Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 9001
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11837
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 17:00 Blevice - Velvary B 1:2 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Neuměřice - Olovnice 2:3 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Otvovice - Černuc 1:3 (1:3)
    So 23.08. 17:00 Vraný B - Pozdeň 3:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Zvoleněves - Uhy 1:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Zichovec - Stehelčeves 2:1 (2:1)
    So 23.08. 17:00 Koleč - Žižice 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 30.08. 17:00 Stehelčeves - Koleč 3:1 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Uhy - Zichovec 3:1 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Pozdeň - Zvoleněves 4:1 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Blevice - Neuměřice 5:3 (4:3)
    Ne 31.08. 17:00 Velvary B - Žižice 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Černuc - Vraný B 1:2 np (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Olovnice - Otvovice 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 06.09. 17:00 Neuměřice - Velvary B 0:6 (0:4)
    So 06.09. 17:00 Otvovice - Blevice 3:2 np (1:2)
    So 06.09. 17:00 Vraný B - Olovnice 4:2 (0:2)
    So 06.09. 17:00 Zvoleněves - Černuc 3:1 (2:1)
    So 06.09. 17:00 Zichovec - Pozdeň 2:1 np (0:0)
    So 06.09. 17:00 Koleč - Uhy 1:0 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Žižice - Stehelčeves 3:1 (2:0)

    4.kolo

    So 13.09. 17:00 Uhy - Žižice 2:3 np (1:2)
    Ne 14.09. 17:00 Velvary B - Stehelčeves 6:0 (3:0)
    Ne 14.09. 17:00 Černuc - Zichovec 1:2 (1:0)
    Ne 14.09. 17:00 Olovnice - Zvoleněves 5:4 np (1:4)
    St 24.09. 16:30 Neuměřice - Otvovice 3:1 (1:0)
    St 24.09. 17:00 Blevice - Vraný B 2:0 (0:0)
    Čt 25.09. 17:00 Pozdeň - Koleč 3:2 np (1:2)

    5.kolo

    So 20.09. 16:30 Otvovice - Velvary B 1:3 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Vraný B - Neuměřice 2:1 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Zvoleněves - Blevice 3:2 (1:2)
    So 20.09. 16:30 Zichovec - Olovnice 3:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Koleč - Černuc 0:3 (0:2)
    So 20.09. 16:30 Žižice - Pozdeň 3:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Stehelčeves - Uhy 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 27.09. 16:30 Pozdeň - Stehelčeves 4:2 (3:1)
    So 27.09. 16:30 Blevice - Zichovec 0:1 (0:1)
    So 27.09. 16:30 Neuměřice - Zvoleněves 3:1 (1:1)
    So 27.09. 16:30 Otvovice - Vraný B 1:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Velvary B - Uhy 5:3 (4:0)
    Ne 28.09. 16:30 Černuc - Žižice 0:1 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Olovnice - Koleč 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 04.10. 16:00 Vraný B - Velvary B 1:2 np (1:1)
    So 04.10. 16:00 Zvoleněves - Otvovice 2:3 (0:2)
    So 04.10. 16:00 Zichovec - Neuměřice 1:3 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Koleč - Blevice 1:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Žižice - Olovnice 6:0 (4:0)
    So 04.10. 16:00 Stehelčeves - Černuc 1:2 np (0:1)
    So 04.10. 16:00 Uhy - Pozdeň 3:2 np (0:2)

    8.kolo

    So 11.10. 16:00 Blevice - Žižice 1:4 (0:2)
    So 11.10. 16:00 Neuměřice - Koleč 3:1 (2:0)
    So 11.10. 16:00 Otvovice - Zichovec 0:3 (0:2)
    So 11.10. 16:00 Vraný B - Zvoleněves 3:0 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Velvary B - Pozdeň 4:1 (1:1)
    Ne 12.10. 16:00 Černuc - Uhy 4:1 (2:0)
    Ne 12.10. 16:00 Olovnice - Stehelčeves 4:5 (3:2)

    9.kolo

    So 18.10. 15:30 Zvoleněves - Velvary B 4:2 (1:2)
    So 18.10. 15:30 Zichovec - Vraný B 3:2 np (0:0)
    So 18.10. 15:30 Koleč - Otvovice 1:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Žižice - Neuměřice 4:2 (2:1)
    So 18.10. 15:30 Stehelčeves - Blevice 2:4 (1:3)
    So 18.10. 15:30 Uhy - Olovnice 6:1 (1:0)
    So 18.10. 15:30 Pozdeň - Černuc 3:2 np (0:2)

    10.kolo

    So 25.10. 14:30 Blevice - Uhy 4:1 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Neuměřice - Stehelčeves 4:1 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Otvovice - Žižice 0:1 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Vraný B - Koleč 2:1 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Zvoleněves - Zichovec 2:1 np (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Velvary B - Černuc 3:2 (2:1)
    Ne 26.10. 14:30 Olovnice - Pozdeň 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 01.11. 14:00 Zichovec - Velvary B 6:3 (3:1)
    So 01.11. 14:00 Koleč - Zvoleněves 7:1 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Žižice - Vraný B 3:4 (2:3)
    So 01.11. 14:00 Stehelčeves - Otvovice 2:3 np (1:2)
    So 01.11. 14:00 Uhy - Neuměřice 1:0 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Pozdeň - Blevice 1:0 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Černuc - Olovnice 7:0 (3:0)

    12.kolo

    So 08.11. 14:00 Blevice - Černuc 2:1 np (0:1)
    So 08.11. 14:00 Neuměřice - Pozdeň 2:1 np (1:1)
    So 08.11. 14:00 Otvovice - Uhy 1:2 np (0:1)
    So 08.11. 14:00 Vraný B - Stehelčeves 5:1 (2:1)
    So 08.11. 14:00 Zvoleněves - Žižice 1:4 (0:1)
    So 08.11. 14:00 Zichovec - Koleč 2:1 np (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Velvary B - Olovnice 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 15.11. 13:30 Koleč - Velvary B 0:2 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Žižice - Zichovec 4:2 (2:2)
    So 15.11. 13:30 Stehelčeves - Zvoleněves 2:3 np (1:0)
    So 15.11. 13:30 Uhy - Vraný B 3:1 (2:0)
    So 15.11. 13:30 Pozdeň - Otvovice 2:1 (2:0)
    So 15.11. 13:30 Olovnice - Blevice 2:1 np (1:1)
    Ne 16.11. 13:30 Černuc - Neuměřice 3:0 (2:0)

    14.kolo ... STARTUJEME PO ZIMNÍ PAUZE

    So 21.03. 15:00 Pozdeň - Vraný B 1:3 (0:2)
    So 21.03. 15:00 Uhy - Zvoleněves 6:2 (3:2)
    So 21.03. 15:00 Stehelčeves - Zichovec 6:2 (5:1)
    So 21.03. 15:00 Žižice - Koleč 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 Velvary B - Blevice 2:1 (1:1)
    Ne 22.03. 15:00 Olovnice - Neuměřice 0:1 np (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Černuc - Otvovice 5:2 (3:1)

    15.kolo

    So 28.03. 15:00 Žižice - Velvary B 3:2 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Koleč - Stehelčeves 4:1 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Zichovec - Uhy 3:2 np (0:1)
    So 28.03. 15:00 Zvoleněves - Pozdeň 2:1 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Vraný B - Černuc 2:6 (2:2)
    So 28.03. 15:00 Otvovice - Olovnice 4:0 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Neuměřice - Blevice 5:1 (2:0)

    17.kolo

    So 11.04. 16:30 Stehelčeves - Velvary B 1:2 np (0:0)
    So 11.04. 16:30 Žižice - Uhy 1:0 np (0:0)
    So 11.04. 16:30 Koleč - Pozdeň 3:1 (2:1)
    So 11.04. 16:30 Zichovec - Černuc 1:3 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Zvoleněves - Olovnice 3:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Vraný B - Blevice 4:3 (0:1)
    So 11.04. 16:30 Otvovice - Neuměřice 3:1 (2:0)

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 Neuměřice - Vraný B 2:1 np (0:1)
    So 18.04. 17:00 Blevice - Zvoleněves 2:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Pozdeň - Žižice 0:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Uhy - Stehelčeves 2:0 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Velvary B - Otvovice 3:1 (2:1)
    Ne 19.04. 17:00 Olovnice - Zichovec 2:6 (0:3)
    Ne 19.04. 17:00 Černuc - Koleč 3:2 np (1:1)

    19.kolo

    So 25.04. 17:00 Uhy - Velvary B 2:1 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Stehelčeves - Pozdeň 2:1 np (1:1)
    So 25.04. 17:00 Žižice - Černuc 4:2 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Koleč - Olovnice 10:2 (6:2)
    So 25.04. 17:00 Zichovec - Blevice 4:0 (2:0)
    So 25.04. 17:00 Zvoleněves - Neuměřice 3:2 np (2:1)
    So 25.04. 17:00 Vraný B - Otvovice 7:2 (6:0)

    16.kolo - dohrávka odloženého kola z Velikonoc

    Čt 23.04. 17:30 Stehelčeves - Žižice 3:0k ( : )
    Čt 30.04. 17:30 Velvary B - Neuměřice 4:0 (1:0)
    Čt 30.04. 17:30 Blevice - Otvovice 1:3 (0:0)
    Čt 30.04. 17:30 Olovnice - Vraný B 0:4 (0:1)
    Čt 30.04. 17:30 Černuc - Zvoleněves 8:3 (7:2)
    Čt 30.04. 17:30 Pozdeň - Zichovec 6:2 (3:0)
    Čt 30.04. 17:30 Uhy - Koleč 1:2 np (1:0)

    20.kolo

    So 02.05. 17:00 Otvovice - Zvoleněves 4:3 (2:3)
    So 02.05. 17:00 Neuměřice - Zichovec 2:1 np (0:1)
    So 02.05. 17:00 Blevice - Koleč 1:3 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Pozdeň - Uhy 3:0 (2:0)
    Ne 03.05. 17:00 Velvary B - Vraný B 2:3 (0:1)
    Ne 03.05. 17:00 Olovnice - Žižice 1:3 (1:2)
    Ne 03.05. 17:00 Černuc - Stehelčeves 1:2 (1:0)

    21.kolo

    So 09.05. 17:00 Uhy - Černuc 3:2 np (1:2)
    So 09.05. 17:00 Stehelčeves - Olovnice 2:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Žižice - Blevice 8:0 (4:0)
    So 09.05. 17:00 Koleč - Neuměřice 6:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Zichovec - Otvovice 4:1 (3:0)
    So 09.05. 17:00 Zvoleněves - Vraný B 2:5 (1:1)
    St 13.05. 18:00 Pozdeň - Velvary B 6:0 (2:0)

    22.kolo

    So 16.05. 17:00 Vraný B - Zichovec 2:3 np (0:0)
    So 16.05. 17:00 Otvovice - Koleč 0:3 (0:2)
    So 16.05. 17:00 Neuměřice - Žižice 2:1 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Blevice - Stehelčeves 2:1 (1:1)
    Ne 17.05. 17:00 Velvary B - Zvoleněves 4:2 (2:1)
    Ne 17.05. 17:00 Olovnice - Uhy 1:3 (0:2)
    Ne 17.05. 17:00 Černuc - Pozdeň 3:1 (2:1)

    23.kolo

    So 23.05. 17:00 Pozdeň - Olovnice 7:2 (3:1)
    So 23.05. 17:00 Uhy - Blevice 3:1 (1:1)
    So 23.05. 17:00 Stehelčeves - Neuměřice 2:3 np (0:0)
    So 23.05. 17:00 Žižice - Otvovice 6:1 (3:0)
    So 23.05. 17:00 Koleč - Vraný B 3:2 np (2:1)
    So 23.05. 17:00 Zichovec - Zvoleněves 3:0k
    Ne 24.05. 17:00 Černuc - Velvary B 2:1 (0:1)

    24. KOLO ... GRATULUJEME K POSTUPU !

    So 30.05. 17:00 Zvoleněves - Koleč 0k:3
    So 30.05. 17:00 Vraný B - Žižice 1:2 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Otvovice - Stehelčeves 3:1 (1:1)
    So 30.05. 17:00 Neuměřice - Uhy 5:0 (3:0)
    So 30.05. 17:00 Blevice - Pozdeň 1:0 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Velvary B - Zichovec 2:1 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Olovnice - Černuc 0:7 (0:4)

    25.kolo

    So 06.06. 17:00 Pozdeň - Neuměřice 3:4 (1:3)
    So 06.06. 17:00 Uhy - Otvovice 1:2 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Stehelčeves - Vraný B 1:3 (1:2)
    So 06.06. 17:00 Žižice - Zvoleněves 7:0 (2:0)
    So 06.06. 17:00 Koleč - Zichovec 2:0 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Olovnice - Velvary B 2:5 (0:2)
    Ne 07.06. 17:00 Černuc - Blevice 2:0 (0:0)

    26.kolo ... a další ročník je za námi !

    So 13.06. 14:00 Velvary B - Koleč 1:4 (1:2)
    So 13.06. 17:00 Zichovec - Žižice 1:6 (1:2)
    So 13.06. 17:00 Zvoleněves - Stehelčeves 4:2 (2:2)
    So 13.06. 17:00 Vraný B - Uhy 2:1 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Otvovice - Pozdeň 2:3 (0:1)
    So 13.06. 17:00 Neuměřice - Černuc 0:1 (0:1)
    So 13.06. 17:00 Blevice - Olovnice 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 2 0 4 81:27 64
    2. 26 16 1 5 4 69:43 55
    3. 26 16 2 0 8 69:49 52
    4. 26 14 2 4 6 73:36 50
    5. 26 14 2 3 7 61:34 49
    6. 26 10 5 2 9 55:53 42
    7.
     Uhy
    26 10 3 4 9 48:46 40
    8. 26 9 5 1 11 48:55 38
    9. 26 9 2 4 11 54:48 35
    10. 26 8 1 2 15 38:59 28
    11. 26 7 3 1 15 48:83 28
    12. 26 7 2 1 16 41:65 26
    13. 26 6 1 5 14 45:65 25
    14. 26 3 2 1 20 33:100 14