Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9511
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1715
    Týden:
    14
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 21.09. 00:00 Kalábek Brno - Pivovar Vyškov 6:6 (3:4)
    Ne 21.09. 00:00 Remos Oslavany - Kotvrdovice 3:3 (2:1)
    Ne 21.09. 00:00 Toka Brno - Kloboučky 9:3 (5:0)
    Ne 21.09. 00:00 Květnice Tišnov - Arsenal Kuřim 8:4 (3:2)
    Ne 21.09. 00:00 SK Líšeň - Futsal H.Brod 4:13 (2:4)
    Ne 21.09. 00:00 LAZOR Vyškov - Helas Brno B 4:10 (0:4)

    2.kolo

    Ne 28.09. 00:00 Pivovar Vyškov - Helas Brno B 9:5 (3:3)
    Ne 28.09. 00:00 Futsal H.Brod - LAZOR Vyškov 10:2 (5:1)
    Ne 28.09. 00:00 Arsenal Kuřim - SK Líšeň 8:2 (2:0)
    Ne 28.09. 00:00 Kloboučky - Květnice Tišnov 2:5 (2:3)
    Ne 28.09. 00:00 Kotvrdovice - Toka Brno 3:3 (2:1)
    Ne 28.09. 00:00 Kalábek Brno - Remos Oslavany 7:7 (2:3)

    3.kolo

    Ne 05.10. 00:00 Remos Oslavany - Pivovar Vyškov 3:3 (0:2)
    Ne 05.10. 00:00 Toka Brno - Kalábek Brno 1:10 (1:2)
    Ne 05.10. 00:00 Květnice Tišnov - Kotvrdovice 5:2 (3:0)
    Ne 05.10. 00:00 SK Líšeň - Kloboučky 3:10 (1:4)
    Ne 05.10. 00:00 LAZOR Vyškov - Arsenal Kuřim 4:5 (0:1)
    Ne 05.10. 00:00 Helas Brno B - Futsal H.Brod 1:5 (1:3)

    4.kolo

    Ne 12.10. 00:00 Pivovar Vyškov - Futsal H.Brod 5:8 (2:5)
    Ne 12.10. 00:00 Arsenal Kuřim - Helas Brno B 10:3 (4:1)
    Ne 12.10. 00:00 Kloboučky - LAZOR Vyškov 4:4 (3:2)
    Ne 12.10. 00:00 Kotvrdovice - SK Líšeň 2:2 (0:1)
    Ne 12.10. 00:00 Kalábek Brno - Květnice Tišnov 2:3 (1:3)
    Ne 12.10. 00:00 Remos Oslavany - Toka Brno 1:5 (1:2)

    5.kolo

    Ne 19.10. 00:00 Toka Brno - Pivovar Vyškov 11:2 (7:0)
    Ne 19.10. 00:00 Květnice Tišnov - Remos Oslavany 4:2 (0:2)
    Ne 19.10. 00:00 SK Líšeň - Kalábek Brno 2:5 (2:3)
    Ne 19.10. 00:00 LAZOR Vyškov - Kotvrdovice 11:3 (7:0)
    Ne 19.10. 00:00 Helas Brno B - Kloboučky 4:11 (1:4)
    Ne 19.10. 00:00 Futsal H.Brod - Arsenal Kuřim 8:10 (3:8)

    6.kolo

    Ne 26.10. 00:00 Pivovar Vyškov - Arsenal Kuřim 3:7 (1:1)
    Ne 26.10. 00:00 Kloboučky - Futsal H.Brod 9:12 (3:6)
    Ne 26.10. 00:00 Kotvrdovice - Helas Brno B 4:5 (0:4)
    Ne 26.10. 00:00 Kalábek Brno - LAZOR Vyškov 11:3 (3:1)
    Ne 26.10. 00:00 Remos Oslavany - SK Líšeň 4:8 (1:4)
    Ne 26.10. 00:00 Toka Brno - Květnice Tišnov 1:0 (0:0)

    7.kolo

    Ne 02.11. 00:00 Květnice Tišnov - Pivovar Vyškov 8:2 (3:1)
    Ne 02.11. 00:00 SK Líšeň - Toka Brno 6:13 (2:7)
    Ne 02.11. 00:00 LAZOR Vyškov - Remos Oslavany 12:7 (5:1)
    Ne 02.11. 00:00 Helas Brno B - Kalábek Brno 8:5 (4:3)
    Ne 02.11. 00:00 Futsal H.Brod - Kotvrdovice 8:4 (1:1)
    Ne 02.11. 00:00 Arsenal Kuřim - Kloboučky 8:7 (4:5)

    8.kolo

    Ne 09.11. 00:00 Pivovar Vyškov - Kloboučky 9:8 (5:4)
    Ne 09.11. 00:00 Kotvrdovice - Arsenal Kuřim 2:3 (1:2)
    Ne 09.11. 00:00 Kalábek Brno - Futsal H.Brod 6:8 (2:4)
    Ne 09.11. 00:00 Remos Oslavany - Helas Brno B 5:8 (1:7)
    Ne 09.11. 00:00 Toka Brno - LAZOR Vyškov 7:1 (2:0)
    Ne 09.11. 00:00 Květnice Tišnov - SK Líšeň 7:0 (2:0)

    9.kolo

    Ne 16.11. 00:00 SK Líšeň - Pivovar Vyškov 4:4 (2:2)
    Ne 16.11. 00:00 LAZOR Vyškov - Květnice Tišnov 6:4 (2:2)
    Ne 16.11. 00:00 Helas Brno B - Toka Brno 5:2 (2:1)
    Ne 16.11. 00:00 Futsal H.Brod - Remos Oslavany 9:7 (2:3)
    Ne 16.11. 00:00 Arsenal Kuřim - Kalábek Brno 8:4 (7:1)
    Ne 16.11. 00:00 Kloboučky - Kotvrdovice 1:8 (0:3)

    10.kolo

    Ne 23.11. 00:00 Pivovar Vyškov - Kotvrdovice 7:5 (2:1)
    Ne 23.11. 00:00 Kalábek Brno - Kloboučky 7:4 (2:1)
    Ne 23.11. 00:00 Remos Oslavany - Arsenal Kuřim 6:9 (3:6)
    Ne 23.11. 00:00 Toka Brno - Futsal H.Brod 8:4 (2:4)
    Ne 23.11. 00:00 Květnice Tišnov - Helas Brno B 5:2 (2:2)
    Ne 23.11. 00:00 SK Líšeň - LAZOR Vyškov 2:12 (0:3)

    11.kolo

    Ne 30.11. 00:00 LAZOR Vyškov - Pivovar Vyškov 5:4 (1:2)
    Ne 30.11. 00:00 Helas Brno B - SK Líšeň 6:3 (1:0)
    Ne 30.11. 00:00 Futsal H.Brod - Květnice Tišnov 1:3 (0:0)
    Ne 30.11. 00:00 Arsenal Kuřim - Toka Brno 1:4 (1:2)
    Ne 30.11. 00:00 Kloboučky - Remos Oslavany 7:7 (4:2)
    Ne 30.11. 00:00 Kotvrdovice - Kalábek Brno 7:6 (2:2)

    12.kolo

    So 14.02. 00:00 Pivovar Vyškov - Kalábek Brno 6:3 (2:0)
    So 14.02. 00:00 Kotvrdovice - Remos Oslavany 11:3 (4:2)
    So 14.02. 00:00 Kloboučky - Toka Brno 6:1 (2:1)
    So 14.02. 00:00 Arsenal Kuřim - Květnice Tišnov 5:3 (1:0)
    So 14.02. 00:00 Futsal H.Brod - SK Líšeň 6:5 (1:2)
    So 14.02. 00:00 Helas Brno B - LAZOR Vyškov 7:2 (3:1)

    13.kolo

    So 21.02. 00:00 Helas Brno B - Pivovar Vyškov 7:3 (2:2)
    So 21.02. 00:00 LAZOR Vyškov - Futsal H.Brod 7:6 (5:4)
    So 21.02. 00:00 SK Líšeň - Arsenal Kuřim 1:15 (1:5)
    So 21.02. 00:00 Květnice Tišnov - Kloboučky 1:4 (1:1)
    So 21.02. 00:00 Toka Brno - Kotvrdovice 5:3 (2:1)
    So 21.02. 00:00 Remos Oslavany - Kalábek Brno 3:5 (2:2)

    14.kolo

    So 28.02. 00:00 Pivovar Vyškov - Remos Oslavany 18:4 (3:1)
    So 28.02. 00:00 Kalábek Brno - Toka Brno 7:9 (4:2)
    So 28.02. 00:00 Kotvrdovice - Květnice Tišnov 3:6 (2:5)
    So 28.02. 00:00 Kloboučky - SK Líšeň 4:6 (2:1)
    So 28.02. 00:00 Arsenal Kuřim - LAZOR Vyškov 8:4 (3:1)
    So 28.02. 00:00 Futsal H.Brod - Helas Brno B 10:5 (4:1)

    15.kolo

    So 07.03. 00:00 Futsal H.Brod - Pivovar Vyškov 5:8 (4:3)
    So 07.03. 00:00 Helas Brno B - Arsenal Kuřim 3:3 (2:0)
    So 07.03. 00:00 LAZOR Vyškov - Kloboučky 10:13 (3:4)
    So 07.03. 00:00 SK Líšeň - Kotvrdovice 6:7 (2:5)
    So 07.03. 00:00 Květnice Tišnov - Kalábek Brno 3:4 (1:1)
    So 07.03. 00:00 Toka Brno - Remos Oslavany 7:6 (4:4)

    16.kolo

    So 14.03. 00:00 Pivovar Vyškov - Toka Brno 4:12 (3:6)
    So 14.03. 00:00 Remos Oslavany - Květnice Tišnov 2:7 (1:5)
    So 14.03. 00:00 Kalábek Brno - SK Líšeň 5:1 (1:0)
    So 14.03. 00:00 Kotvrdovice - LAZOR Vyškov 6:4 (3:1)
    So 14.03. 00:00 Kloboučky - Helas Brno B 2:7 (1:4)
    So 14.03. 00:00 Arsenal Kuřim - Futsal H.Brod 6:5 (5:3)

    17.kolo

    So 21.03. 00:00 Arsenal Kuřim - Pivovar Vyškov 12:2 (3:2)
    So 21.03. 00:00 Futsal H.Brod - Kloboučky 7:7 (2:4)
    So 21.03. 00:00 Helas Brno B - Kotvrdovice 14:1 (5:0)
    So 21.03. 00:00 LAZOR Vyškov - Kalábek Brno 6:11 (2:6)
    So 21.03. 00:00 SK Líšeň - Remos Oslavany 3:10 (2:2)
    So 21.03. 00:00 Květnice Tišnov - Toka Brno 2:5 (0:2)

    18.kolo

    So 28.03. 00:00 Pivovar Vyškov - Květnice Tišnov 6:4 (0:3)
    So 28.03. 00:00 Toka Brno - SK Líšeň 7:0 (3:0)
    So 28.03. 00:00 Remos Oslavany - LAZOR Vyškov 11:9 (6:6)
    So 28.03. 00:00 Kalábek Brno - Helas Brno B 3:6 (1:2)
    So 28.03. 00:00 Kotvrdovice - Futsal H.Brod 4:9 (0:3)
    So 28.03. 00:00 Kloboučky - Arsenal Kuřim 3:8 (2:3)

    19.kolo

    So 04.04. 00:00 Kloboučky - Pivovar Vyškov 5:11 (3:6)
    So 04.04. 00:00 Arsenal Kuřim - Kotvrdovice 6:2 (3:1)
    So 04.04. 00:00 Futsal H.Brod - Kalábek Brno 9:10 (2:6)
    So 04.04. 00:00 Helas Brno B - Remos Oslavany 6:5 (5:2)
    So 04.04. 00:00 LAZOR Vyškov - Toka Brno 1:18 (0:9)
    So 04.04. 00:00 SK Líšeň - Květnice Tišnov 3:12 (1:5)

    20.kolo

    So 11.04. 00:00 Pivovar Vyškov - SK Líšeň 2:8 (0:3)
    So 11.04. 00:00 Květnice Tišnov - LAZOR Vyškov 3:6 (1:3)
    So 11.04. 00:00 Toka Brno - Helas Brno B 4:3 (2:3)
    So 11.04. 00:00 Remos Oslavany - Futsal H.Brod 6:5 (2:4)
    So 11.04. 00:00 Kalábek Brno - Arsenal Kuřim 6:1 (2:0)
    So 11.04. 00:00 Kotvrdovice - Kloboučky 4:10 (1:5)

    21.kolo

    So 18.04. 00:00 Kotvrdovice - Pivovar Vyškov 11:7 (4:5)
    So 18.04. 00:00 Kloboučky - Kalábek Brno 4:9 (0:4)
    So 18.04. 00:00 Arsenal Kuřim - Remos Oslavany 12:9 (5:3)
    So 18.04. 00:00 Futsal H.Brod - Toka Brno 8:4 (4:1)
    So 18.04. 00:00 Helas Brno B - Květnice Tišnov 2:7 (2:4)
    So 18.04. 00:00 LAZOR Vyškov - SK Líšeň 11:7 (4:3)

    22.kolo

    So 25.04. 00:00 Pivovar Vyškov - LAZOR Vyškov 9:3 (3:1)
    So 25.04. 00:00 SK Líšeň - Helas Brno B 7:6 (5:2)
    So 25.04. 00:00 Květnice Tišnov - Futsal H.Brod 10:5 (6:2)
    So 25.04. 00:00 Toka Brno - Arsenal Kuřim 1:3 (0:1)
    So 25.04. 00:00 Remos Oslavany - Kloboučky 5:5 (2:2)
    So 25.04. 00:00 Kalábek Brno - Kotvrdovice 6:6 (3:5)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 1 3 152:90 55
    2. 22 16 1 5 137:79 49
    3. 22 14 0 8 110:69 42
    4. 22 12 1 9 161:131 37
    5. 22 12 1 9 123:110 37
    6. 22 11 3 8 138:111 36
    7. 22 9 3 10 130:144 30
    8. 22 8 1 13 127:166 25
    9. 22 6 4 12 129:145 22
    10. 22 6 4 12 101:130 22
    11. 22 3 5 14 116:163 14
    12. 22 4 2 16 83:169 14

    Nejčtenější ze sportu