Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 91
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4419
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Velké Albrechtice - Janovice 4:1
    So 21.08. 16:30 Baška - Kozlovice 5:0
    So 21.08. 16:30 Fryčovice - Tísek 3:2
    Ne 22.08. 16:30 Libhošť - Suchdol n. O. 1:3
    Ne 22.08. 16:30 Metylovice - Kunín 1:0
    Ne 22.08. 16:30 Kateřinice - Staré Město 1:1
    Ne 22.08. 16:30 Bílovec - Vlčovice-Mniší 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Staré Město - Fryčovice 5:2
    So 28.08. 16:30 Kunín - Baška 3:0
    So 28.08. 16:30 Suchdol n. O. - Velké Albrechtice 1:2
    Ne 29.08. 16:30 Vlčovice-Mniší - Libhošť 1:0
    Ne 29.08. 16:30 Tísek - Bílovec 0:3
    Ne 29.08. 16:30 Kozlovice - Kateřinice 0:1
    Ne 29.08. 16:30 Janovice - Metylovice 2:1

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Baška - Janovice 0:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Fryčovice - Kozlovice 2:0
    Ne 05.09. 16:30 Libhošť - Velké Albrechtice 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Metylovice - Suchdol n. O. 3:1
    Ne 05.09. 16:30 Kateřinice - Kunín 2:0
    Ne 05.09. 16:30 Bílovec - Staré Město 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Vlčovice-Mniší - Tísek 1:2

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Staré Město - Vlčovice-Mniší 5:0
    So 11.09. 16:00 Kunín - Fryčovice 1:1
    So 11.09. 16:00 Suchdol n. O. - Baška 2:1
    So 11.09. 16:00 Velké Albrechtice - Metylovice 2:0
    Ne 12.09. 16:00 Tísek - Libhošť 1:1
    Ne 12.09. 16:00 Kozlovice - Bílovec 1:0
    Ne 12.09. 16:00 Janovice - Kateřinice 0:1

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Baška - Velké Albrechtice 2:2 (0:1)
    So 18.09. 16:00 Fryčovice - Janovice 2:0
    Ne 19.09. 16:00 Libhošť - Metylovice 2:2
    Ne 19.09. 16:00 Kateřinice - Suchdol n. O. 1:0
    Ne 19.09. 16:00 Bílovec - Kunín 2:1 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Vlčovice-Mniší - Kozlovice 1:0
    Ne 19.09. 16:00 Tísek - Staré Město 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Staré Město - Libhošť 3:2
    So 25.09. 16:00 Kunín - Vlčovice-Mniší 2:2
    So 25.09. 16:00 Suchdol n. O. - Fryčovice 1:4
    So 25.09. 16:00 Velké Albrechtice - Kateřinice 1:1
    Ne 26.09. 16:00 Kozlovice - Tísek 2:4
    Ne 26.09. 16:00 Janovice - Bílovec 1:0
    Ne 26.09. 16:00 Metylovice - Baška 1:0

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Fryčovice - Velké Albrechtice 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Libhošť - Baška 1:0
    Ne 03.10. 15:30 Kateřinice - Metylovice 1:1
    Ne 03.10. 15:30 Bílovec - Suchdol n. O. 4:1 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Vlčovice-Mniší - Janovice 2:2
    Ne 03.10. 15:30 Tísek - Kunín 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Kozlovice - Staré Město 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Kunín - Staré Město 1:2
    So 09.10. 15:30 Suchdol n. O. - Vlčovice-Mniší 3:0
    So 09.10. 15:30 Velké Albrechtice - Bílovec 2:2 (1:1)
    So 09.10. 15:30 Baška - Kateřinice 1:1
    Ne 10.10. 15:30 Kozlovice - Libhošť 2:1
    Ne 10.10. 15:30 Janovice - Tísek 2:4
    Ne 10.10. 15:30 Metylovice - Fryčovice 2:3

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Fryčovice - Baška 2:4
    So 16.10. 15:00 Staré Město - Janovice 1:0
    Ne 17.10. 15:00 Libhošť - Kateřinice 2:0
    Ne 17.10. 15:00 Bílovec - Metylovice 2:0
    Ne 17.10. 15:00 Vlčovice-Mniší - Velké Albrechtice 0:2 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Tísek - Suchdol n. O. 1:0
    Ne 17.10. 15:00 Kozlovice - Kunín 1:0

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Kunín - Libhošť 2:3
    So 23.10. 14:30 Suchdol n. O. - Staré Město 1:0
    So 23.10. 14:30 Velké Albrechtice - Tísek 2:1
    So 23.10. 14:30 Baška - Bílovec 4:0
    Ne 24.10. 14:30 Janovice - Kozlovice 4:2
    Ne 24.10. 14:30 Metylovice - Vlčovice-Mniší 1:0
    Ne 24.10. 14:30 Kateřinice - Fryčovice 3:1

    12.kolo

    So 30.10. 13:30 Staré Město - Velké Albrechtice 2:0
    So 30.10. 13:30 Kunín - Janovice 1:1
    Ne 31.10. 13:30 Libhošť - Fryčovice 2:0
    Ne 31.10. 13:30 Bílovec - Kateřinice 2:1
    Ne 31.10. 13:30 Vlčovice-Mniší - Baška 0:1
    Ne 31.10. 13:30 Tísek - Metylovice 2:1
    Ne 31.10. 13:30 Kozlovice - Suchdol n. O. 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Suchdol n. O. - Kunín 3:2
    So 06.11. 13:30 Velké Albrechtice - Kozlovice 2:3
    So 06.11. 13:30 Baška - Tísek 2:1
    So 06.11. 13:30 Fryčovice - Bílovec 3:1
    Ne 07.11. 13:30 Janovice - Libhošť 4:1
    Ne 07.11. 13:30 Metylovice - Staré Město 0:2
    Ne 07.11. 13:30 Kateřinice - Vlčovice-Mniší 3:0

    1.kolo

    Čt 28.10. 14:00 Tísek - Kateřinice 1:1
    So 13.11. 13:30 Staré Město - Baška 2:1
    So 13.11. 13:30 Kunín - Velké Albrechtice 3:0
    Ne 14.11. 13:30 Bílovec - Libhošť 1:1
    Ne 14.11. 13:30 Vlčovice-Mniší - Fryčovice 1:1
    Ne 14.11. 13:30 Kozlovice - Metylovice 0:3
    Ne 14.11. 13:30 Janovice - Suchdol n. O. 1:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 45:23 54
    2. 26 13 8 5 40:21 47
    3. 26 13 2 11 39:37 41
    4. 26 11 7 8 47:38 40
    5. 26 12 4 10 35:32 40
    6. 26 11 6 9 44:42 39
    7. 26 11 4 11 41:42 37
    8. 26 11 3 12 37:37 36
    9. 26 8 8 10 30:36 32
    10. 26 9 5 12 38:48 32
    11. 26 8 7 11 32:33 31
    12. 26 7 8 11 31:41 29
    13. 26 9 2 15 35:51 29
    14. 26 6 5 15 34:49 23

    Nejčtenější ze sportu