    11.kolo

    St 14.10. 17:00 Třinec - Plzeň 5:1
    16.10. 17:20 Olomouc - Vítkovice 2:3 pp
    16.10. 17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 4:0
    16.10. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 2:1 np
    16.10. 17:30 Zlín - Liberec 1:3
    16.10. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 2:3
    16.10. 18:00 Pardubice - Sparta Praha 2:4

    12.kolo

    Ne 18.10. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 4:3 np
    Ne 18.10. 17:00 Sparta Praha - Chomutov 4:0
    Ne 18.10. 17:20 Plzeň - Zlín 3:2 np
    Ne 18.10. 17:30 Litvínov - Olomouc 3:2 np
    Po 19.10. 17:30 Mountfield HK - Karlovy Vary 3:1
    Út 20.10. 17:20 Kometa Brno - Pardubice 6:1
    Út 20.10. 18:00 Liberec - Vítkovice 4:1

    13.kolo

    23.10. 17:00 Vítkovice - Litvínov 1:0
    23.10. 17:20 Pardubice - Mountfield HK 2:5
    23.10. 17:30 Zlín - Kometa Brno 2:3 pp
    23.10. 17:30 Chomutov - Plzeň 7:5
    23.10. 17:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 4:3 pp
    23.10. 18:00 Olomouc - Třinec 6:0
    23.10. 18:00 Karlovy Vary - Liberec 4:5

    14.kolo

    Ne 25.10. 15:30 Karlovy Vary - Plzeň 0:6
    Ne 25.10. 15:30 Zlín - Litvínov 3:2 np
    Ne 25.10. 17:00 Olomouc - Sparta Praha 1:3
    Ne 25.10. 17:00 Pardubice - Mladá Boleslav 5:1
    Ne 25.10. 17:30 Chomutov - Třinec 4:5 pp
    Ne 25.10. 18:00 Liberec - Kometa Brno 3:2
    St 28.10. 15:30 Vítkovice - Mountfield HK 2:3

    15.kolo

    30.10. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 2:3
    30.10. 17:20 Mladá Boleslav - Chomutov 2:1
    30.10. 17:30 Litvínov - Liberec 2:5
    30.10. 17:30 Plzeň - Pardubice 4:2
    30.10. 18:00 Mountfield HK - Olomouc 2:0
    30.10. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 2:3
    St 06.01. 18:30 Sparta Praha - Zlín 4:2

    16.kolo

    Ne 01.11. 15:20 Zlín - Třinec 0:3
    Ne 01.11. 15:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 5:3
    Ne 01.11. 15:30 Vítkovice - Sparta Praha 4:3 np
    Ne 01.11. 16:00 Liberec - Plzeň 4:5 np
    Ne 01.11. 17:00 Pardubice - Chomutov 4:1
    Ne 01.11. 17:00 Olomouc - Mladá Boleslav 3:6
    Ne 01.11. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 1:5

    17.kolo

    St 14.10. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 1:2 np
    St 11.11. 17:20 Třinec - Pardubice 0:1
    St 11.11. 17:30 Mladá Boleslav - Zlín 0:1 np
    St 11.11. 17:30 Plzeň - Olomouc 3:5
    St 11.11. 17:30 Chomutov - Vítkovice 4:0
    Út 08.12. 18:00 Mountfield HK - Liberec 3:4 pp
    Út 15.12. 18:00 Kometa Brno - Litvínov 1:3

    18.kolo

    13.11. 16:30 Vítkovice - Třinec 7:0
    13.11. 17:20 Olomouc - Kometa Brno 1:4
    13.11. 17:20 Mountfield HK - Sparta Praha 2:5
    13.11. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:3
    13.11. 17:30 Zlín - Chomutov 2:1 np
    13.11. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav 6:4
    13.11. 18:00 Karlovy Vary - Pardubice 3:2

    19.kolo

    Út 20.10. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 2:3 np
    Ne 15.11. 15:00 Pardubice - Zlín 2:3
    Ne 15.11. 17:00 Plzeň - Vítkovice 3:2
    Ne 15.11. 17:20 Třinec - Liberec 2:3 pp
    Ne 15.11. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 4:3 pp
    Ne 15.11. 17:30 Chomutov - Olomouc 2:0
    Út 24.11. 17:20 Kometa Brno - Mountfield HK 5:1

    20.kolo

    Út 17.11. 15:30 Karlovy Vary - Chomutov 2:4
    Út 17.11. 15:30 Vítkovice - Pardubice 4:5
    Út 17.11. 17:00 Olomouc - Zlín 3:2
    Út 17.11. 17:00 Třinec - Mountfield HK 1:2 pp
    Út 17.11. 17:20 Plzeň - Kometa Brno 1:0
    Út 17.11. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 5:3
    St 18.11. 18:30 Sparta Praha - Liberec 5:4 np

    21.kolo

    20.11. 17:00 Třinec - Litvínov 4:2
    20.11. 17:20 Mladá Boleslav - Vítkovice 4:2
    20.11. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 3:5
    20.11. 17:30 Chomutov - Liberec 3:2 pp
    20.11. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 3:4 np
    20.11. 18:00 Pardubice - Olomouc 4:3 np
    Út 19.01. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 9:3

    22.kolo

    Ne 22.11. 15:20 Karlovy Vary - Olomouc 1:2
    Ne 22.11. 15:30 Kometa Brno - Třinec 3:2
    Ne 22.11. 15:30 Litvínov - Chomutov 3:2 np
    Ne 22.11. 16:30 Plzeň - Sparta Praha 2:4
    Ne 22.11. 17:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 1:2 np
    Ne 22.11. 17:00 Liberec - Pardubice 2:1
    Út 24.11. 17:00 Vítkovice - Zlín 3:2 np

    23.kolo

    Út 24.11. 18:00 Pardubice - Litvínov 3:4 np
    27.11. 17:00 Třinec - Sparta Praha 4:2
    27.11. 17:20 Olomouc - Liberec 2:1
    27.11. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 7:6 np
    27.11. 17:30 Zlín - Mountfield HK 2:1
    27.11. 17:30 Chomutov - Kometa Brno 4:2
    27.11. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 1:3

    24.kolo

    Ne 29.11. 15:30 Vítkovice - Olomouc 4:0
    Ne 29.11. 15:30 Litvínov - Karlovy Vary 1:4
    Ne 29.11. 16:00 Liberec - Zlín 5:1
    Ne 29.11. 17:00 Mountfield HK - Chomutov 2:4
    Ne 29.11. 17:00 Sparta Praha - Pardubice 3:0
    Ne 29.11. 17:20 Plzeň - Třinec 3:2 np
    Út 01.12. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 3:0

    25.kolo

    04.12. 17:00 Vítkovice - Liberec 1:3
    04.12. 17:20 Olomouc - Litvínov 3:0
    04.12. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 4:1
    04.12. 17:30 Chomutov - Sparta Praha 3:1
    04.12. 17:30 Zlín - Plzeň 4:2
    04.12. 18:00 Karlovy Vary - Mountfield HK 1:2
    04.12. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 3:1

    26.kolo

    Ne 06.12. 15:00 Třinec - Olomouc 1:4
    Ne 06.12. 15:20 Plzeň - Chomutov 4:0
    Ne 06.12. 15:30 Kometa Brno - Zlín 1:2
    Ne 06.12. 16:00 Liberec - Karlovy Vary 7:1
    Ne 06.12. 17:00 Mountfield HK - Pardubice 4:1
    Ne 06.12. 17:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:3
    Ne 06.12. 17:30 Litvínov - Vítkovice 3:1

    27.kolo

    11.12. 17:00 Třinec - Chomutov 4:3 np
    11.12. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 1:3
    11.12. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 2:4
    11.12. 17:30 Litvínov - Zlín 3:2 pp
    11.12. 18:00 Mountfield HK - Vítkovice 5:2
    11.12. 18:00 Olomouc - Sparta Praha 5:1
    11.12. 18:20 Kometa Brno - Liberec 1:2 np

    28.kolo

    Ne 13.12. 15:30 Vítkovice - Kometa Brno 0:1
    Ne 13.12. 15:30 Zlín - Sparta Praha 4:0
    Ne 13.12. 15:30 Karlovy Vary - Třinec 2:0
    Ne 13.12. 16:00 Liberec - Litvínov 1:0
    Ne 13.12. 17:00 Pardubice - Plzeň 2:4
    Ne 13.12. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 7:6
    Ne 13.12. 18:20 Olomouc - Mountfield HK 1:2

    29.kolo

    Út 22.12. 17:00 Třinec - Zlín 3:1
    Út 22.12. 17:20 Plzeň - Liberec 1:3
    Út 22.12. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 5:1
    Út 22.12. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 3:4 np
    St 23.12. 17:20 Sparta Praha - Vítkovice 5:0
    St 23.12. 17:30 Chomutov - Pardubice 4:1
    St 23.12. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 3:0

    30.kolo

    So 26.12. 15:30 Vítkovice - Chomutov 5:4
    So 26.12. 15:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 3:5
    So 26.12. 16:00 Liberec - Mountfield HK 5:4
    So 26.12. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 4:3 np
    So 26.12. 17:00 Olomouc - Plzeň 1:3
    So 26.12. 17:00 Pardubice - Třinec 1:3
    So 26.12. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 0:1

    31.kolo

    Po 28.12. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:0
    Po 28.12. 17:30 Plzeň - Litvínov 2:1
    Po 28.12. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 3:5
    Po 28.12. 17:30 Chomutov - Zlín 1:5
    Po 28.12. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 3:0
    Po 28.12. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 4:3 pp
    Po 28.12. 18:00 Sparta Praha - Mountfield HK 5:2

    32.kolo

    St 30.12. 16:10 Liberec - Třinec 3:1
    St 30.12. 17:00 Vítkovice - Plzeň 2:4
    St 30.12. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 3:1
    St 30.12. 17:30 Zlín - Pardubice 2:1
    St 30.12. 18:00 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 4:1
    St 30.12. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 2:1
    St 30.12. 18:00 Olomouc - Chomutov 2:1 np

    33.kolo

    Ne 03.01. 13:00 Kometa Brno - Plzeň 5:2
    Ne 03.01. 15:00 Sparta Praha - Liberec 5:2
    Ne 03.01. 15:30 Zlín - Olomouc 4:2
    Ne 03.01. 17:20 Pardubice - Vítkovice 4:3 pp
    Ne 03.01. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 2:0
    Ne 03.01. 17:30 Chomutov - Karlovy Vary 3:1
    Út 05.01. 17:00 Třinec - Mountfield HK 7:6 np

    34.kolo

    08.01. 17:30 Vítkovice - Mladá Boleslav 4:1
    08.01. 17:30 Litvínov - Třinec 2:1
    08.01. 18:00 Karlovy Vary - Zlín 1:2 np
    08.01. 18:00 Liberec - Chomutov 7:1
    08.01. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 1:3
    08.01. 18:00 Olomouc - Pardubice 4:3 pp
    08.01. 18:20 Kometa Brno - Sparta Praha 2:4

    35.kolo

    Ne 10.01. 15:00 Třinec - Kometa Brno 1:2
    Ne 10.01. 15:00 Pardubice - Liberec 2:3
    Ne 10.01. 15:30 Zlín - Vítkovice 3:1
    Ne 10.01. 17:00 Olomouc - Karlovy Vary 3:0
    Ne 10.01. 17:00 Sparta Praha - Plzeň 1:2
    Ne 10.01. 17:20 Mladá Boleslav - Mountfield HK 2:3 np
    Ne 10.01. 17:30 Chomutov - Litvínov 2:3 pp

    36.kolo

    Út 12.01. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 3:1
    Út 12.01. 18:30 Sparta Praha - Třinec 4:3
    15.01. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 5:2
    15.01. 17:20 Litvínov - Pardubice 3:2 np
    15.01. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 1:3
    15.01. 18:00 Liberec - Olomouc 4:0
    15.01. 18:00 Mountfield HK - Zlín 3:1

    37.kolo

    Ne 17.01. 15:30 Zlín - Liberec 2:1
    Ne 17.01. 15:30 Karlovy Vary - Litvínov 4:3
    Ne 17.01. 16:30 Plzeň - Třinec 1:3
    Ne 17.01. 17:00 Olomouc - Vítkovice 3:2 np
    Ne 17.01. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 4:6
    Ne 17.01. 18:20 Mladá Boleslav - Kometa Brno 4:1
    Út 02.02. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 2:0

    38.kolo

    22.01. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 7:0
    22.01. 17:30 Plzeň - Zlín 1:4
    22.01. 17:30 Litvínov - Olomouc 1:2
    22.01. 18:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 4:2
    22.01. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 2:3
    22.01. 18:20 Liberec - Vítkovice 2:0
    22.01. 18:30 Sparta Praha - Chomutov 7:1

    39.kolo

    Ne 24.01. 15:30 Vítkovice - Litvínov 5:4 np
    Ne 24.01. 15:30 Zlín - Kometa Brno 4:1
    Ne 24.01. 15:30 Karlovy Vary - Liberec 2:7
    Ne 24.01. 17:00 Olomouc - Třinec 1:2 pp
    Ne 24.01. 17:20 Pardubice - Mountfield HK 3:2
    Ne 24.01. 17:30 Chomutov - Plzeň 4:3
    Ne 24.01. 17:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:2

    40.kolo

    Út 26.01. 17:00 Vítkovice - Mountfield HK 1:2
    Út 26.01. 17:30 Zlín - Litvínov 4:1
    Út 26.01. 17:30 Chomutov - Třinec 4:2
    Út 26.01. 18:00 Liberec - Kometa Brno 2:0
    Út 26.01. 18:00 Karlovy Vary - Plzeň 0:3
    Út 26.01. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 0:5
    Út 26.01. 18:30 Sparta Praha - Olomouc 2:1 np

    41.kolo

    29.01. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 2:0
    29.01. 17:20 Mladá Boleslav - Chomutov 5:2
    29.01. 17:30 Litvínov - Liberec 2:3 np
    29.01. 17:30 Plzeň - Pardubice 4:1
    29.01. 18:00 Mountfield HK - Olomouc 4:3 np
    29.01. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 5:2
    St 03.02. 18:30 Sparta Praha - Zlín 4:3 np

    42.kolo

    Ne 31.01. 15:00 Pardubice - Chomutov 3:1
    Ne 31.01. 15:30 Zlín - Třinec 1:2
    Ne 31.01. 15:30 Litvínov - Mountfield HK 5:1
    Ne 31.01. 15:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 5:3
    Ne 31.01. 15:30 Vítkovice - Sparta Praha 2:3
    Ne 31.01. 17:00 Olomouc - Mladá Boleslav 1:0
    Ne 31.01. 17:20 Liberec - Plzeň 2:1 pp

    43.kolo

    05.02. 17:00 Třinec - Pardubice 3:2 np
    05.02. 17:30 Mladá Boleslav - Zlín 3:1
    05.02. 17:30 Plzeň - Olomouc 3:2 np
    05.02. 17:30 Chomutov - Vítkovice 3:5
    05.02. 18:00 Mountfield HK - Liberec 5:1
    05.02. 18:00 Kometa Brno - Litvínov 1:6
    05.02. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 6:1

    44.kolo

    Ne 07.02. 15:30 Litvínov - Plzeň 3:1
    Ne 07.02. 15:30 Zlín - Chomutov 4:1
    Ne 07.02. 15:30 Karlovy Vary - Pardubice 0:3
    Ne 07.02. 16:00 Liberec - Mladá Boleslav 5:4 pp
    Ne 07.02. 17:00 Olomouc - Kometa Brno 5:2
    Ne 07.02. 17:00 Mountfield HK - Sparta Praha 4:2
    Ne 07.02. 18:20 Vítkovice - Třinec 2:1 pp

    45.kolo

    Út 16.02. 17:00 Třinec - Liberec 0:3
    St 17.02. 17:20 Pardubice - Zlín 1:2
    St 17.02. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 4:5 np
    St 17.02. 17:30 Chomutov - Olomouc 5:2
    St 17.02. 17:30 Plzeň - Vítkovice 9:3
    St 17.02. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 3:0
    St 17.02. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 5:0

    46.kolo

    19.02. 17:00 Vítkovice - Pardubice 6:4
    19.02. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 4:5 pp
    19.02. 17:30 Liberec - Sparta Praha 2:5
    19.02. 18:00 Olomouc - Zlín 1:2 np
    19.02. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 4:5 np
    19.02. 18:00 Karlovy Vary - Chomutov 1:6
    19.02. 18:00 Mountfield HK - Třinec 3:2

    47.kolo

    Ne 21.02. 15:00 Pardubice - Olomouc 0:3
    Ne 21.02. 15:00 Třinec - Litvínov 3:0
    Ne 21.02. 15:30 Zlín - Karlovy Vary 3:5
    Ne 21.02. 16:30 Plzeň - Mountfield HK 6:2
    Ne 21.02. 17:30 Chomutov - Liberec 0:2
    Ne 21.02. 17:30 Sparta Praha - Kometa Brno 5:1
    Ne 21.02. 18:20 Mladá Boleslav - Vítkovice 3:5

    48.kolo

    Út 23.02. 17:00 Vítkovice - Zlín 2:3
    Út 23.02. 17:20 Kometa Brno - Třinec 3:1
    Út 23.02. 17:30 Litvínov - Chomutov 2:3
    Út 23.02. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 3:4 pp
    Út 23.02. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 2:3 np
    Út 23.02. 18:00 Liberec - Pardubice 4:2
    Út 23.02. 18:00 Karlovy Vary - Olomouc 3:5

    49.kolo

    26.02. 17:00 Třinec - Sparta Praha 2:3 np
    26.02. 17:20 Zlín - Mountfield HK 4:1
    26.02. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 5:1
    26.02. 17:30 Chomutov - Kometa Brno 5:2
    26.02. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 1:5
    26.02. 18:00 Olomouc - Liberec 0:2
    26.02. 18:00 Pardubice - Litvínov 2:1

    50.kolo

    Ne 28.02. 15:00 Třinec - Plzeň 3:2 np
    Ne 28.02. 15:00 Sparta Praha - Pardubice 6:1
    Ne 28.02. 15:30 Vítkovice - Olomouc 4:1
    Ne 28.02. 15:30 Kometa Brno - Mladá Boleslav 4:3 np
    Ne 28.02. 15:30 Litvínov - Karlovy Vary 3:1
    Ne 28.02. 16:00 Liberec - Zlín 8:4
    Ne 28.02. 17:00 Mountfield HK - Chomutov 2:3 np

    51.kolo

    Út 01.03. 17:20 Mladá Boleslav - Třinec 1:0 np
    Út 01.03. 17:20 Chomutov - Sparta Praha 1:3
    Út 01.03. 17:20 Zlín - Plzeň 6:4
    Út 01.03. 17:20 Olomouc - Litvínov 4:1
    Út 01.03. 17:20 Karlovy Vary - Mountfield HK 2:4
    Út 01.03. 17:20 Pardubice - Kometa Brno 3:4 pp
    Út 01.03. 17:20 Vítkovice - Liberec 5:6

    52.kolo

    04.03. 18:20 Litvínov - Vítkovice 2:1 pp
    04.03. 18:20 Mountfield HK - Pardubice 4:1
    04.03. 18:20 Kometa Brno - Zlín 2:4
    04.03. 18:20 Plzeň - Chomutov 3:1
    04.03. 18:20 Sparta Praha - Mladá Boleslav 6:4
    04.03. 18:20 Třinec - Olomouc 0:2
    04.03. 18:20 Liberec - Karlovy Vary 6:2
    Správce soutěže: J Š

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 33 8 3 8 181:112 118
    2. 52 30 7 6 9 200:132 110
    3. 52 24 4 8 16 143:138 88
    4. 52 23 6 6 17 165:142 87
    5. 52 22 5 9 16 117:115 85
    6. 52 20 7 9 16 152:141 83
    7. 52 21 6 6 19 129:128 81
    8. 52 21 4 7 20 130:144 78
    9. 52 19 4 4 25 132:149 69
    10. 52 16 7 6 23 122:126 68
    11. 52 17 6 3 26 143:149 66
    12. 52 16 2 5 29 113:156 57
    13. 52 10 10 5 27 110:138 55
    14. 52 13 3 2 34 113:180 47

    Nejčtenější ze sportu