Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9099
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Pardubice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3411
    Týden:
    5
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 30.08. 10:30 Přelovice - Opatovice 4:2
    So 30.08. 14:00 Libišany - Paramo Pce 0:11 (0:4)
    So 30.08. 14:30 L.Bohdaneč - GKS Tychy 7:0 (3:0)
    St 17.09. 17:00 Staré Hradiště - Újezd 3:2 np (0:1)

    3.kolo

    So 06.09. 10:00 Opatovice - Staré Hradiště 7:0 (2:0)
    So 06.09. 10:00 GKS Tychy - Libišany 16:0 (10:0)
    Ne 07.09. 10:00 Újezd - L.Bohdaneč 4:3 np (3:3)
    Ne 07.09. 14:30 Paramo Pce - Přelovice 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 13.09. 00:00 Staré Hradiště - L.Bohdaneč 1:11 (0:5)
    So 13.09. 00:00 Libišany - Újezd 1:12 (1:4)
    So 13.09. 00:00 Přelovice - GKS Tychy 1:4 (1:2)
    So 13.09. 00:00 Opatovice - Paramo Pce 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 20.09. 00:00 Paramo Pce - Staré Hradiště 5:0
    So 20.09. 00:00 GKS Tychy - Opatovice 5:8
    So 20.09. 00:00 Újezd - Přelovice 2:6
    So 20.09. 00:00 L.Bohdaneč - Libišany 18:1 (9:1)

    6.kolo

    So 27.09. 00:00 Staré Hradiště - Libišany 5:0 (2:0)
    So 27.09. 00:00 Přelovice - L.Bohdaneč 1:3 (1:2)
    So 27.09. 00:00 Opatovice - Újezd 10:0 (8:0)
    So 27.09. 00:00 Paramo Pce - GKS Tychy 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 04.10. 10:00 GKS Tychy - Staré Hradiště 4:1 (4:0)
    So 04.10. 13:00 Libišany - Přelovice 0:9 (0:4)
    So 04.10. 13:30 L.Bohdaneč - Opatovice 2:4 (1:2)
    Ne 05.10. 10:00 Újezd - Paramo Pce 0:10 (0:4)

    8.kolo

    So 11.10. 13:00 Libišany - Opatovice 1:5 (1:3)
    So 11.10. 13:30 L.Bohdaneč - Paramo Pce 0:3 (0:1)
    Ne 12.10. 13:00 Újezd - GKS Tychy 0:12 (0:3)
    Ne 12.10. 13:30 Staré Hradiště - Přelovice 5:3 (2:1)

    9.kolo

    So 18.10. 10:00 GKS Tychy - L.Bohdaneč 5:2 (4:1)
    So 18.10. 10:00 Opatovice - Přelovice 5:6 np (4:2)
    Ne 19.10. 10:00 Újezd - Staré Hradiště 1:4 (1:2)
    Ne 19.10. 13:00 Paramo Pce - Libišany 20:0 (8:0)

    10.kolo

    So 25.10. 00:00 Staré Hradiště - Opatovice 0:4 (0:3)
    So 25.10. 00:00 Přelovice - Paramo Pce 0:7 (0:5)
    So 25.10. 00:00 Libišany - GKS Tychy 1:15
    So 25.10. 00:00 L.Bohdaneč - Újezd 6:1 (5:0)

    11.kolo

    Út 28.10. 10:00 Újezd - Libišany 7:1 (3:1)
    Út 28.10. 10:00 GKS Tychy - Přelovice 6:4 (4:0)
    Út 28.10. 12:00 L.Bohdaneč - Staré Hradiště 6:2 (4:0)
    Út 28.10. 12:00 Paramo Pce - Opatovice 6:0 (3:0)

    1.kolo

    So 01.11. 10:00 Opatovice - Libišany 8:1 (6:0)
    So 01.11. 10:00 GKS Tychy - Újezd 3:2 (2:1)
    So 01.11. 10:30 Přelovice - Staré Hradiště 1:0 (0:0)
    Ne 02.11. 11:30 Paramo Pce - L.Bohdaneč 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 11.04. 10:00 Opatovice - GKS Tychy 4:1 (2:0)
    So 11.04. 10:30 Přelovice - Újezd 0k:3
    So 11.04. 13:30 Libišany - L.Bohdaneč 3:0k
    Ne 12.04. 14:00 Staré Hradiště - Paramo Pce 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 18.04. 00:00 Libišany - Staré Hradiště 0:6 (0:5)
    So 18.04. 00:00 L.Bohdaneč - Přelovice 4:1 (2:1)
    So 18.04. 00:00 Újezd - Opatovice 1:2 (0:1)
    So 18.04. 00:00 GKS Tychy - Paramo Pce 0:4 (0:1)

    14.kolo

    So 25.04. 00:00 Staré Hradiště - GKS Tychy 2:1 (1:1)
    So 25.04. 00:00 Paramo Pce - Újezd 6:0 (4:0)
    So 25.04. 00:00 Opatovice - L.Bohdaneč 3:3 (2:2)
    So 25.04. 00:00 Přelovice - Libišany 6:0 (4:0)

    15.kolo

    So 02.05. 00:00 Přelovice - Staré Hradiště 0:2 (0:1)
    So 02.05. 00:00 Opatovice - Libišany 16:0 (7:0)
    So 02.05. 00:00 Paramo Pce - L.Bohdaneč 5:0 (2:0)
    So 02.05. 00:00 GKS Tychy - Újezd 6:0 (2:0)

    16.kolo

    So 09.05. 00:00 Staré Hradiště - Újezd 4:0 (2:0)
    So 09.05. 00:00 L.Bohdaneč - GKS Tychy 0:6 (0:4)
    So 09.05. 00:00 Libišany - Paramo Pce 0:21 (0:11)
    So 09.05. 00:00 Přelovice - Opatovice 2:4 (1:3)

    17.kolo

    So 16.05. 00:00 Opatovice - Staré Hradiště 0:3 (0:2)
    So 16.05. 00:00 Paramo Pce - Přelovice 9:0
    So 16.05. 00:00 GKS Tychy - Libišany 26:0 (11:0)
    So 16.05. 00:00 Újezd - L.Bohdaneč 1:6

    18.kolo

    So 23.05. 00:00 Staré Hradiště - L.Bohdaneč 4:1 (3:0)
    So 23.05. 00:00 Libišany - Újezd 0:9 (0:6)
    So 23.05. 00:00 Přelovice - GKS Tychy 4:3 np (1:1)
    So 23.05. 00:00 Opatovice - Paramo Pce 0:6 (0:2)

    19.kolo

    So 30.05. 00:00 Paramo Pce - Staré Hradiště 7:0 (4:0)
    So 30.05. 00:00 GKS Tychy - Opatovice 3:7 (2:2)
    So 30.05. 00:00 Újezd - Přelovice 0:1 np (0:0)
    So 30.05. 00:00 L.Bohdaneč - Libišany 15:0 (8:0)

    20.kolo

    So 06.06. 00:00 Staré Hradiště - Libišany 9:0 (5:0)
    So 06.06. 00:00 Přelovice - L.Bohdaneč 1:3 (0:3)
    So 06.06. 00:00 Opatovice - Újezd 6:0 (2:0)
    So 06.06. 00:00 Paramo Pce - GKS Tychy 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 13.06. 00:00 GKS Tychy - Staré Hradiště 2:3 (1:1)
    So 13.06. 00:00 Újezd - Paramo Pce 0:9 (0:2)
    So 13.06. 00:00 L.Bohdaneč - Opatovice 4:0 (1:0)
    So 13.06. 00:00 Libišany - Přelovice 1:4
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 21 21 0 0 0 142:0 63
    2. 21 13 0 1 6 95:48 41
    3. 21 11 0 1 8 94:47 35
    4. 21 11 1 0 9 53:56 35
    5. 21 11 0 1 9 118:56 34
    6. 21 6 3 0 12 51:65 24
    7. 21 4 1 2 14 44:97 16
    8. 21 1 0 0 20 10:238 3

    Nejčtenější ze sportu