Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 9695
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Praha

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3872
    Týden:
    61
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.09. 09:00 Ďáblice - Střešovice 1911 35:7 (18:4)
    So 09.09. 10:45 Př. Kopanina - FA AZ Praha 25:21 (13:11)
    Ne 10.09. 13:30 Union Vršovice - Kolovraty 34:5 (17:3)
    Ne 10.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Vyšehrad 16:24 (8:12)
    Ne 10.09. 17:00 D. Počernice - Hostivař 29:14 (15:7)
    Ne 10.09. 17:00 Zbraslav - Junior Praha 24:8 (12:4)

    2.kolo

    So 16.09. 00:00 Vyšehrad - Kolovraty 33:12 (12:6)
    So 16.09. 00:00 Junior Praha - Union Vršovice 9:31 (5:16)
    So 16.09. 00:00 FA AZ Praha - Zbraslav 7:25 (4:13)
    So 16.09. 00:00 Hostivař - Př. Kopanina 24:14 (12:7)
    So 16.09. 00:00 Střešovice 1911 - D. Počernice 15:10 (8:5)
    So 16.09. 00:00 Újezd nad Lesy - Ďáblice 5:24 (3:12)

    3.kolo

    So 23.09. 00:00 Ďáblice - Vyšehrad 21:5 (11:3)
    So 23.09. 00:00 D. Počernice - Újezd nad Lesy 8:8 (4:4)
    So 23.09. 00:00 Př. Kopanina - Střešovice 1911 12:17 (6:9)
    So 23.09. 00:00 Zbraslav - Hostivař 49:5 (25:3)
    So 23.09. 00:00 Union Vršovice - FA AZ Praha 38:8 (19:4)
    So 23.09. 00:00 Kolovraty - Junior Praha 20:40 (10:20)

    4.kolo

    So 30.09. 00:00 Vyšehrad - Junior Praha 33:16 (17:8)
    So 30.09. 00:00 FA AZ Praha - Kolovraty 34:16 (17:8)
    So 30.09. 00:00 Hostivař - Union Vršovice 11:27 (6:14)
    So 30.09. 00:00 Střešovice 1911 - Zbraslav 5:17 (3:8)
    So 30.09. 00:00 Újezd nad Lesy - Př. Kopanina 15:17 (8:9)
    So 30.09. 00:00 Ďáblice - D. Počernice 48:3 (24:2)

    5.kolo

    So 07.10. 00:00 D. Počernice - Vyšehrad 8:28 (4:14)
    So 07.10. 00:00 Př. Kopanina - Ďáblice 7:26 (4:13)
    So 07.10. 00:00 Zbraslav - Újezd nad Lesy 32:12 (16:6)
    So 07.10. 00:00 Union Vršovice - Střešovice 1911 33:6 (17:3)
    So 07.10. 00:00 Kolovraty - Hostivař 11:29 (6:15)
    So 07.10. 00:00 Junior Praha - FA AZ Praha 31:19 (16:10)

    6.kolo

    So 14.10. 00:00 Vyšehrad - FA AZ Praha 26:10 (13:5)
    So 14.10. 00:00 Hostivař - Junior Praha 11:35 (6:18)
    So 14.10. 00:00 Střešovice 1911 - Kolovraty 15:34 (8:17)
    So 14.10. 00:00 Újezd nad Lesy - Union Vršovice 11:22 (6:11)
    So 14.10. 00:00 Ďáblice - Zbraslav 17:7 (9:4)
    So 14.10. 00:00 D. Počernice - Př. Kopanina 17:15 (9:8)

    7.kolo

    So 21.10. 00:00 Př. Kopanina - Vyšehrad 19:27 (10:14)
    So 21.10. 00:00 Zbraslav - D. Počernice 22:18 (11:9)
    So 21.10. 00:00 Union Vršovice - Ďáblice 8:18 (4:9)
    So 21.10. 00:00 Kolovraty - Újezd nad Lesy 14:18 (7:9)
    So 21.10. 00:00 Junior Praha - Střešovice 1911 14:10 (7:5)
    So 21.10. 00:00 FA AZ Praha - Hostivař 70:11 (35:6)

    8.kolo

    So 28.10. 00:00 Vyšehrad - Hostivař 12:23 (6:12)
    So 28.10. 00:00 Střešovice 1911 - FA AZ Praha 23:15 (12:8)
    So 28.10. 00:00 Újezd nad Lesy - Junior Praha odloženo
    So 28.10. 00:00 Ďáblice - Kolovraty 35:2 (18:1)
    So 28.10. 00:00 D. Počernice - Union Vršovice 7:24 (4:12)
    So 28.10. 00:00 Př. Kopanina - Zbraslav 3:32 (2:16)

    9.kolo

    So 04.11. 00:00 Zbraslav - Vyšehrad 32:9 (16:5)
    So 04.11. 00:00 Union Vršovice - Př. Kopanina 37:3 (18:2)
    So 04.11. 00:00 Kolovraty - D. Počernice 18:24 (9:12)
    So 04.11. 00:00 Junior Praha - Ďáblice 5:10 (2:6)
    So 04.11. 00:00 FA AZ Praha - Újezd nad Lesy 16:23 (8:12)
    So 04.11. 00:00 Hostivař - Střešovice 1911 12:18 (6:9)

    10.kolo

    So 11.11. 00:00 Vyšehrad - Střešovice 1911 výsledek
    So 11.11. 00:00 Újezd nad Lesy - Hostivař výsledek
    So 11.11. 00:00 Ďáblice - FA AZ Praha výsledek
    So 11.11. 00:00 D. Počernice - Junior Praha 7:13 (3:5)
    So 11.11. 00:00 Př. Kopanina - Kolovraty výsledek
    So 11.11. 00:00 Zbraslav - Union Vršovice výsledek

    11.kolo

    So 18.11. 00:00 Union Vršovice - Vyšehrad 17:29 (9:15)
    So 18.11. 00:00 Kolovraty - Zbraslav výsledek
    So 18.11. 00:00 Junior Praha - Př. Kopanina výsledek
    So 18.11. 00:00 FA AZ Praha - D. Počernice výsledek
    So 18.11. 00:00 Hostivař - Ďáblice výsledek
    So 18.11. 00:00 Střešovice 1911 - Újezd nad Lesy výsledek
    Správce soutěže: Jan Syrový

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 234:49 27
    2. 10 8 0 2 271:107 24
    3. 9 8 0 1 240:84 24
    4. 10 7 0 3 226:174 21
    5. 9 5 0 4 171:165 15
    6. 9 4 0 5 116:182 12
    7. 10 3 1 6 131:205 10
    8. 9 3 0 6 140:265 9
    9. 8 2 1 5 108:157 7
    10. 9 2 0 7 200:218 6
    11. 9 2 0 7 115:216 6
    12. 9 1 0 8 132:262 3